Skocz do zawartości

Obcy Inny świat - Kraina świątyń


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że do konkursu można zgłosić dwie prace (i że starczy mi zapału do ukończenia obu), gdyż zacząłem z nudów rysować sobie w moim rodzinnym domu takie cos... w zalaczniku jest pierwsza praca i rezultat na chwile obecna (z postaciami). Brakuje detalu gdyż rysowałem to myszką (nie u siebie :)). i obcy sa na razie "ludzcy" :)

 

Ilustracja przedstawia krainę świątyń, w kierunku której zmierzają przedstawiciele panującej na tej planecie rasy.

 

------ FINAL (praca ma nowy tytuł "Tu spoczniesz, Panie mój" i jego użycie preferowałbym)

 

"Kraina świątyń" lub "Tu spoczniesz, Panie mój"

Tekst opisowy:

"Oto dotarliśmy. Ciało mojego pana błyszczy cudownie w blasku zachodzącego słońca. Tu spocznie, a ja dopełnię swej misji. I kiedyś również ja zrzucę z barków brzemię, obejmę pieczę nad gromadą młodych wojowników. I poprowadze ich jedyną słuszną ścieżką, by w końcu samemu spocząć w krainie świątyń, pośród gór."

 

szuancientaliensultimate2xn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

update. ozywilem kolory, bo zamulone byly. podnioslem horyzont, bo byl w srodku prawie. alien zrobiony niemal calkowicie, budowla przywrocona do perspektywy. mysle jak zapelnic to niebo... chmury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde napracowalem sie nad ta swiatynia tylko po to zeby stwierdzic, ze jest zbyt ascewtyczna, i tak egipska troche. po paru probach mam cos takiego (zalacznik) zastanawiam sie czy dobrze robie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck jednak nie podoba mi sie ta nowa swiatynia az tak bardzo... moze z lenistwa, moze sie boje ze wypracuje detale a wyjdzie lipa i strace czas?... w kazdym razie wymyslilem taki lewitujacy element do starej zeby bylo pusto... i nie jest zle, mysle...

 

trza bedzie dac detale skalom, dodac jakies delikatne chmurki i cos lezace na skalach blisko widza... kumpel co wlasnie przyszedl podpowiada "daj tam jakies zwloki :P)

 

czy nie ma tu jakis specow od kompozycji co by sie wypowiedzieli????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsatje rano zeby sie jeszcze do laborki poduczyc ale obrazek nie daje mi spokoju... mysla za czerwono za czerwono plasko jakos. usprawiedliwiam sie ze to obca planeta, ale jednak cos mi nie pasuje. machnalem troche niebieskiego na niebie i patrze.. tego mi brakowalo!!!

 

przesunalem tez swiatynie troche w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu dokonałbym małych poprawek. Punkt kluczowy znacznie Ci ucieka na lewą stronę. Musisz go wysrodkowac. Dodajac cos po prawej stronie, np. niewolników. Zeby nie było za duzo wolnego przestrzeni dodałem dokujący statek.

 

przyk322adpunktkluczowy4zu.jpg

 

Dalej : ostatnie tło i pierwszy plan są z tego samego koloru. Nigdy tak nie ma.

Tutaj Ci poprawiłem.

 

przyk322ad01kolor3ea.jpg

 

przyk322adslaves1ho.jpg

 

 

Myslę, że chociaż Ci trochę pomogłem :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Jonasz, nie wiedzialem nawet wczesniej o tym punkcie...

 

a oto moje najnowsze wypociny... zaczalem robic zlotego kolesia na czyms lewitujacym i statek... za dlugo nad tym teraz siedzialem, musze sie przespac...

 

szuancientaliens20060520wip13d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten statek ma zupelnie gdzie indziej punkt zbiegu, bo nadlatuje... czy chodzi o te wystajaca u dolu czesc? bno mnie denereuje ona troche... az tak glupio to wyglada??? jesli tak to co konkretnie? szczerze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki vv3k70r, w sobote przez wiele godzin probowalem sie dostac na forum - bez skutku.

jak widac praca wymaga teraz dodania paru detali... ale juz mnie zaczyna denerwowac bo przeplataja sie w jej tworzeniu okresy rzemieslniczego dlubania i naglych olsnien nakazujacych uniecestwic to co wymyslilem wczesniej... i dlubanie od nowa...

 

i jest to wersja do nominacji, nie mialem dzis juz sily robic detale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny klimat. Podoba mi się szczególnie taka ciepła kolorystyka i ta prosta architektura.

 

Mam tylko kilka wątpliwości.

Czy ten stojący koleś nie powinien być trochę większy? Wydaje się karłowaty w porównaniu do tego, który siedzi... takie mam przynajmniej wrażenie. I jeszcze ta zdobna laska trochę bez sensu ma te niebieskie wstawki. Lepiej by wyglądały złote, czy czerwonawe. Co prawda powinno teoretycznie pasowac, bo ten statek ma światła w tymże kolorze, ale tak jak na nim to dobrze wygląda i ożywia ilustracje, tak te na lasce mi jakoś nie pasują.

No i na pierwszym planie fajnie by było wyostrzyć teraz te kontury skałek, ale to już takie tam prace wykończeniowe i sam pewnie o tym wiesz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o proporcje pomiedzy postaciami to wszystko jest dobrze. wrazenie jakie odnioslas jest wynikiem namalowania przeze mnie roznych glow - zloty ma wieksza. zreszta takie wrazenie jest nawet korzystne, gdyz obcy wojownik stoi w hierarchi tej rasy nizej niz zloty obcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaje taka wersje, jaka mam. nauczka na przyszlosc, zeby wczesniej robic. na ostatnia chwile nie da rady, musialem sie uczyc a jak juz siadlem do pracy to komputer zaczal sie zawieszac... tutaj moge jescze pokazac skonczona prace, ale o labiryntu trzeba wyslac taka jak jest, bo nie ma czasu... eh :/

 

w pierwszym poscie tez wstawilem, TAM JEST OPIS

 

szuancientaliensbluepseudofina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności