Skocz do zawartości

komiks: trawa - antologia pilkarska(wyd. kultura gniewu)


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

no i moge chyba juz zamiescic pracke, ktora zrobilem na potrzeby antologi pilkarskiej zatytulowanej 'wszystko co chcielibyscie wiedziec o pilce...'

moje eksperymenty kolorystyczno techniczne sa wciaz aktualizowane...wiec czuje sie w drodze :)

 

pozdrawiam i mam nadzieje przyjemnego ogladania

 

1a2tk.jpg

 

2a8zm.jpg

 

3a4ts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chociaz troche jak bys odszedl od swego stylu rysowania...[tylko ochroniaz mi przpomina twoje wczesniejsze prace :)] ale swietne uderzajaca pilka miodzio i ta fabola :)

 

hehee - to pewno wina tego ze za duzo czasu ze mna przebywa ;)

 

jak dla mnie za mało soczyste.. trawa wg mnie powinna 'dawac po oczach' jak samochod jadacy z naprzeciwka w nocy na długich..

 

pozdro! i gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie rozegrałeś to kolorystycznie, kontrast między całością w zieleni a trzema ostatnimi klatkami czerwonymi dodaje dramatyzmu zakończeniu ;)

 

No i cały czas głowiłem się jaki to ma związek z piłką....oczywiście do czasu :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ludziska

rowr - kolor duzo zmienia ;)...a poza tym ta historyjka byla kompletna odskocznia od poprzednich moich wypocin, tak czy siak wszedlem w te kolorowanki ale jeszcze kawal drogi przede mna ...i dobrze :)

 

"tylko świnia sie nie zmienia" jak to kazik powiedzial na jakiejs libacji w odpowiedzi na stwierdzenie podnieconej panienki ktora cala obsliniona wydusila z siebie piskliwe "ach ty jestes taki fajny wogole sie nie zmieniasz"

hehehe

 

ps. ogolnie glowny minus pracy to czcionka czyli liternictwo to standardowy comic font, nie mialem czasu jeszcze zrobic wlasnej a to dosc istotne no i jeszcze pare kiksow by sie znalazlo oprocz tego :)

 

a tu szczegoly antologi index.php?s=komiksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie słusznie ale klimat w odbiorze prawdopodobnie zmienilby sie dosc drastycznie przynajmniej jakbym ja wprowadzil te poprawki :P...wyjatkowo 'zielony' jest uzyty jak najbardziej celowo i ta jego monotonnosc ma sprawiac klimat makro trawy :) ale byc moze z dodaniem tych kolorow o ktorych mowisz zroznicowalbys kolor na planszy nie tracąc trawiastego klimatu poki co nie moja liga stary bo jesli chodzi o kolor to jestes master of dizaster a ja dopiero powoli raczkuje :)

 

tak czy siak dzieki za rade i pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny! :)

wykonanie jak storyboard, niedopracowane.jedynie ostatnia plansza robi na mnie duże wrażenie,brawo za ten efekt zaskoczenia, miażdzenia bardzo fajne ale jeśli to już finalna pracka, to ogólem, nie podoba mi sie.

jak na Twoje poprzednie prace to tu wypadasz blado :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

IMHO troszkę za dużo słów bez treści, ale pomysł i wykonanie genialne :) el ninjo na prezydenta :) :D

Btw. Domyślam się, że inspiracje bierze ze swoich wyjazdów w plener ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra leander ja wiem ze siedzisz teraz w trawie i na bank tego nie przeczytasz bo jestes na makro nastawiony ;P

 

smart ...no i dobrze nikt nie bedzie sie za slowa krytyki obrazal a na pewno nie ja hehe dzieki za szczera wypowiedz

m@ti ... co do innych kiksow o ktorych wspominalem to trafiles w sedno dialogi to kolejny powazny minus

 

oki pozdrawiam chopoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności