Skocz do zawartości

Scena 3D: Bell UH-1 o zachodzie słońca


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siatka jeszcze do poprawy. Kadłub przy drzwiach ma zły kształt jak wspomniano już i z tylnym rotorem coś nie teges również jest. Jeżeli to ma być wersja z NAMa, to trzeba by dodać pare elementów. Jeżeli gunship to przyda się na pewno granatnik na nosie oraz podwieszone zasobniki z niekierowanymi pociskami oraz działka. Jeżeli to zwykła krowa to można by dodać m60 z boku i odsunąć lub nawet zdjąć tylne drzwi. Oczywiście można zupełnie gołego również zostawić, kwestia klimatu w jakim ma być pracka. Czekam na więcej bo uh-1 to śliczna maszynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze ja w kwesti smiglaka samego

uhatek (to akurat jest wersja d z tego co widze) jak najbardziej jest zakrzywiony, tyle ze na calej powierzchni pionowej, jeszcze bardziej powinnien byc obly w czesci drzwi odsuwanych i bedzie git... przedzial transportowy to jest taka beczolka z doczepionym ogonem i kabina pilotow

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda model , przy takim oświetleniu słonecznym niebo powinno mieć inny kolor (niż biały) no i te fioletowe jeziorka :) (wiem wiem to roboczo i będzie pewnie coś innego :P ) jeszcze minimalnie bym go przybrudził albo jakieś napisy na boku , jakieś tabliczki ? nie wiem co tam było ale pewnie coś było ? i będzie miód i malina. Oświetlenie jest bardzo ładne i wygląda bardzo realnie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda wersja coraz lepsza, ostatnia juz naprawde ładnie wygląda.

jaki masz pomysł na koncową scenke? lecący gdzies na tle nieba czy stojący na plycie lądowiska?

jedyne czego bym sie przyczepił, to zawiasy drzwi. są bardzo jasne i zbyt odcinają się od reszty ciemnej "karoserii" (lol) śmigłowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadko coś mnie podnieca (żony pozbyłem sie dla 3d maxa) ale to jest super.

model super (pomijam drobne niedociągniecia - te smiglowce byly remontowane byle czym, byle fruwały), ale i oświetlenie a`la zachód słońca mi sie podoba, ziemia do wymiany (juz pisałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal to brzydkie tło... Ładnie wygłądałby podczas startu z jakiegos budynku, duzo betonu itp... w tle jakies drapacze chmur. Sam model wygląda ok...

 

Pozdrawiam, Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo scene z "Czas Apokalipsy" jak kawaleria leciała sobie postrzelać do Vietnamczyków. A było to tak że leciało sobie kilka...nie pamietam ile z 5 takich śmigłowców w szyku bardziej nie określonym czyli oko siebie ale w różnych odległościach, za nimi słońce pod nimi las...no scene była rewelacyjna...jeszcze włączyli sobie jakąś muzyke klasyczną i przystąpili do pogromu skośnych :).

A wszystko po to aby sobie posurfować na wielkich falach...no przy ich bazie byly jakieś małe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko świetnie, ale ta ziemia naprawde jest straszna, i psuje cały render.

Moim zdaniem w tle lepsza by była jakaś dżungla, albo coś w tym stylu, albo jak pisze DonVito Corleone scena wzorowana na Czasie Apokalipsy, wtedy by genialnie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA- no i ktos sie pokusil o moj ulubiony smiglowiec hehe- sm go mialem zamiar robic ale czas nie pozwala :( -ale fakt ze smiglowiec mi sie podoba sklania mnie do tego zeby cie Master ochrzanic za bryle :P - dlazcego nie korzystasz ze zdjec w necie - nie polegaj tylko na rysunkach - ktore pewnie masz w kiepskiej jakosci skoro tak ostro pokrzywiles kadlub :P - - pomysl masz swietny wiec ja bym na tywoim miejscu przysiedzial nad modelem i zrobil z niego takie cacko jakim jest w rzeczywistosci - looknij na foto ktore zamiescilem i na poczatek zwroc uwage na skos jaki nadales drzwiom pilota - profanacja ale wszystko da sie naprawic- wkoncu to 3D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlo zaczyna sie robic ciekawe :) - a z modelem ...rob jak kcesz to twoj model :) -pomysl Zibiego zeby otworzyc drzwi jest niezly ale to wiazaloby sie z modelowaniem wnetrza i zapewnie postaci w srodku- no ale po Czasie Apokalipsy pewnie tez juz masz pelno pomyslow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle - podoba mi sie swiatlo - maxwell sie sprawil :)- tlo jest oka z tymi drzwkami w oddali ale rzeczywiscie drzewka z przodu jakos dziwnie wygladaja - glownie kolor ale tez chyba jakies trawsko przeskalowane tam wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności