Skocz do zawartości

Jak usunąć plik?


P4VV37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak miałem takis am proble. Folder bo źle usunietym czymś tam, który tak naprawde nie istniał ale był (?!?..paranoja) O ile dobrze pamietam to mozna po prostu poczekać...a komp po jakimś czasie sam zezwoli na jego usunięcie ale przez zwykłe "Usuń"...mozna sprubować EasyCleaner'a...i tam spróbować bo usunąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnych doswiadczen moge ci polecic zmiane systemu operacyjnego bo windows za przeproszeniem to jedno z najwiekszych gówien wymyślonych przez człowieka - opi mojego przypadku - przez ostatnie 2 dni pieprzyłem sie z tym babolem po 6-7 godzin dziennie pomimo tego że wcześniej już nie raz waliłem formata - najpierw padla opcja przeciągania i kopiowania plików, potem padły urządzenia - brak dzwięków itd - nawet nagrywarka została ołaczona - tryb awaryjny ładował się do połowy, przy próbie założenia nowego usera wywalało białe okno, start zniknął itd. Dałem formata, wywaliłem partycje, odpalam xpka tyle co zainstalowany - uff działa jestttt !!! instaluej stery, dzwiek, reset, bluescreen 7 razy pod rząd, wywalam zasilanie ide spac. Wstaje ran i to samo, Kolejny format - działa, co sie okazuje ? po kolejnym resecie to samo - co za szit - przesiadka na linuxa i wszystko z głowy....śmiga wymiata, zero mulenia, czysciutko przejrzyscie, zadnych baboli, niekasujacych sie katalogow z softem ciezej ale emulator jako tako chodzi wiec jest naprawde swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności