Jump to content

Recommended Posts

dla nowej firmy monsterPC potrzebny jest projekt loga i strony

logo i podstawowe elementy strony powinny byc wykonane profesjonalnie jako grafika 3D, mogła by to być częściowo animacja.

 

Naszą pierwszą ideą jest użycie postaci mamuta jako loga. Trudność polega na zaprojektowaniu ładnego zwierzaka którego moglibyśmy używać w różnych sytuacjach i kontekstach.

 

Zlecenie od zaraz, termin na jutro :-)

 

kontakt: [email protected] __nospam__ progsan.eu

Link to post
Share on other sites

Nie chce się wtrącać w Twoje pomysły jeśli chodzi o logo ale najpierw pomyśl gdzie będziesz umieszczał swoje logo a potem zlecaj jego wykonanie w 3D, chodzi o to że nie żyjemy jeszcze w erze "hologramowych (3D) reklam" rodem z "Back to the future" i nie wiadomo gdzie ci przyjdzie umieścić swoje logo (bo sam powiedziałes: "...w różnych kontekstach i sytuacjach") poza stroną internetową. Więc się najpierw zastanów nad tym zanim zmarnujesz swoje pieniądze, bo zwierzaka złożyć nie trudno, czas na zlecenie również zawsze dawaj większy bo nikt tego na poważnie nie weźmie, bo poza obmyśleniem projektu i wykonaniem, to przy takich zleceniach na odległość (szczególnie jeśli chodzi o loga) warto się zabezpieczyć przed potencjalnymi oszustami a na to potrzeba czasu;)

Link to post
Share on other sites

Do wypowiedzi przedmowcy dodam, ze tylko raz w calej mojej "zawodowej karierze" ;) klient zaakceptowal logo za pierwszym razem, a zazwyczaj jest to zawsze kwestia kilku poprawek.

 

Poza tym faktycznie sprawa zazwyczaj nie skonczy sie tylko na logo 3d. Dobrze zaprojektowane logo 2d zdecydowanie robi lepsze wrazenie (np na papierze firmowym czy wizytowce) niz 3d, ktore czesto w druku i w duzym pomniejszeniu (nie wspominajac juz o czesto fikusnym papierze wizytowkowym) wyglada do kitu. 3d owszem, moze byc, ale jako wariacja na temat loga na przyklad jako intro albo preloader do strony, dodatkowy element grafiki strony, etc, etc..

 

2d chetnie zrobie, nawet na wczoraj ;)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy