Skocz do zawartości

Wratislavia 3D: Tomek Bagiński we Wrocławiu


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na festiwal WroclawNonStop:

 

Wratislavia 3D

 

Data: 24 czerwiec

Czas: 13:00 - 22:00

 

Miejsce: Browar Mieszczański, ul. Hubska 44-48

 

festiwal filmów

 

W programie:

 

Tomasz Bagiński

 

- poprowadzi wykład i zaprezentuje swoje filmy:

 

SZTUKA SPADANIA

 

KINEMATOGRAF

 

WSZYSCY ŚWIĘCI

 

KATEDRA

 

plus zwiastun gry 3D

 

 

 

- przedstawi dwa filmy studenckie, których był opiekunem i promotorem:

 

WIELKA UCIECZKA, Damiana Nenowa

 

MOLOCH, Marcina Pazery

 

 

 

 

ponadto:

* prelekcje na temat efektu 3D i początki trójwymiaru

* prezentacje sprzętu 3D i jego możliwości

* projekcje trówymiarowych filmów i koncertów

* testowanie sprzętu do gier 3D

* wystawa prac 2D i 3D

* grafika 3D jako dyscyplina plastyczna

* techniki wizualizacji

 

 

 

Organizator:

Stowarzyszenie Promocji Filmów 3D

 

 

Partnerzy:

http://www.razor3d.pl Video & Gaming 3D

HP

Digitalia

w programie:

 

prelekcje na temat efektu 3D

prezentacje sprzętu 3D i jego możliwości,

projekcje trówymiarowych filmów i koncertów,

testowanie sprzętu do gier 3D,

wystawa prac 2D i 3D,

 

Prowadzący: Stowarzyszenie Promocji Filmów 3D

 

http://www.wroclawnonstop.pl/pl/show/program/category/19/page/2/event/96

 

czyli nasz własny mały wrocławski DTM :D

 

ponieważ 24 jest jutro jest to oferta last minute! nie mam pojęcia czy jest to płatne czy darmowe ale warto chyba posłuchac Tomka opowiadającego o naszych ulubionych tematach :]

 

Pozdrawiam i zapraszaqm wszystkich wrocławiaków (i nie tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mkk3a: wejdziemy o 13 a wyjdziemy dopiero w niedzielę :D

z Tomkiem sobie pogadamy, a co! :]

 

Shogunn: man! zdążysz! w administracji powiedz, że jedziesz się spotkać z nominowanym do Oscara Tomkiem Bagińskim. na pewno zrozumieją :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khekhe, jakos tam sie orientuje w temacie i wiem ze Kinematograf i Wszyscy to sa dalekie od ukonczenia, wiec to tylko chwyt marketingowy organizatora i bedzie tylko pare obrazkow. Ale "Molocha" warto zobaczyc i "Wielka Ucieczke". Tak mi przynajmniej stare kosci mowia.

 

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem na rynku w c@fejce. jesli ktos chce to okolo 21 bede pod pregierzem. mam aparat wiec kto jest chetny an focenie iluminacji Wiezy cisnien na Na Grobli to zapraszam :]

co do jutra to umowmy sie okolo 11:45 pod Heliosem. pojdziemy na Kajka i Kokosza a potem na reszte festiwalu. kto nie bedzie mogl niech dolaczy do nas w rynku. powiedzmy okolo 13 bedziemy jeszcze pod pregierzem. a jesli komus nie pasuje i ta godzina to bedziemy w Browarze Mieszczanskim.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, pozno odpowiadam, bo jeszcze było ostre kucie na ostatnią poprawke z chemi, potem robienie sciąg, a potem dużo kombinowania jak wykiwać wykładowców, aby sie nie skapneli :)

 

no ale do rzeczy - to jak w koncu jutro? o 12 czy 1145? pregierz, helios?

i do której to trwa? niby napisali ze do 22, ale co moze zająć az tyle czasu? w sumie tak tylko z ciekawosci pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko że wykład Tomka był ciekawy, można było zobaczyć kilka nowych, nprawdę dobrych rzeczy, zadać kilka pytań, dostać upominki, hehe. Wratislavia 3d jako całość raczej za ciekawa nie była i nie bardzo zorgaznizowana, tak naprawdę wszystko opierało się na preleckji Tomka. Miejmy nadzieję że jest to jakiś krok do przodu i może coś się w Polsce ruszy odnośnie tego typu imprez. Po wykładzie zamieniliśmy z Bagginsem kilka słów, pamiątkowa fotka i pognaliśmy dalej zjeść coś, tutaj część ekipy się wykruszyła ;) a reszta pomaszerowała na fotofest który był naprawdę interesujący.

Co do pokazywanych filmów. Największe wrażenie zrobił na mnie "Moloch" Marcina Pazery i "Wielka Ucieczka" Damiana Nenowa. Oba filmy na naprawdę światowym poziomie. Zwiastun do nowej produkcji Grzegorza Jonkajtysa "Arka" wbił mnie w fotel, zapowiada się świetny film.

Generalnie cieszę się że coś takiego miało miejsce, warto było się wybrać.

 

Jakoś nie mam siły na pisanie dłuższych relacji, reszta niech coś dopisze. Ja może podam jakieś szczegóły jak już zajmę się wszystkimi fotami (chociaż tweety ma ich kilka razy więcej więc spodziewajcie się materiału foto od niego ;] )

 

nonstop1.jpg

 

od lewej: Ślizgi, Krzyhh, Siepu(mój brat), Dirty, Baggins, Nielot007, Tweety (na dole), Mkk3a, ja robię fotkę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. a no ubogo się to prezentowało, ale jak na początek i tak bylo nieźle.

co prawda całą atrakcją (i jedyną) był wykład Bagginsa ale poprowadził to tak ciekawie, że warto było tego posłuchać.

Obiecuję, że postaram się spisać to w formie relacji włąćżnie z załączonymi zdjęciami z filmów (o ile PI się zgodzi).

 

Kilka fotek ode mnie:

 

IMG_0561.jpg

od lewej: Ślizgi, Krzyhh, Siepu, Dirty, Baggins, Nielot007, Vorek (na dole), Mkk3a, ja robię fotkę :]

 

IMG_0426.jpg

"Boże co za zadupie!"

 

IMG_0443.jpg

"Gdzie tu mają prąd??"

 

IMG_0497.jpg

Kadr z filmu "Moloch"

 

IMG_0514.jpg

Słów kilka a propos filmów.

 

IMG_0516.jpg

Kadr z filmu "Wielka ucieczka"

 

IMG_0558.jpg

Czy tego pana mam przedstawiać?

 

 

 

 

serdeczne pozdrowienia dla Bagginsa i całej ekipy max3d.pl :]

Oby do następnego DTM

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

bylo zajbis***

naprawde oplacalo sie przyjsc wyklad bardzo ciekawy (nie dluzylo sie czas zlecial) filmy "moloch" i "wielka ucieczka" zrobily na mnie ogromne wrazenie moloch, filmy mialy rozne klimaty "moloch" ciezki, "wielka ucieczka" luzny do posmiania sie :)

tomek baginski pokazywal swoje nowe produkcje(krotkie filmy) na mnie wieksze wrazenie zrobil "kinematograf" pokazali swietny klikmat klimatyczne obrazki i co mi sie bardzo spodobalo (az chcialem wyjsc z wykladow i zaczac modelowac ;) ) pokazali swietne modele !! :D

ogolnie impreza byla zle zorganizowana ale nie zaluje ani minuty z tego wydarzenia :D

wkoncu poznalem nowych membrow z max3d.pl :D

 

a tak na marginesie tweety pytal baginsa w czym renderuja, przyznaj sie tłiti co powiedzial ;(

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie byl niech zaluje....

 

anyway, organizacyjnie i medialnie porazka. nikt nie wiedzial o co chodzi, ludzie krazyli bez skladu i ladu, Baggins biedak z poczatku nie mial nawet stolu, na ktorym moglby laptopa postawic..

zero reklam w prasie, na bannerach, whatever. gdyby nie tweety to watpie, zeby ktokolwiek z nas tam dotarl..

 

sam wyklad super (kudos Baggnis), fajnie posluchac wiesci z frontu.

teraz miesko: powiem tak, Moloch przez was przejedzie i wgniecie w podloge. mocny filmik, klimacik jest. oj jest. chociaz jak dla mnie druga polowa zbyt banalna i troche mnie rozczarowala.

Gratulacje dla Damiana za Wielka Ucieczke. filmik rewelka, swietnie zrealizowany, zreszta reakcja widowni mowi sama za siebie. to najlepszy test dla filmu. WU zdala go na piatke z plusem.

Nowe filmy PI zapowiadaja sie swietnie, zarowno Kinematograf (piekny wizualnie) jak i Wszyscy Swieci.

Arka Grzegorza Jonkajtysa tez sporo naszumi. Bedzie mocarny film.

 

aha, zostalem pozytywnie zaskoczony przez KajkoKokosza. na prawde pozytywnie. w sumie jak dla mnie zart malo smieszny, jeden, dwa zabawne momenty, ale technicznie git. ladne swiatelko i rendery. o postaciach gl. bohaterow zostalo juz sporo napisane (szczegolnie na f3d) wiec nie ma co tego ciagnac, powiem tylko, ze mogly by byc lepsze, ale ogolnie filmik pozytyw. milo sie rozczarowalem, szczegolnie, ze patrzylem na Vm przez pryzmat nieszczesnych produkcji typu szopka polityczna. wiec gratulacje i brawa dla ekipy z VM.

 

ok, to tyle ode mnie. dobrze bylo Was chopaky poznac i wypic browarka. do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. wczoraj dojechałem i od razu padłem spać ..dla tego takie opóźnienia : /

Ogólnie było rewelacyjnie.. Miasto mi się spodobało, ludzie the best (zwłaszcza z max3d ; ) )

Choć impreza była hm..choć słabo zorganizowana i nie pokazali wszystkiego o czym pisali ,to i tak było przyjemnie .

 

O czym Tomek mówił.. ? :

-jak wyglądają miejsca pracy grafików w pixar , Disney , dreamworks itd. Itp.

-opowiadał o filmach, reklamach.. jak powstawały

-trochę o swoim życiu

-odpowiadał na pytania… ;) między innymi było coś o symbolice tej żaby w „fallen art.” . Ale za dużo nie powiedział bo chyba sam do końca nie wiedział ; ) hehe

-opowiadał jak wygląda praca w USA

 

I wiele wiele innych.

 

Parę fotek ode mnie :

 

 

 

 

 

Wierni słuchacze : )

img19845xr.jpg

img19855xe.jpg

był też kabaret: ) naprawdę dobry

img20133yt.jpg

czego sie nie robi dla darmowego wejścia na koncert xD

img20230fb.jpg

 

pozdro panowie.. ; ) jeszcze kiedyś się spotkamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w skrócie: to nie jest takie lekkie: biegasz sobie z aparatem przed jakimś facetem na scenie. masz tylko około 10min na zrobienie kilkunastu dobrych zdjęć (bo na tylko tyle zezwolili). w ciągu tego czasu strzelasz ponad 200 fotek. ciągle w ruchu, ciągle wpadając na innych fotografów... strasznie męczące ale i strasznie fajne :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności