Jump to content

Modelowanie: Głowne bryły (contest;))

Recommended Posts

Dobra dorzuce coś od siebie, chociaż za bardzo podobne do konceptu nie jest ;p Chyba wybrałem za trudny koncept, chociaż gdyby nie to , że jak przesuwam obiekt w wingsie w pespektywie teoretycznie w dwóch wymiarach to naprawdę vertexy latają mi gdzie chcą , to kto wie jak by ta bryła teraz wyglądała^^conceptdemon001hx0.jpgdemoncopyai2.jpg

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam do tej pory sama organika się przewijała, ale teraz się to zmieni ;pconceptjohndickenson5bvn1.jpg

Miałem zamiar wymodelować działko ale juz nie mam siły i oczy mi się zamykają ;]

btw. brumugun świetnie wyszedł ci ten stworek po tej "kąpieli błotnej" :d bardzo ładnie pokazałeś mięśnie...

Edit: dorobiłem skrzydła, bo wcześniej zapomniałem xD

samolot2hz8.jpg

kolejne postacie, wczorajsza i dzisiejsza

krzykaczfinpi3.jpg

wilkolakkonceptdw2.jpg

wilkolakby1.jpg

wilkolaksiatkahb3.jpg

dzieki KLICEK za rade :) faktycznie czasami mam z tym problemy, mam nadzieje ze teraz jest lepiej

brumugun bardzo ladnie sobie radzisz z tymi bestyjkami :), faktycznie ta Mudbox owa wersja bardzo fajna

zonk samolocik fajny, tylko troche za duzo loopow dales (tam z boku), z jednym kolem to ten biedak zginie przy ladowaniu :P

Oki to i szybki szkic ode mnie- umieszczam ze sporym spóźnieniem, ale tak się akurat złożyło że dopiero dzisiaj mogłem spokojnie do maxiaka usiąść- a pomysł i koncept od razu przypadły mi do gustu.

Koncept jeśli dobrze pamiętam- Kengi'ego (jeśli się mylę proszę o sprostowanie ;) ).

Pozdrawiam,

szkic_ginanh.jpg

Witam, znowu pewnie za dużo loop'ów i zupełnie nie podobny do conceptu ale ciężko mi było uchwycić proporcje bo nie jest do widok od boku ;/

conceptaleksidkwolf727551bc7.jpg

wilk1jpgau6.jpg

W sumie cała bryła wygląda inaczej (raczej jak lis a nie wilk :F) ale wrzucam, żeby sie motywować do dalszej pracy ;P

Adek_CG przy samolociku kompletnie zapomniałem z tym kołem więc będzie musiał sobie jakoś radzić przy lądowaniu :D btw:fajne modeliki, w ostatnich chyba bardziej zacząłeś się skupiać się na samych bryłach.

brumugun kolejny bardzo fajny modelik po samej bryle można rozpoznać z jakiego to konceptu.

Gotham po raz kolejny ten sam modelik i po raz kolejny bardzo ładna bryła.

Ps: co do mojego wcześniejszego modelu [samolotu] wie ktoś jak sensownie można usunąć conajmniej 2 z 3 loop'ów na środku ale tak, żeby przy okazji wszystkie face'y utrzymać jako quady a nie pięciokąty etc?

Adek_CG- Thx :), problem w tym że siatka nie jest pod ms... Chociażby przekrój nóg jest czworobokiem -> zmieniły by się w zwisające ciągutki pozbawiona formy.

Brumugun- Sęk w tym ze zaczynam modelować sdsem po naszkicowaniu... więc ms odpada, a siatki są fajne na wypracowanych topologicznie modelach czy też na trafnie zoptymalizowanym low poly... Ale na szkicach? ;)

Oki to następny szkic, bardzo szybki i słabo wyważony ale i pora po prostu konkretna...

Koncept autorstwa Kelly Hamilton.

szkic_kh.jpg

Fajne modele, od jutra zaczynam masową produkcje ;], moze ktos polecic jakies miejsce, gdzie mozna znalesc jakies koncepty stworków?

Gotham -> Milutki pokemon, jak dla mnie to jest całkiem wporządku, wszystko do siebie pasuje. BTW. No wrzuć siatki, nie daj się prosić :) , przeciez juz na takich ogolnych bryłach widac zalążki loopów i rozłożenie tego wszystkiego, poswiec te pol minuty wiecej . ;) Moze dla Ciebie , taka siatka nic nie znaczy, ale dla poczatkujacego juz tak.

No dobra troche tego grubaska robilem , w za duzy detal poleciałem, ale wrzucam .

Edit:: Poszerzyłem nogi. =]

fatass4fun2.jpg

No dobra, podobają mi sie te prace niektóre :D:D jak tak piszecie, że 15-20 minut to mi szczena opada. Może napiszecie jeszcze taki tutek do box modelingu ? Taki :p zrozumialy dla noobów w tej dziedzinie ? Przydałby sie dla wielu osób a również dla mnie :]. Szukałem troche tutków ale większości nie do końca rozumiem.