Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Syrenka"


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajna scenka ale chyba nie ma w niej pierwszego planu , nie wiem dlaczego moze ta rybke bardziej na srodek ta taka mala martwa bo jej nie widac w takiej rozdzialce , no i jezeli mialbym sie doczepic do detalku to tylko kamyczki wygladaja plasko bardzo :)

 

Reszta bardzo fajna podoba mi sie pletwa itp ;] swiatelko na plus no i miski woda i tak dalej i tak dalej.

 

czyli mowiac krotko super ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włosy nie z wełny, ino z mopa :]

kamyczki wiszą w powietrzu

woda za niespokojna jak na stojącą

wiadro jak z gliny białej // jeśli takowa jest

niebieskie światło choć fajnie wygląda, to jednak jest zastanawiające w chatce u redneka

ja jakbym był syrenką to bym... nie! :] nie zaczął bym się macać :] ale bym uciekł w cholerę ze światła słonecznego, myślę że to je może wysuszać - może obadać scenę nocną? // no ale to nie jest błąd ofkoz i nie znam się na syrenkach

lewa ręka wygląda jak u kurczaka bez piór ;-) może jest okay wymodelowana, ale jadnak tak jak jest zgięta wygląda strasznie nienaturalnie, jak kikut

 

no ale ogólnie okay jest, umów mnie z nią ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ręką na sercu to nie dopisuję Ci zwykle komentarzy bo wiesz co robisz, masz pomysł i swój styl i nie ma sensu przeszkadzać- albo wyjdzie albo nie, tyle. Jedyne co mi nie do końca gra to ręka- ja wiem że zgięta, że związana z tyłu itd ale cień uporczywie przekonuje że coś tam jest nie tak. W żadnym razie to nie wada oświetlenia- technicznie jest bez zarzutu, może gdyby ręka była trochę bardziej wysunięta (tak żeby było widać łokieć) pierwsze wrażenie byłoby inne. W każdym razie- słodka. Pierwszy naturalny, niesilikonowy cycek w tej bitwie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeet włosy poprawie w corelu, a detal na skórze o ile to będzie możliwe też (chciałabym uzyskać efekt lekkiej wilgoci, ale nie wiem czy się uda, renderem się nie dało)

 

kałuże i woda w naczyniach też idą do poprawki, no i kilka innych sprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no i ładnie tylko ta woda... nie powinna byc prawie idealnie gladka tafla? Zakladając oczywiscie ze nikt jej przez jakis czas nie tykal. Poprzednie włosy bardziej mi podchodzily, no ale to juz subiektywna ocena :) Poza tym elegancko, kolor bezbłedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to koniec to ja też wrzucę swoje 3 grosze- materiały i światło masz palce lizać, jedyne "problemy" wynikają chyba nie tyle z braku umiejętności (o to nikt normalny Cię nie posądzi) a z- bo ja wiem- nieuwagi ? Ryba w koszyku tak naprawdę nie leży łbem, ma jakiś dziwny rigor mortis (zdechłe ryby zwykle "flaczeją"). Ręka jest super- o wiele lepiej niż było, troszkę broda chyba za ostra (może być że to moje skrzywione gusta) no i woda zmarszczona chyba zbyt głęboko. Cokolwiek by nie powiedzieć- zazdroszczę Ci tego że umiesz tak "zapełnić" scenę. Powodzenia z jury i do zobaczenia w kolejnej bitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem wątku... ale powiem to co widzę..

-woda nie powinna mieć tych kręków ... bo łądna pogoda i nie ma co kapać z dachu.

- i ta ryba w koszu.. zbyt podobnie ułożona jak ta kobieta .

 

Ale ogólnie to rewelacja super klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podpisuje sie do wszystkich ochów i achów! :) Praca bardzo dobra.

Oprócz tego że syrenka mogła by być "ladniejsza" (kwestia gustu ofkors) to wszystko jest gites.

 

Krzyhhh - milo że zauważyłes, bo takie chyba bylo założenie Ani, aby były podobne.

 

Pozdrawiam i gratuluje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

sliczna syrenka! az mi jej szkoda ze jest taka samotna i do tego na uwiezi,

 

oddalas klimat wspolczocia

 

- ladna pracka Aniu, modeling i plastyka *****

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności