Jump to content
KLICEK

Modele 3d : Afterfall.pl projekt

Recommended Posts

świetny pomysł. brakowało tylko ujęcia z małym pieskiem i kimś znanym :)

Ktoś mógł by podpiąć to pod newsa bo tu raczej mało osób zajrzy. Idea warta uwagi i życzę powodzenia jej inicjatorom. Zamiast piwa gra ciekawe jeszcze można komuś pomóc :D

10 baniek na PC w półtora miesiąca? Lol, powodzenia. Specjalnie wyskoczyliście z taką zaporową liczbą, żeby nie musieć sprzedawać gry za trzy zeta, a dalej mieć PR? : D

Jeśli nie zbierzecie 10 milionów zamówień to należałoby oddać kasę, a nie przekazać gdzieśtam. IMHO ; )

Jeśli nie zbierzecie 10 milionów zamówień to należałoby oddać kasę, a nie przekazać gdzieśtam. IMHO ; )

A co szkoda ci 3zł, za które możesz kupić piwo? Nawet jeśli nie zbiorą, to dzieciakom bardziej przydadzą się te pieniądze niż tobie jedno piwo ...

A co szkoda ci 3zł, za które możesz kupić piwo? Nawet jeśli nie zbiorą, to dzieciakom bardziej przydadzą się te pieniądze niż tobie jedno piwo ...

Mów za siebie.

Ja kupiłem, 17 kupujący. 4zł to nie majątek, choć szanse powodzenia marne, to jednak lubię takie nietypowe pomysły.

Czemu nie 100 milionow? Byloby jeszcze bardziej krejzi i epik.

Fajny pomysl, totalnie polozony idiotycznie wysoko postawiona poprzeczka.

A to nie jest tak, że ta akcja podobnie jak i cała gra, jest zrobiona bez większego pojęcia o temacie?

@Xaia: moja kasa - moja sprawa czy kupię piwo czy przeznaczę na szczytny cel. A gdy decyduję się na to drugie to raczej bezpośrednio, a nie odpalając marną trójkę na jakąś szemraną akcję. Ale to nie o tym wątek.

Jak powiedział Nezumi - próg jest po prostu śmieszny, jakby inicjatorzy akcji z góry liczyli na niepowodzenie. Nasuwa się pytanie: "czemu?", a potem przychodzi kwestia rozdysponowania zabranych pieniędzy. No sorry, ale niezbyt to wiarygodne.

dzizas. ludzie. ogarnijcie sie. czekalem az zaczna leciec krytyki i jad. to przez to Polacy czy ze Afterfall ?

Jest coś takiego jak Humble Indie Bundle - chyba Afterfall próbowł zrobić coś podobnego, ale nie zrozumiał dokładnie na czym to wszystko polega:)

Polecam ciekawe artykuły na stronie Wolfire - jest tam dokładnie wyjaśnione jak to działa, i czemu to działa.

http://www.wolfire.com/

Na przykład, dokładnie podana jest organizacja charytatywna która dostaje kasę.

Płacący sam określa ile płaci.

W poprzednich wydaniach coś mi się wydaje było ok 30% donacji

W ostatnim wydaniu kupujący sam określa procent idący na charity!

Tutaj mamy "jakieś" charity. Gosciu z Afterfalla nie precyzuje...

Postawcie się teraz w sytuacji jakiegoś Anglika czy Amerykanina czy innego ludzika który myśli że Polska leży między Rosją a Nigerią.

Widzi jakiegoś ledwie szprechającego po angielsku Borata.

Jedna myśl - scam.

I to nie ma nic wspólnego z pluciem jadem:)

Zdrowy rozsądek.

Edit: ładny cytacik

@darkiscoolz exactly. they are trying to guilt-trip gamers into pre-ordering the game and possibly putting the game into the top 10 PC game sales ever. That is fucking greedy. They have not released anything substantial before and the game could possibly be shit balls. Lower the target to one million and maybe we'll talk. Otherwise, it just seems like a greedy small company which is trying to get publicity from charity. Just like politicians and businessmen.

No guys it's definitely a scam. 10 million is so amazingly absurd. It's not going to happen, ever. Even shit like call of duty probably barely sells that much (I'm Pulling this out of my ass, so I'm probably wrong about that). But little-known Indie PC game can never come close. I'm guessing maybe 100,000 will hear about this, and unless every person puts 100 pre-orders down, this isn't happening.

Notice that they don't say what charity they're giving the money to. It's going into their pockets

:)

Edited by gutekfiutek

Fundusze już się skończyły i liczą na darmowe 10 milionów? ;)

Już dawno przestałem wierzyć w ten projekt. Nawet jak się pojawi w sklepach to i tak sięgnę na półkę wyżej żeby kupić jeden z dziesiątek hitów które się teraz pojawiają. A wy tutaj o jakiś 10 milionach sprzedanych kopi...

Moze dzieciakom bardziej przyda sie piwo niz 3zl? A moze ja jednak tego piwa bardziej potrzebuje? Kto wie?

Nie lubie szantazowania dzieciaczkami.

Liczbe wybrano nieprzypadkowo, ona nigdy nie zostanie osiagnieta. Milion bylby nierealny. Wiec co to jest? Zwykle przyciagniecie na preordera. A ja tej gry na pewno nie kupie w preorderze. Poczekam spokojnie na recenzje. I jak wydam wielokrotnosc piwa, to majac swiadomosc na co. Bez sentymentow.

mnie zastanawia jedna sprawa której nie do konca rozumiem. wpłacam 1 $ ale preorder nie osiąga 10 mln. wtedy mój preorder jest nieważny a ten 1$ trafia na cele charytatywne czy preorder nadal obowiazuje ale ja muszę dopłacic pozostałe 99zł? jesli muszę dopłacic to uważam to za bezczelne oszustwo i naciąganie. a prawdopodobnie tak to wygląda i jesli akcja nie wyjdzie to ludzie którzy kupili gre za 1$ w rzeczywistosci straca znacznie wiecej.

aha i panowie zainwestujcie w kogoś kto mówi po angielsku. tutaj pierwsze skojarzenie to Borat

@valery: Borat mówił (wyraźnie?) że będziesz miał zniżkę 1dolca na zakup normalnego preordera.

Jak dla mnie porownanie do Humble Bundle jest tutaj bardzo dobre.

Tam wiesz co dostajesz, decydujesz na jakie cele twoja kasa idzie i masz znanych indie developerow. Jak do teraz najnowszy bundle zarobil okolo 1mln dolarow.

W przypadku afterfalla nie wiesz co dostajesz (gra jeszcze nie wyszla), developer jest kompletnie nie znany w swiatku gamedevu, nie ma sie tak naprawde pojecia na co kasa pojdzie. A celem jest 10mln dolarow.

Zakladając ze nie jest to scam, to bardzo latwo zobaczyc ze cel jest nie do osiagniecia a cale to zamieszanie to poprostu zabieg PR. Ja przynajmiej tak to widze.

sciagnalem, puscilem instalacje, instalacja dema trwala z 15 min(masakra jakas)

odpalilem gre, leci filmik, kolesie siedzacy raz w kaskach raz bez, polamani, powykrecani, akcja kamer drazniaca jak cholera, po 5 min zmudnego filmiku z daremnym angielskim akcentem, drazniacymi kamerami i niemoznoscia wylaczenia filmiku, wylaczylem gre....

takie sa moje wrazenia z dema....

• Sad 1

Ja byłem bardziej wyrozumiały. Pograłem jakieś 20 minut. Kamera w cut-scenkach rzeczywiście jest do bani. Sama gra wygląda całkiem ładnie, pomieszczenia mają klimat. Gdyby nie to, że gameplay ma tempo ślimaka z reumatyzmem - mogło wyjść coś przyzwoitego. A tak - cóż, klimat pomieszczeń to trochę za mało.

Jako graficy raczej nie powinniscie, wszak gra wyglada calkiem przyjemnie. Nawet bardziej niz calkiem przyjemnie. Gdyby pokazac tutaj osobno modele pewnie by kilka front dostalo. A ze gra sie troche slabiej juz. Coz, pierwsza gra :) keep going boys and girls

• Like 1

Jak wyżej. Gra wygląda ładnie. Skryptowane akcje lekko irytujące i to ciągłe otwieranie drzwi...nie mogłyby być już na czujke ? :)

No i ten "boss" z końca dema z którym nie miałem okazji sie pobawić..w grze tego typu powinienem chyba robić w gacie ze strachu, a otrzymałem niezłą dawkę śmiechu -śmieciowy potwór :D Jest nieźle, mogłoby być lepiej jak na taki budżet.

pozdr