Skocz do zawartości

Obcy kontakt: "Najstraszliwsza niebieskość czasoprzestrzeni kiedykolwiek"


Rekomendowane odpowiedzi

trafiles w sedno :)

sa i tacy ktorzy wola robic to z owcami :) wspolczujmy im :)

kazdy placi za to co mu sie podoba

 

mnie sie moja pracka nie podoba

ale skoro zaczalem-to skonczylem, i zrobilem to poprawnie,

 

Big, ja rozumiem Twoj nawyk ze jesli ktos nei jest najlepszy to jest dnem, ale mam nadzieje ze gdzies tam obija CI sie w glowie, ze jest masa ludzi, ktorzy robia dobrze, calkiem srednio, nei mistrzowsko, maja ogromna wiedze i doswiadczenie, i tluka to na co awangardzie czasu nei starcza, i robia to bardzo dlugo, wiec przez te lata poznali kupe rzeczy, i sa traktowani jak chodzaca encyklopedia rozwiazan, nie musza zaraz robic czegos idealnego, wystarczy ze wiedza jak :) to bardzo duzo,

 

fajnei ze jest z Toba popisac, zalozymy oddzielny watek? czy mam jakies updaty jeszcze na sile porobic? zeby byly jakeis wstawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

vv3k70r- Nie zgadzam się z tobą... Ja tu w ogóle nie widzę typowej rzemieślniczej roboty- wolę patrzeć na pracę i na to co piszesz jak na dzieło artysty -może wyprzedzającego czasy, a może zawieszonego gdzieś w czasie i przestrzeni-, ale na pewno nie jak na typową komercję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chcial, ale to jest praca na temat, na bitwe, jesli muza chwyci, i zrobie cos co z natchnienia... na pewno zamieszcze,

 

na razie dlubie swoje robociki,

 

ale ktos tu musi robic tlum, co to by byla za bitwa jakby ludziska nei zamieszczali prac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności