Skocz do zawartości

Mity i Legendy: Bogini KuanYin


RK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jonasz_Real- fajnie że się podoba, mam nadzieję że nic nie spaprzę

 

3grosze- no na mój odpustowy gust nic nie poradzę- będzie jeszcze gorzej, hafty, różowe niebo i takie tam. W każdym razie jestem naprawdęwdzięczny za szczerość- to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3grosze- no na mój odpustowy gust nic nie poradzę- będzie jeszcze gorzej, hafty, różowe niebo i takie tam. W każdym razie jestem naprawdęwdzięczny za szczerość- to się liczy.

 

 

men, po co tyle żelaza i cyny ?;-)

w kazdym razie...

starsze wersje o wiele bardziej mi się podobały

i to właśnie chciałem przekazać w tym poście,

fakt może niefortunnie się wyraziłem :]

sumimasen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ta ostatnia wersja jes IMO słabsza od porzedniej. Nie zagrałesz to kompozycyjnie.

Poziomy kadr był duuużo lepszy i nie przeszuwaj panienki, na dalszy plan, pozostaw tam gdzie była. Smoka ustaw inną poze, i daj mu wodnisty materiał, niech kojarzy ze to cos powstało z wody :)

Zmien tą falę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz tak... wróciłem do starego kadru bo... inaczej bym nie zdążył. Niestety ustawiając renderer schrzaniłem przezroczystość wody i wyszła dokładnie odwrotnie przez co cała scena jest spaprana. Jutro wyrenderuję z poprawnymi ustawieniami i stadem białych ptaszków nad wodą ale na dziś- i w tej bitwie- to co powyżej to chyba będzie wersja finalna. Niezależnie od wyników- było miło. Bardzo dziękuję wszystkim którym chciało się tu zaglądać, tym którzy ukończyli- powodzenia w starciu z jury i do zobaczenia w kolejnej bitwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mogę spokojnie odpowiedzieć. To chyba najgorsza z moich bitewnych prac do tej pory- za dużo pośpiechu, scena niedopracowana, shadery nawaliły- słowem: wtopa. Poprawię oczywiście - teraz, kiedy bitwa jest już skończona- ale niesmak pozostaje.

 

Maczuga- woda rzeźbiona ręcznie, najpierw Maya potem Sharp Construct (freeware);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności