Jump to content
KLICEK

Modele 3d : Afterfall.pl projekt

Recommended Posts

No ja tez bym w cos pogral ale jak narazie zostaje tylko pokazywanie siatek :(

Mam nadzieję, że to w koncu Peace...

A jak nie, Klicku trza będzie zamknąc ten wątek na parę dni, aż sytuacja się uspokoi. :) Bo czytanie ów postów mnie męczy normalnie. :]

Pozdrawiam gorąco cały zespół.

Widze szanse ukonczenia bo wydajac demo mozna uzyskac fundusze na otworzenie studia i zatrudnienie ludzi. W polakach denerwuje mnie brak optymizmu i wsparcia :/. Krytyka jest jak najbardziej na miejscu i trzeba krytykowac. Bledy sa ale wynikaja z konkretnych czynnikow o ktorych tak malowniczo intoxicate pisal:]

Ja tam trzymam kciuki i czekam na kolejna garsc screenow i dema.

Moim zdaniem i tak jest lepiej niz sie spodziewalem.

Pozdrawiam Afterfall,

SODA

Ja cholernie bym się zdziwił gdyby na tym etapie coś z tego nie wyszło. Trzymam kciuki jak nie wiem co.

no ja nie wiem czy po wypuszczeniu techdema kogokolwiek jeszcze bedzie stac na zalozenie studia i zatrudnieniu ludzi... a zwlaszcza ze intoxicate to chyba jeszcze grupa amatorska no nie?

no ja nie wiem czy po wypuszczeniu techdema kogokolwiek jeszcze bedzie stac na zalozenie studia i zatrudnieniu ludzi... a zwlaszcza ze intoxicate to chyba jeszcze grupa amatorska no nie?

Na twoim miejscu nieużywałbym tego słowa.

Scottero - o to bym sie nie martwil. Mamy dosc szerokie kontakty o dziwo i na pewno cos z tego wyjdzie - predzej czy pozniej. Planow awaryjnych mamy kilka, ale narazie trza trzymac w kciuki za prezentacje, ktora pokazemy zainteresowanym wydawcom.

spoko i przepraszam... moje slowa mogly kogos urazic ;)

ja czuje sie głeboko dotkniety ale Ci wybaczam skoro przeprosiłeś:D

Intoxicate, dajcie jakis nowy filmik plissss :D fajnei by było zobaczyć powyższe lokacje w ruchu...

beda w ruchu spokojnie :) nie chce wypuscic poprostu kupy :)

calkiem inaczej to wyglada widzac te cienie i dynamiczne oswietlenie... ale mamy tylko jeden odpowiedni komputer na ktorym mozemy to nagrac :) i filmik na pewno nie bedzie w duzej rozdzielce + malo efektow, bo poprostu nie mamy takiej maszyny.

Ofca - ja rowniez czekam na jakies movie nowe z Aazero. No i trzymie w kciuki :)

btw. Ledyr masz ORGOMNY potencjal i naprawdze szkoda mi ze wolisz robic to co lubisz ;p

Intoxicate - to nie jest tak ze ja wole robic coś innego, ja poprostu musze, bo wtedy mam czas na rózne "zlecenia" a robiąc w AF tyle czasu bym nie miał i... ale mimo wszystko wielkie dzieki, miło sie czyta takie rzeczy o 6 rano :)

PS. no to czekamy na filmik z Afterfalla i DeamonetHa ^^

Właśnie co do samej gry, na wszystkich screen shotach widze nieprzyjemną Doomowa czerń. A mianowicie wygląda to tak jakby pominięte zostało światło GI. po prostu ambient całej sceny powinien być jaśniejszy. ta czerń bardzo kole w oczy:)

[Chodzi mi o sceny w podziemiach]

Oczywiście w niektórych przypadkach są aż tak ostre cienie... w teatrze i przy innych halogenach. Wygląda to bardzo nie naturalnie.

klimat w grze czy na screenach?

Jeżeli w grze to doomowo będzie, nie wiem jak innych mnie to zawsze raziło.

ze strony http://www.afterfall.pl

Po wielu miesiącach martwej ciszy, ekipa Bunkra nr 22 odkryła w starej wytwórni odkurzaczy zniszczony generator prądu, który po kilku tygodniach wytężonych prac nareszcie udało się uruchomić! W związku z tym radosnym faktem nasza codzienna audycja wraca na antenę na TEJ częstotliwości. Strumień nadajemy w formacie AAC+, obsługuje go Foobar2000 i Winamp w wersji minimum 5.05. Codziennie między godziną 18stą a 2gą w nocy (GMT +1) będziecie mogli usłyszeć największe powojenne hity oraz wiadomości z frontów całej Europy! Ostrzegamy jednak, ze na dzień dzisiejszy nasz generator wciąż może zawierać pewne usterki i obecnie jest to tylko okres próbny, prosimy, więc o wyrozumiałość.

Serdecznie zapraszam :)

Juz za kilka dni prezentacja jednego z levelow (niestety bez animacji postaci... nie pisze dlaczego :( )

Ładnie:) Miejscami troche ciemno (w doomie 3 strasznie mnie to denerwowało), ale ogólne wrazenie jak najbardziej pozytywne:)

suuuuper :D

róbcie to szybciej bo juz powoli koncze the longest journey potem przejde sobie serie monkey island i nie bede mial w co grac wiec... :D joke :D

nie no really sweet

gratulejszyns

Już z Krzychem przeglądaliśmy.

Dla mnie oprawa ładna lecz zasypiam przy video - za długa monotonia. Albo skrócić o 1/2 albo dodać jakiegoś dynamizmu. Nie wiem też po co wrzucać było te animki szkieleta oraz tego drugiego stworaka bo niestety brzydkie są (można było chyba lepiej zerżnąć na chama jakiegoś darmowego mocapa i pod MB podpiąć lub wogóle olać sprawę zwłaszcza, że sami wspominaliście, że o animkę nie chodzi).

Muzyka za to bardzo dobra i świetnie pasuje do lokacji.

Z innych plusów : oświetlenie świetnie wyszło, większość tekstur (parę trochę bardziej lowresowych jakby się trafiło).

Co do designu lvl się nie znam zupełnie, więc nic nie napiszę.

Ogólnie się podobało i byle tak dalej - a studio już niedaleko.

Keep up the good work.

Bardzo fajnie to wyszlo. Tak jak kozioo napisal, ciemno szczegolnie w garazu. Moze ogolne rozjasnienie by pomoglo. Maly blad przy swiatlach, przenikaja przez obiekty, jak drzwi.

Zgadzam sie z Krystianem, a co do muzy i mimo ze fajna, gdyby byla bardziej dynamiczna zamaskowalaby monotonie avika.

Po za tym bez wiekszych zastrzezen.

Podobac sie.

O żesz w morde niezłe to!!! Tak wiem może na grafice super się nie znam ale wsumie gry są dla przeciętnego gracza a nie dla wyjadaczy z dziedziny grafiki. Jak dla mnie to praca jest na wysokim poziomie oglądając pokazówkę czuc klimacior a to ważne jest. Pomimo że jestem fanem fantasy to takie klimaty też mnie kręcą więc będe czekał na końcowy twór.