Skocz do zawartości

xeav portfolio


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli komus sie nie wczytuje to byc moze chodzi o to, ze stronka byla kompilowana we flashu 8, a Wy macie w systemie 7. Czasem (nie wiem czemu) przegladarka sie nie orientuje i nie powiadamia o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak bardziej technicznie, stronę odpalisz tylko na windzie, bo macromedia nie wypuściła playera 8 dla jakiegokolwiek innego systemu, czyli wszyscy na SGI IRIX, Solarosach, bsd innych unixa i linuxach widzą ładną ramkę, kwestia 2 to standarty, masz nagłówek a kod w conajmniej 13 punktach nie zgadza się ze specyfikacją xhtml1.0, to tyle z mojej strony, nie ocenię wartośi estetycznych, bo nie będe instalował windy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. dziwna sprawa.. na osx macowym (na unixie) działa flash 8. a chyba graficy nie pracują na linuxach, unixach i solarisach.. jeżeli tak to oświeć mnie na jakim sofcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, mi na mandrive też nie wyświetla, ale jak wyrenderuję pod 7 to linki dziwnie się zachowują.

 

btw. masz może solarisa? da się na nim zainstakować aplikacje linuksowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da siem, jak siem potrafi, są tzw sfery, strefy blabla cośtam, na opensolaris.org można o tym poczytać, w zasadzie wsio linuxowe/unixowe na tym można odpalić, ale większość aplikacji open source normalnie kompiluje się na solarisie, przykładem taka nexenta(http://gnusolaris.org) czy belenix(http://belenix.sarovar.org/belenix_home.html), jak masz kartę nvidii to polecam, ati jeszcze nie wydała sterów ze wsparciem dla 3d na platformie solaris x86, a drm jeszcze chyba w nevadzie nie zaimplementwowane

 

Maceo phi na linuxa/unixa (mac osx też unix) jest sporo softu, zaczynając od całej gamy rendererów (od povrayów, sunflowów, przez mental-raye, po implementacje najróżniejsze rendermana razem z komercyjnymi np air etc kończąc) przechodząc przez pakiecy takie jak XSI, blender czy Maya, na sofcie do post-porcesingu kończąc, i większość profesjonalistów jak widzę pracuje na unixach - na macach albo na maszynkach od SGI czyli IRIXach a to unix jest :)

... no i jest jeszcze blender :)

... a jak komuś gimp, cinepaint czy krita nie pasują, to i photoshopa na linuxie może sobie odpalić

ps. jeżeli na macu działa ci ten flash8 to się cieszę, ale na resztę unixów ni ma playera flasha8, a dla freeBSD/openBSD nie ma wogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - smetnie coś, moze wpusc jakiś drobiazg w zywszym kolorku

A no i puki co to stronka odsyłacz jest ;) wchodze ci ja w galerie prac a tu smigaj w swiat to coś zobaczysz, a nie miałem na paliwo ;) za duzo biegania meczy wiesz już nie te lata. Sprobuj to zebrac jakoś i nieco ozywić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w wersji compatible zrób coś z linkami, bo da się kliknąć tylko mając kursor na literkach,a mając rozdziałke 1600x1200 na 17'' monitorze, czasem trudno trafić ;), i zintegruj troszkę tą stronę, bo na razie to wszystko jest zewnętrzne, jak to zrobisz, to może być całkiem przyjemne, na pewno nie męczące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w wersji compatible zrób coś z linkami, bo da się kliknąć tylko mając kursor na literkach...

w wersji 'flash8' działają normalnie, chyba jedynym rozwiązaniem będzie umieszczenie niewidocznego boxa-odnośnika pod linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na MAC OS 10.3.9 dziala ale nie bylo zadnego paska progress'u

co do strony to jakos mnie nie przekonuje, ciemno i ponuro. sposob prezentacji prac mi sie nie podoba, myslalem ze mnie przekierowalo na jakies forum, chyba powinno byc zrobione w podobny sposob jak tutoriale (btw. sam je wszystkie zrobiles?).

 

i jeszcze jedno... "comic sans" bleeee...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na MAC OS 10.3.9 dziala ale nie bylo zadnego paska progress'u

 

paska progressu niema :)

 

co do strony to jakos mnie nie przekonuje, ciemno i ponuro. sposob prezentacji prac mi sie nie podoba, myslalem ze mnie przekierowalo na jakies forum

takie rozwiązanie wydaje mi się bardzo wygodne :)

 

(btw. sam je wszystkie zrobiles?).

no :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności