Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] bardzo mała łazienka


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no faktycznie ciemnawo troszke ...hemmm ja mam obawy co do funkcjonalnosci tego klozetu ...jakos tak nie wygodnie wyglada...ale calosc jak zwykle ladna...

 

podejrzewam że kibla sans nie projektował...

 

Ale podoba mi sie ten sufit czarny. tylko ciekawe czy w rzeczywistosci by tak wyszło, ze jakby płaszczyzna sufitu zanika tworząc pomieszczenie większym...

 

Ale bardzo ładnie wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jea, dla mnie super projekt. Jak na malutką łazieneczkę to wszystko mi bardzo pasuje. Poza tym świetna atmosfera, nie wiem co za dziwak wymyślił schemat łazienki doświetlonej jak stół operacyjny, takie podejście wydaje się dużo bardziej ekhem, praktyczne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nie podoba :) tzw podoba ale nie bardzo :)

tzw kamera jakas dziwna wydaje sie jakby byl rozciagniety w pionie rendera a to wyglada strasznie wedlug mnie, wiem ze chciales zmiescic wszystko w renderze ale to zle wyglada :) tak samo nie podoba mi sie szafeczka i deska k. tez mi nie podchodzi tzw takie to wszystko ostra daj na to troche chamferow(max) albo filletow(rhino) ogolnie to tak sobie

jedyne co mi sie baaaaardzo podoba to mat. lampek :D super!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten kibel jest taki "ostry" w oryginale. :)

 

I jeszcze jedno: gdyby to były dwa rendery (jak się domyślam zrobione w konfigaracji pionowej), to zaburzało by to odbiór. :)

IMO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, mało miejsca, ale w takim 'zlewie' chyba ciężko byłoby umyć ręce, przy okazji nie zalewając całego pomieszczenia :) ale widocznie były surowe wymogi bo pewnie wymyśliłbyś coś lepszego. nawet nie pozwolili spłuczki wbudować :)

 

osobiście bałbym się wejść do takiego kibla z dziurą u góry ;) dziwne gusta.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to niweczy osiowość, ale może dać tego Starcka bliżej ściany, będzie więcej miejsca przed umywalką...

kolejna piękna i baaardzo droga łazienka Sans

rozumiem że w odbiciu widać tynk strukturalny...

a na posadzce i ścianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ciemno... szczególnie na suficie...

i ten kąt kamery...

sans może byś dał dalej kamere... włączył manual clipping

wyglada na renderze na większą niż jest do tego te zniekształcenia....

 

umywalka mi sie podoba... i sam tynk też

ale sufit nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to niweczy osiowość, ale może dać tego Starcka bliżej ściany, będzie więcej miejsca przed umywalką...

kolejna piękna i baaardzo droga łazienka Sans

rozumiem że w odbiciu widać tynk strukturalny...

a na posadzce i ścianie?

 

88cm szerokości pomiędzy scianą a umywaką. blizej już się nie da. ściana za i naprzeciw wc, oraz podłoga - kamień caffe late. ściana obok wc - panel interlam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna sprawa ten panel, dziękuję za namiar :)

myślałam o ograniczeniu odcinka pomiędzy wc a panelem (wiem, normy, normy), ale może rzeczywiście kilka cm niewiele zmieni...

tak czy inaczej za dobre te projekty, ech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wreszcie coś Serifowego zupełnie nie podoba.

Sam projekt owszem ale wykonanie ( co u Ciebie dziwne) kuleje.

zawiało jakimś lightscapem.

 

Co do konkretów to podzielam uwagi kome'a.

 

To wszystko oczywiście in my humble opinion.

 

Pozdrawiam.

 

[+]

 

popraw nazwę wątku bo się gryzie z Twoim regulaminem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chetnie sie dowiem co to za drzwi a jeszcze bardziej kto jest producentem ościeżnicy ? :)

 

producentem jest pan zenon b. znajomy stolarz. ościeżnica od strony toalety zakryta jest kamieniem. nie da się? :]

miska ustepowa jest z odzysku. klient się przeprowadza i żal mu było rozstawać się z porcelaną za prawie 10k. dlatego spłuczka jest na wierzchu :]

wylewka baterii jest przycięta więc nic się nie wyleje. dno umywalki jest ze szkła mlecznego formowanego termicznie. podświetlenie na ledach liniowych. obudowa z czarnego granitu. front w celach rewizyjnych otwierany za pomoca przyssawki szklarskiej :]

sufit jest czarny bo taki jest pomysł na ujednolicenie podziałów (panel interlamu ma wysokość 244cm a pomieszczenie ma 270cm wysokości. do tego czarny kolor dobrze maskuje kratki wentylacyjne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da. ale z rzutu wydaje się ze to nie oscieżnica zenona.b

sorry za ciekawosc ale akurat ostanio mnie to interesowalo i ciekawy bylem jak wyglada to u ciebie. czemu np . nie jest to typowa ościeznica kątowa czy inny szajs. ale skoro to pan zenek to wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki temat taka ciasna klitka, ale wyszlo fajnie, choc jak dla mnie jednak ciut, ciut za ciemno. Nieco nieczytelny jest dla mnie fragment z lustrem i tym co jest z boku, nie od razu widze co jest co. Fajny patent z czarnym sufitem.

 

900x1200px - 36 godzin? Jakas masakra jak dla mnie. Dlaczego tak dlugo? to nie jest jakas wielka rozdzielczosc. Nie podwazam Twoich umiejetnosci, tylko nie moge wpasc na to co tam sie moglo az tak dlugo liczyc. Wiem, ze zaraz mi sie oberwie, ze powinnismy tu tulko o architekurze i dizajnie dyskutowac, a nie o technicznych spawach, ale jednak mnie to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FIDEL

W końcu kawałek dobrej Architektury Wnętrz-w dobrym wykonaniu.Podziwiam i szanuję wysiłek ( szczególnie te 36 h...!! ).Zajmuję sie tą samą profesją...i tak na boku-jak p.Zenek może podjąć się jeszcze jeakichś zleceń-to jestem w trakcie poszukiwan dobrego stolarza ( bez żartów ).Pozdro.

c h i b a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co do kamerki wlasnie - zna ktos jakis sposob na efekt ala rybie oko? Jakis Plug-in? Bo ja zawsze to robie metoda naokolo: kulka z materialem raytrace z reflect na max, kamera w storne kulki 180 stopni od tego co chce widziec w renderze, wielkoscia kulki reguluje szerokosc kata. Potem w PS flip horizontal. Gdyby jednak ktos znal lepszy i szybszy sposob chetnie sie dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render git, choć kto normalny by tyle czekał :)

sufit jakoś do mnie nie przemawia, taki czarny, ale nie każdy się na tym zna ...

 

tzn. nie każdemu spasuje to co drugiemu odpowiada.

Ten miedziany kolor jakiś pomaraczowy się zrobił do odcieni Black & White nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchełka, vray 1.09, fotony, jakieś kiepskie amatorskie ustawiania, bo w odróżnieniu od technik evermotion miałbyc to speed (;)), więc 900x1200px wyszło w ponad 36 godzin na p4 2.8 1gb.

 

Sans u mnie ten render na dwoch xeonach szedłby kilka godzin..zainteresowany?;) Mi się ten Twoj kibelek podoba. Czrny sufit zwłaszcza. Na nic nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności