Jump to content
Sign in to follow this  
Phantom

Logo...www.max3d.pl (WIP)...

Recommended Posts

niezle.......podoba mi sie.........:]

Ps. Tez wezme koszulke z tym logo ale pod warunkiem ze pod spodem bedzie pisalo \"made in Phantom\" :P:P [piwo]

Hmm... nie wiem czy nie za dużo \"efektów\" zostału tutaj użytych ...

napis do poprawki ...

Originally posted by Phantom

chyba tylko ty rozumiesz co tu napisałeś :P

No nie żartuj. Nikt nie wie, co to jest tesseract?? Że forum jest w temacie grafiki 3D, to chyba każdy, kto robi w 3D powinien wiedzieć conieco o czwartym wymiarze.

el wieczor...pudło ja nie znam się na 3d :P ja robie tylko 2d :D:D:D...

adek...hmm...efekty jak efekty...nie za dużo ich sam bevel...napis jeszcze zmieine...poprawie znaczy się...ale musze poszukac jakiś bardziej ciekawych i fikuśnych czcionek...albo sam naszkicuje...:)

Originally posted by El Wieczor

No nie żartuj. Nikt nie wie, co to jest tesseract?? Że forum jest w temacie grafiki 3D, to chyba każdy, kto robi w 3D powinien wiedzieć conieco o czwartym wymiarze.

Tesseract... tak... mnie też ta bryła od dawna fascynuje. Ale najlepsze w niej jest to, że gdybyś próbował ją sobie wyobrazić w 3D to za Chiny Ci to nie wyjdzie, no ale to w końcu jest 4D :D

A co do loga. Myślę, że coś by mogło z tego być, ale to \"3D\" takie strasznie agresywne :)

Powodzenia

no ba musi być ostre nastawienie :] nie wiem kombinuje z czcionkami i z bevelami :) wogóle to mam nowy pomysł na nowe logo :P ale nie wiem czy będzie mi się chciało wizualiziować je dzisiaj :)

pozdro...

a tu moje zdanie :P :

bomba! jedno z lepszych brawka!!! z takim czyms to mozna chodzic po ulicy...

no moze ta trojke to mozna poprawic ale reszta jest I-D-E-A-L-N-A !!!!!! (jak na moje poczucie estetyki, ktorego nie posiadam :P)

ogólnie żecz biorąc jedno z lepszych logo tylko jeszcze dopracować w szczegółach szczególnie ta 3

[wow] tu jeszcze ktoś zagląda?? GEZZ :D od dzisiaj mam tablet więc pokombinuje jeszcze...wiem że napis jest całkowicie do zmiany :] zobaczmy...thx za commenty :D

pozdro...[piwo]

Ja ;) choć dawno mnie nie było nie niestety nie mogę uczestniczyć w forumowym życiu tak jak bym chciał.

Dlaczego ja z tąd się dowiaduję, że masz TABLET !!

Mnie ?

A czego ?

Ja jestem nie ciekawym człowiek u którego nic się nie dzieje :D

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy