Skocz do zawartości

Pojazd 3D: KV-85 Russian Tank


DraB

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze jak taki nalot czołgów to nie moge zosta w tyle :) Szukalem i szukalem i wybrałem sobie rosyjskiego KV-85 (Klimnet - pozdrawiam :)

 

Wszyscy zaczynaja od dolu a ja od góry :P

 

PS. jak chcecie zobaczyc co sie modeluje - KV-85 na googlach

 

32yq.jpg

-

27wi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie sie zapowiada, oby tak dalej a model bedzie elegancki...

 

Moze zbierzcie wszystkich czolgistow z forum, wstawcie te czolgi w jedna scene i niech cos robia wspolnie, a nie tak kazdy sam stoi:)

 

Ja sie na to pisze ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zbierzcie wszystkich czolgistow z forum, wstawcie te czolgi w jedna scene i niech cos robia wspolnie, a nie tak kazdy sam stoi:)

 

Przecierz tutaj jest wyscig szczurów :D - "Kto pierwszy dogoni poziom Pioniera" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz porobicie te czolgi to je zestawicie sobie- Pionier vs reszta swiata hehe:D . Model bardzo ladni, na ostatnim renderze lepiej widac szczegol;] ale ta wierzyczka rzeczywiscie inny ksztalt troszke ma, taki bardzie kanciasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, calkiem sprawnie Ci to idzie, ale wydaje mi sie ze za malo przykladasz wagi do szczegolow, upraszczasz pewne elementy konstrukcji, hehe

A Pionier to tez czlowiek (podobno) tylko ze pedantycznie trzyma sie szczegolu co sprawia ze jego blaszaki sa swietne, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komic - np? ;)

 

Dzis najprawdopodobniej wrzuce ostatniego updejta :( pozniej przez dluuugi czas sie nie zobaczymy, poniewaz:

 

- remont w domu, wyprowadzam sie :(

- pozniej w 1 dzien wakacji i wyjezdzam na 2 tygodnie także...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo na tym forum tanków ale ten jest jak najbardziej OK :) wyczesany detal i wogóle :D

 

A samochodow nie za duzo? A szklanka, kielich lub lampka na drewanienym blacie stolu?? Tego tez od groma i ciut ciut jest.

Kazdy robi to co lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazan_HB napisał "A samochodow nie za duzo? A szklanka, kielich lub lampka na drewanienym blacie stolu?? Tego tez od groma i ciut ciut jest.

Kazdy robi to co lubi :)"

 

a wizek "mój pokój" ?

czołgi górą, od tego modelowania dowiedziałem sie ci te ten zimmerit co go Pionier modelował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności