Skocz do zawartości

Model 3D: Givenchy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z tym studiem to tak, że z chęcią bym zrobil ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Poza tym podłoże było i flakonik się odbijał ale nie wiem czemu tu tego nie widać. Jutro wyrenderuje inne ujęcie bo zabrakło mi czasu by zrobić to teraz i tam powinno być widać. Jeszcze co do noisa to jak go zredukować bo w maxie dłubie od niedawna i jeszcze sporo nauki przede mną. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh 3grosze nie ma jak to konstruktywna ktrytyka i nabijanie sobie postow na bezsensownych komentarzach :/. Co do pracki to mi sie nawet podoba i powiem to co napsiali poprzednicy zrob jakies studio (tu musisz troche pokombinowac z ustawieniem swiatel zeby uzyskac rzadane refleksy), dodaj kaustyke, zredukuj szum i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle ze wrzucilem to jako finished pawelkos a jak bym poprawial to wyszedl by wip ;]. Zauważylem ze podloze mi ucieklo w dol dlatego go nie widac. Poza tym nie wiem czy bede nad tym jeszcze siedzial moze kiedys wroce jak nazbieram troche pracek i portfolio bede robil i podszlifuje flakonik. Wolalbym przejsc do nastepnych projektow uczac sie nowych rzeczy, ktore moglbym wykorzystac w przyszlosci. Z pracki na prace powinno byc teoretycznie coraz lepiej. Pozdrawiam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co za bardzo ci teraz chodzi cfaniak. Wrzuciles prace na forum to chyba liczyles sie z jakimis uwagami, krytyka, bo o to tutaj chodzi zeby komentowac wystawione prace, a czy bedzie ci sie chcialo to poprawiac twoja sprawa, ja tylko wyrazilem swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe spokojnie za krytyke jestem jak najbardziej wdzieczny. Poprawiac teraz nie ma sensu bo jest jako finished i tylko o to mi chodzilo. Nie mniej jednak wszystkie uwagi wezme pod uwage (piekna konstrukcja gramatyczna:) i w przyszlosci na pewno wroce i poprawie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności