Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Baba Jaga"


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za komentarze...

Eol: dzieki za overpainta, troche sie dostosowalem ,ale tylko troche, bo sciemnilem tylko troche lewa czesc obrazka.

Ania: ehh ten wąs, ja wiem ze go tam nie ma i ta cholerna warga daje takie efekt ale co tam , troche zamazałem, lepiej tak?

Rowr: wiem wiem, w ogole te czachy bez detalu sa ale juz nie mam sily do nich. zostawiam tak, poza tym czepiasz sie :P

Sokół: racja, za malo poly

 

BabaJaga4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, lepiej... ale zostawie z wąsem, znaczy sie otwarte, ze niby cos tam sobie szepce ;) a czachy poprawie w tygodniu, jak sie oczywiscie zalapie do finalu.

jednak troche podmalowalem, tak lepiej jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RainSong

Świetna pracka - bardzo klimatyczna :)

 

drobny szczegół - domek Baby Jagi otaczaja drzewa lisciaste, a ściółka jest iglasta ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Dla mnie bomba... Tylko tak z ciekawosci odbilbym pracke poziomo w ps-ie. Gdzies tam sie doczytalem, ze ludzie ogladaja prace, obrazki ogolnie od lewej (bo od lewej sie czyta...;)). Skoro Baba jest glowna atrakcja, to moze warto sprobowac?

 

edit:

 

Pozwolilem sobie sprobowac, mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz... (łatwiej zoobrazowac mysli...;))

 

babajaga4invertpw3.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

oj dzieki, dzieki za milutkie komenty :) (i ewentualne glosy::)

 

RainSong: kurcze, dlaczego iglasta? lisci tam tyle nawalilem...

George82: spoko, wszelkie propozycje mile widziane. a co do kompozycji to bym sie zgodzil ze od lewej, ale od gornej lewej. A pozniej leci sie jak w zegarku chyba. Chodzi o to zeby najpierw zauwazyc chate a pozniej babcie, a pozniej znowu chate ale tym razem w calosci, znaczy sie na kurzej nodze. Hmmm, teraz to wymyslilem czy taki byl plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

A tego, ze jak zegar sie leci, to nie wiedzialem... Mi osobiscie lepiej sie pracke "czyta" na ten moj sposob. No ale ona jest Twoja...;] Tak, czy tak rewelacja!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE!!!

 

Dla mnie jednak babie:

 

*brakuje wilkiej krosty na nosie...

*drugie ujecie, gdzie jest zachecajacy usmiech w których pokazuje 2 zęby, gdzie jeden ułamany a drugi z diura na wylot,

*do tego paskunde usta

*w kapeluszu jakas dziura, również w ubraniu, bo za świerzo wyglada...

 

*a moze koncepcja, jak baba sie przy tym oblizuje, a jezyk ma jak waz, albo dwa...

 

zrobil bym takie drugie ujecie... ;))

 

DOBRA ROBOTA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności