Skocz do zawartości

Ktoś chętny na korepetycje z Mayi w Wawie?


s1720

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm no widze wlasnie ze to dla was dosc wazne. mam problem poniewaz od dluzszego czasu robie rzeczy i tylko rzeczy, na które narazie obowiązuje mnie umowa o nieujawnianie publicznie materiałów. Wiec moge pokazac ale indywidualnie, nie w takiej formie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jesteś żadnym gwałcicielem ? joke ;)

a ile już robisz w Mayce, jesteś samoukiem czy może skończyłeś studia związane z grafiką 3D i masz kontakt ze specami, czy pracujesz w branży 3D czy tylko dorywczo robisz siedzą za ladą w bibliotece ?;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez pracuje w branzy 3d i niemam na nic czasu poza poradycznym pisaniu na tym forum. Ale jak masz znalesc czas na nauke innych gdzie niemasz czasu pokazac paru obrazkow. dla mnie to malo przekonywujacy jestes kolego. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ja juz Mayą sram za przeproszeniem w pracy i nie mam ochoty tykać nawet komputera poza pracą. Narazie nie moge pokazać prac bo jestem związany umową, pełną parą pracuje nad projektem od ponad roku i w tym czasie mase rzeczy sie nauczylem i zrobiłem. Ale tak jak pisałem - moge pokazać indywidualnie a nie upubliczniać. Nikogo nie zmuszam, i nikt nie bedzie placil kasy z góry.

Jesli ktos jest zainteresowany wiec moge sie z nim spotkac, pokazac prace, pogadac o nauce itd..

Nie musze sie niczego obawiać czy wstydzić, pracuje w najlepszej firmie w polsce która trzaska na Mayi - chociaz zdaje sobie sprawe ze nie musi sie za tym kryć najlepsza rekomendacja ale to już na coś wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale poco chcesz dawac komus korepetycje, robisz jakas kurcjate czy zamalo Ci placa? Mowie serio bo ja np nauczylem sie w innej firmie, i z video tutoriali , wlasnego doswiadczenia. generalnie klijetow u ciebie to takich widze co to worda bez ksiazki nieuruchomia. albo angielski znaja tylko z opowiesci. niewiem, nierozumiem, dlatego pytam. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w najlepszej firmie w polsce która trzaska na Mayi

 

To akurat najmniej kogo obchodzi czy w najlepszej firmie w polsce pracujesz. Akurat taki tekst tylko świadczy o przechwalaniu się co jest zbędne. Chyba, że ta firma się nazywa "najlepsza" :P to wtedy zmienia postać rzeczy. Poprostu podajesz gdzie pracujesz albo jakieś swoje osiągnięcia.

A jakie jest Twoje stanowisko w tej firmie? Modeler, art designer, podajesz kawe szefowi ? nic wogóle o sobie takiego nie napisałeś tylko chcesz prywatnie uczyć. ale podaj jakiś konkret. skończyłeś szkołe jakąś plastyczną? jeśli tak to jaką? czy miałeś wcześniej doczynienia z grafiką komputerową czy tylko ten rok? Takie informacje są bardziej przydatne niż to ,że gdzieś tam pracujesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie co to za firma jest ? Jezeli dobra to pochwal sie :D A napewno jakis na korepetycje sie zgłosi !

Tylko mysle czy jest sens korepetycji z grafiki 3d ? Poniewarz modelowanie musisz szkolic, sam sie wczuć, nikt cie nie nauczy jak układac siate, a poznanie material editora czy renderingu to nie problem jezeli sie ma internet i własne checi :)

Pozdrawiam i powodzenia !

[+] heheheh Bhaal no ja zawsze wymiatasz :D "Chyba, że ta firma się nazywa "najlepsza" :P to wtedy zmienia postać rzeczy." dobre dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahaha ja tez Cie zapewnie, HAHAHAAHAH, sorki ale slyszalem ten tekst u pewnego szefa, ktory mnie zapewnial. niemoge zapomniec jaka polewke z tego mialem, naturalnie zerwalem z nim wspulprace. dobre .... zapewiam.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha wrzystko zgoda, tylko ze dostep do takiegj wiedzy jest w kazdej firmie, wystarczy sie do niej wkrecic a zeby to zrobic trzeba miec wystarczajacy zapal i jakstam wiedze, niektorzy mowia ze talent. A reszta sama przyjdzie wystarczy pokazac ze ma sie potencjal. Cos widze ze szukasz jakiegos frajera... jeszcze za kase...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro mowa o tej najleprzej firmie, ... moze sie myle, pracujesz w orce czy w odeonie? z dego co dobrze pamietam odeon ma sporemial spore problemy z pracownikami swego czasu, polowa odeszla, a teraz maja nieciekawa rotacje, chociaz to tylko plotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachową wiedzę mając dostęp do internetu praktycznie każdy teraz ma. a z tego co widze chcesz udowodnić, że każdy jak uczy się sam i w inne firmie to jest bee, a tylko firma, w której pracujesz jest najlepsza i najznakomitsza i tylko oni umieją w polsce Maye obsługiwać a Ty jesteś ich wysłannikiem i będziesz szerzył tą wiedzę wśród ogłupiałych polaczków. nie stary, nie tędy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dam Ci dobry link do potecjalnych klijetow, poszukaj sobie w sieci warszawskiej szkoly reklamy, wtedy pogadaj z nimi ze chcesz uczyc majki, ZAPEWNIAM Cie ze Cie wezma, szkola jest dobra, a uczniow Ci niezabraknie, a i jakis grosz dosakwy wpadnie, jesli juz chcesz uczyc noto ucz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewszyny nie kłućcie sie ;-)

co do wiedzy to można ją zdobyć w necie fachowe sztuczki to np. jak sie ma srebrny czy platynowy membership w autodesku to z tamtąd sie można tego naumieć

ale część wiedzy i doświadczenia w praktyce tylko w firmie zdobyć można bo teoria jaka jest każdy wie ;-)

 

jak to zwykle bywa prawda jest po środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s1 słuchaj skoro jesteś taki pr0 to weź wkoncu udowodnij to to ci nikt nie bedzie pierdolił tu głupot ... dawaj link do tej strony firmy abo sie pożegnaj z nami. wrr :|

A skoro nie chcesz podać nam nic to chyba sam na poważnie nie podchodzisz do tych korepetycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności