Skocz do zawartości

Kontakt: "Apokalipticon"


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

no nie, bicze mu sie nie podobaja... mi troche brakuje wrazenia ruchu tego aniola. no i ta dluzsza lufa jakas taka... poza tym miodzio. Gratulacje z góry. Najlepsza pracka, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

woooooooow

tez mysle, ze pierwsze miejsce :)

 

wiesz mysle ze bicze mogyby lepiej wygladac gdyby zroznicowac ich grubosc, ze niby mocniej swieca tu a tam slabiej, i nie tak jak zrobiles tylko na dluzszych odcinkach, i zrobic bardziej pomaranczowe niz zolte. wlasciwie to... na pierwszym kolorowym szkicu byly lepsze!

ale i tak praca genialna. gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Omen pięknie jest :)

A jak zrobiłeś taki ładny rozbłysk światła ze strzelającej broni??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudna praca, bez dwóch zdań!

Moją szczególną uwagę przykuwają efekty ze światłem, poprostu bajer :) Szczególnie to bijące na plecy tego żołnierzyka i z ręki tej pani - 'czarny anioł' ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewnie nie tylko tobie zabrakło czasu. :] Praca bardzo ładna, ale zabrakło trochę szczegółów, w wybuchach i w dymkach.

Ja bym nawet dokonczył po bitwie. Hmm, przy dłuzszych oglądzinach zauwazyłem ze grunt sie sypie.

Po prawej stronie z tyłu planu jest jakby wyżej, od tego z lewej. Patrz, czy ja dobrze myśle, Omenie :D Wrzucam "TWÓJ" obrazek, jeśli nie masz nic przeciwko temu:

 

apocaliptycon2xy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi mi o to, że pod nim jest kurz, nie. :]

A raczej o prawą stronę, ziemia jest trochę za wysoko. A nie ważne. :)

Dałbym skrzydłom lekkiego motion blura. Są one z bezruchu, nie widac że nimi macha.

Kropka koniec :] Jeszcze raz, pracka super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabista pracka... pogratulować ! :)

 

...jezeli moge sie przyczepic to przesunałbym ten górny-prawy helikopter - wydawać sie moze ze to on strzela tą złotą liną...a ona sie tylko na jego styku zagina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzialem cala nocke- wprowadzalem poprawki. Wiem ze za pozno juz zeby ta wersja weszla do konkursu ale mam nadzieje ze do Labiryntu dojdzie ;]

 

Jonasz i Wojtala -: dzikei za rady - obaj mieliscie racje ;)

 

apocaliptycon_done.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całosciowo bardzo ładnie ci to wyszło ^_^ jakbys chcial jeszcze posiedziec troszke nad tą pracą (juz pozakonkursem) to mam parę (imho) drobnych rad:

 

- wywaliłbym ten samolot który jest pomiędzy skrzydłami anioła, ciasno sie tam robi (ewentualnie przeniósł go gdzieś )

- dodałbym odrobinę motion blura do anioła , moze do skrzydeł i kończyn (nawet jesli on nie macha skrzydłami i to tylko atrapy to sam z siebie się porusza więc skrzydła też).

- z lewej strony kadru "uciąłeś" odrobinę "plazmowej nanorurki" troszkę to razi (albo inaczej ją poprowadzic albo poszerzyć kadr.

- brakuje mi tutaj więcej postaci aniołów gdzieś na drugim planie. oczywiscie wiem ze i tak juz ciasno jest na pracy i teraz nie ma juz gdzie ich upchnąć :-)

- niezbyt przemyslane chyba było samo poprowadzenie tych "nanorurek" , chodzi mi o to ze troszkę chaotycznie one biegną i na dobrą sprawę to tylko w jednym miejsu widac ze jedna z nich coś przecina, moznaby dodac więcej miejsc -kolizji- nanaorurek i żołnierzy.

 

no starczy mojego biadolenia ;-) suma sumarum bardzo bardzo ładnie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuz shes Brithis mate :P

 

A pracka jakies 40h niecale... nie liczylem dokladnie... jakby zebrac w kupe to jakis tydzien wieczorami i ostrzej na weekendzie. Ale jescze troche ja podobpieszczam w wolnych chwilach. Kilka rzeczy o ktorych mowil Azakiel poprawie. Ogolnie mam wrarzenie ze poszlo szybciej niz przy Dogfight co w sumie dobrze.

 

I juz zupelnie na marginesie musze nieskromnie przyznac ze taki rysunek wydrukowany w fotolabie na wiekszym formacie wyglada naprawde swietnie. Polecam kazdemu nawt glupia oditke 20x15 ktora kosztuje niecale dwa zlote. Mam ndzieje ze list dojdzie na czas do Labiryntu

 

ps: No i polecam wszystkim opowiadanie w pierwszym poscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz i Wojtala -: dzikei za rady - obaj mieliscie racje
No teraz lepiej, a wiec ze mną nie jest tak zle.:D Jeszcze cie przyczepię, ten lewy wybuch przypomina mi niczym "wybuchowy kaktus" :D.

Dziwię sie, że nikt tego nie zauważył. A reszta wybuchy są wporzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

fju fju, super praca, postac kobieca i jej twarz po prostu ekstra, z przyjemnoscią umieszczam ją sobie na dysku :)

 

walsnie obejzałęm sobie zblizenie na 4 stronie extra to mało powiedziane to jest mega extra !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wysyłaj tego do albumu labiryntu.Jakim prawem mają publikować takie dzieła nie płacąc autorowi ani grosza.Swoją drogą nierozumiem dlaczego taki profesjonalista jak ty bierze jeszcze udział w takich konkursach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to sfrustrowane jeże;]

- Gratki za ukonczenie.troche sie rzuca w oczy ze najbardziej dopracowana czascia jest aniol. ale ogolnie jest sopko.

heh dobrze powiedziane lolipop ^_^ , jak to czasami bywa ktoś załozył specjalnie konto (1szy post) bo mu coś na wątrobie leżało.

 

tak teraz sobie na to patrzę śfierzym ;-) okiem i jak będziesz miał ochotę omen to popraw swiatło na nogach anioła (praktycznie brak tylnego oswietlenia - i wogóle nóżki dosyć płasko -zwłaszcza ta z tyłu) . i tak jak mówi lolipop mozna by odrobinę dorzucic detali na żółnierzach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

oj tam, dobrze ze aniol bardziej dopracowany od innych, przynajmniej widać co najważniejsze i nie ma drętwoty od przeładowania detalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniale wykonana praca, naprawde piekna,

 

zgadza sie ze w Moskwie i ze na Placu Czerwonym, tylko nei Mercedesy a rowery, i nie rozdaja a kradna....

 

jedyna wada to to ze jest na temat o aniolach.... poza tym wszystko sie zgadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności