Jump to content
KLICEK

Silver Award : Discworld (na koncepcie Kidbiego)

Recommended Posts

Guest User190

Hmm, mało plastycznie, tekstura miejscami rozjechana.. modeling bdb. Dobra wykonanie manufakturzysty - brakuje polotu, pasji i wyobraźni.. A Pratchetta dość dobrze znam, żeby nie było :P

primo: GRATULUJę!!!

secundo: pobiadolę :)

Postać zwłaszcza twarz pięknie się prezentuje, potem jest już gorzej zwłaszcza cienie, które są czarne, nie powinno tak być. Praca staje się brudna, kolor przekłamany - mogliście tego uniknąć. Gubią się nóżki bagażu wyglądają jakby jednak nie były żywe - w sensie koloru, nasycenia itp.

Owca sprawia wrażenie niechlujnie wyciętej i wklejonej w tą kompozycję to rzuca się dość wryaźnie. Trzeci plan sympatyczny ale znów ma ten sam problem nie czuć choćby perspektywy powietrznej w miarę zdecydowanie zarysowanej przez co zlewa się z planem pierwszym. To są detale, które mam nadzieję w następnej "pro" robocie weźmiecie pod uwagę.

To tyle z uwag konstruktywnych wg mnie.

Baj de łej, udało wam się zrobć jeden z lepszych modeli twarzy jakie tu naforum widziałem, czuć emocje, co prawda przypominające raczej narkotyczne zamroczenie niż coś innego, niemniej brawa się należą bo twarz ma cechy indywidualne i wypada autentycznie - to chyba najlepsza czesc tej ilustracji.

anyway good work!

Uwielbiam takie klimaty :D ... ale nie wiem czemu, denerwują mnie oczka tego ... hmmm ... maga :)

jak ogladalem model wip tego wloczykija to bylem pod wrazeniem... bardzo fajny design, duzo detalu ect. a teraz jestem zawiedziony FX. koncowym... bo potencial w tym modelu byl znacznie, znacznie wiekrzy. szary model zioma jest lepszy niz ten jpg powyzej.

serwus :)

Wip byl fajniejszy - co nie zmienia faktu, że jest bardzo fajnie :) !

pozdrawiam i życze powodzenia :)

jejciu jej, fajne. Uwielbiam Pratchetta ;D beda tez inne projekty ze Swiata Dysku?

--

PS Klicek - masz tak samo jak ja na imie i mieszkasz z 50 km ode mnie :P

Nie sledzilem postepow, o ktorych jest wzmianka w pierwszym poscie...tym bardziej jestem pod duzym wrazeniem. Swietna robota, poziom europejski, swiatowy, a nawet miedzygalaktyczny:)

No to jak juz tu jestem to pomarudze;)

Nie ma dla Was taryfy ulgowej!

Co najbardziej kluje w oko to zbyt duzo szczegolow na "wyspie", zbyt to ostre. Widac, ze jest wklejona, perspektywa powietrzna, ktora probowaliscie zastosowac wyszla przypadkowo i niekonsekwentnie. Psuje to ogolnie obraz calosc, bo przy pierwszym spojrzeniu jest chaos i niewiadomo na co najpierw patrzec. Kompozycyja, chamie!;)

Owca faktycznie wyglada na wklejona i sztuczna. Brakuje jej zycia.

Plotek - nie jest zbyt niski? :)

Ysz, ysz, kurde no. Az przykro mi sie tak czepiac, tak to ladnie wymodelowane i oteksturowane;) Kilka poprawek i nie pisnalbym slowem ;)

Pozdro. Wracam pod swoj kamien.

Kolejna piekna pracka z waszych rak - oby wiecej takich na forum, gratulacjegratulacje i jeszcze raz gratulacje dobrniecia do konca.

Pięknie :) Warsztat macie wspaniały, ale mam podobne u\odczucia jak inni, mało plastyczny render i klimatu takiego nie ma. Ale i tak jest bardzo dobrze :)

Fantastyczna scenka.

Bardzo fajnie to wygląda.

Tylko gdzie te krowy się pasą na skalistej wyspie? :D

Guest WojciechZ

Myślę że sam Terry Pratchet by się jej nie powstydził;-)

Bardzo fajna pracka. Ale troszkę nie trafiona stylistyka moim zdaniem jeśli chodzi o świat dysku.

Ogólnie b. ciekawe.

Guest User190

przyznać się kto mi dał negatywa za komentarz ?? :> Bez przesady!! Jakie obrażanie ludzi?? :/

KLICEK - ogladlem ta postac na twoim portfolio i tylko jedno slowo przychodzi mi na mysl: szok.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy