Skocz do zawartości

Silver Award : Discworld (na koncepcie Kidbiego)


Rekomendowane odpowiedzi

jaras_klicek_discworls.jpg

 

Hej

 

No na nas pora , konczymy ta zabawe, nie mamy juz sily ani czasu a co najgorsza nie mozemy juz na to lukac dluzej :)

 

Wiemy ze moglismy zrobic niektore rzeczy lepiej, dlugo siedzielismy rozmyslalismy i zmienialismy, uwazamy ze nie ma sensu dluzej nad tym siedziec i poprostu konczymy pracke, a bagaz doswiadczen przeznaczymy na nastepna pracke :)

 

Chcielibysmy podziekowac wszystkim ktorzy nam pomagali , komentowali , wytykali bledy podczas pracy nad ta tym obrazkiem mamy nadzieje ze was nie zawiedlismy (mocno) :)

 

Full Res :

 

http://www.gorzow.mm.pl/~handrysik/Discworld.jpg

 

 

Dzieki jeszcze raz wszystkim za pomoc, niechce wyszczegolniac komu najbardziej dziekujemy ale oni beda wiedziec :*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o koniec ? :| dora, głosowanie dla użytkowników i tak będzie :]

 

super pracka, szkoda, że nie dorzuciliście propozycji miśkahc które były IMO przednie. Mimo to przyjemnie się ogląda. Postać Rincewinda jest szczegółnie świetna (zarówno wymodelowana jak i oteksturowana).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ladnie wymodelowane, otexturowane ale... imo nie ma fajnego klimatu, nie bede tej pracy pamietal dlugo z powodu klimatu, nie rzucila mnie na podloge jak mustang Batou do ktorego wracam czesto i za kazdym razem mysle 'lal, jak on zrobil taki czad:)" , nie ma tego czegos po prostu i juz, jest komputerowo, malo plastycznie, plasko... sorry, jezeli o mnie chodzi to jest tylko dobre i nic wiecej.

 

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kruka Wam nie daruję, siadać do shopa i domalować ;]

 

Dopiero teraz mi tak przyszło do głowy...gdyby tak na dole zrobić rozciągniętą aż do horyzontu powierzchnię Dysku a w prawym-górnym rogu sceny namalować iglicę Cori Celesti... było by ciekawie :) Co nie zmienia faktu że jest fajno, zwłaszcza postać głównego bohatera, nad Bagażem bym jeszcze posiedział.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to praca oczywiście na plus, szczególnie pierwszy plan i wszystko to, co znajduje się na pierwszej "wyspie", jednak druga trochę odstaje [niewiele, ale jednak ;) (materiały i oświetlenie) ].

 

ps. chętnie zobaczyłbym „wersję nocną”, gdy wioskę rozświetlałyby dziesiątki lamp... itd.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka bardzo fajna, przyjemnie sie na nia patrzy, zwlaszcza postac jest gites, widac fachowa reke. Jednak podpisze sie pod tym, co napisal Pionier: troche brak ogolnego klimatu. Scenka wydaje sie byc za pusta, jakby nieskonczona. Mam wrazenie, ze jak przegladalem WIP to robilo to na mnie lepsze wrazenie. Konkrety: bardzo fajne modelowanie (postac, skrzynia, 2 plan), znaczna czesc tekstur tez wyglada fajnie, super trawka, niezbyt podobaja mi sie niektore tekstury (gleba na 1 planie, skala itp). Troche sie czepiam, bo obrazek ogolnie jest na wysokim poziomie, po prostu spodziewalem sie czegos, co ogolnie, jako obrazek bedzie robilo wieksze wrazenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz jest swietna, scenka jako tako mi sie podoba

gorzej z materialami - boli mnie jak widze shader na skrzyni...najlepiej wyszedl material skory

 

światlo jakies płaskawe miejscami - szczegolnie widac to na jego prawej rece...gdzie granica miedzy korpusem a reka w zasadzie zlewa sie w jedną plame, ziemia tez jakas taka bez głębi...

 

nie sledzilem wipa, ale zdaje sobie sprawe ze sporo pracy to kosztowalo- jednak to powyzej to tylko moje subiektywne odczucia...bez urazy chlopcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajnie, ale bez rewelacji. Najlepszy ze wszystkiego jest model Rince'a (nie wiem czy dobrze to napisałem ;P) i jego materiały w sumie też są spoko. Reszta tylko ok.

 

Ogólnie stać was było na znacznie lepszą pracke ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, pro i tak dalej- zapas komplementów jeśli chodzi o Wasze prace już się chyba wyczerpał. Rzeczy które psują ogólne wrazenie to raz- za duże nasycenie cieni na froncie i brak zabarwienia w nich (przez co plany się rozjeżdżają) i "odpuszczenie" terenu- cała wyspa jest jednym i takim samym materiałem wyglądającym jak skała, to samo ze ścieżką, na dobitkę bumpy na powierzchni wyspy wydają się być za duże. Posypcie ją piachem od góry i będzie super- w każdym razie wymiatacie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mało plastycznie, tekstura miejscami rozjechana.. modeling bdb. Dobra wykonanie manufakturzysty - brakuje polotu, pasji i wyobraźni.. A Pratchetta dość dobrze znam, żeby nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo: GRATULUJę!!!

 

secundo: pobiadolę :)

 

Postać zwłaszcza twarz pięknie się prezentuje, potem jest już gorzej zwłaszcza cienie, które są czarne, nie powinno tak być. Praca staje się brudna, kolor przekłamany - mogliście tego uniknąć. Gubią się nóżki bagażu wyglądają jakby jednak nie były żywe - w sensie koloru, nasycenia itp.

Owca sprawia wrażenie niechlujnie wyciętej i wklejonej w tą kompozycję to rzuca się dość wryaźnie. Trzeci plan sympatyczny ale znów ma ten sam problem nie czuć choćby perspektywy powietrznej w miarę zdecydowanie zarysowanej przez co zlewa się z planem pierwszym. To są detale, które mam nadzieję w następnej "pro" robocie weźmiecie pod uwagę.

To tyle z uwag konstruktywnych wg mnie.

Baj de łej, udało wam się zrobć jeden z lepszych modeli twarzy jakie tu naforum widziałem, czuć emocje, co prawda przypominające raczej narkotyczne zamroczenie niż coś innego, niemniej brawa się należą bo twarz ma cechy indywidualne i wypada autentycznie - to chyba najlepsza czesc tej ilustracji.

 

anyway good work!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak juz tu jestem to pomarudze;)

 

Nie ma dla Was taryfy ulgowej!

Co najbardziej kluje w oko to zbyt duzo szczegolow na "wyspie", zbyt to ostre. Widac, ze jest wklejona, perspektywa powietrzna, ktora probowaliscie zastosowac wyszla przypadkowo i niekonsekwentnie. Psuje to ogolnie obraz calosc, bo przy pierwszym spojrzeniu jest chaos i niewiadomo na co najpierw patrzec. Kompozycyja, chamie!;)

 

Owca faktycznie wyglada na wklejona i sztuczna. Brakuje jej zycia.

 

Plotek - nie jest zbyt niski? :)

 

Ysz, ysz, kurde no. Az przykro mi sie tak czepiac, tak to ladnie wymodelowane i oteksturowane;) Kilka poprawek i nie pisnalbym slowem ;)

 

Pozdro. Wracam pod swoj kamien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WojciechZ

Myślę że sam Terry Pratchet by się jej nie powstydził;-)

 

Bardzo fajna pracka. Ale troszkę nie trafiona stylistyka moim zdaniem jeśli chodzi o świat dysku.

 

Ogólnie b. ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności