Skocz do zawartości

warsztaty 3d


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Niom, jush po... heheh to jak Tomek - napisz na gg to się dogadamy jakoś!! :-)

Btw. ponoć Adek był, a ja go jednak nie widziałem.. no i gothiego tesh nie zauważyłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

moze streszcze pokrotce (w porownanio do warsztatow sprzed roku) ...

 

po pierwsze organizacja na poczatku niezle nawalila .. rzutnik zle umiejscowiony, dzwieku brak, i klopoty z podlanczeniem wszystkiego .. troche to dziwne wedlug mnie bo wszystko powinno juz dzien wczesniej dzialac jak nalezy ..

 

po drugie, niepodobalo mi sie to ze komputery ktore mialy sluzyc warsztatowiczom zostaly dostarczone dopiero w drugim dniu, nie tak jak w tamtym roku gdzie wszystko na poczatku juz bylo .. mozna bylo siadac i smigac w sofcie jaki kto chcial ..

 

wydaje mi sie ze bylo mniej ludzi niz rok temu .. ale to moze mi sie tylko wydawac .. nie dysponuje danymi nt ilosci :) ..

 

prezentacje .. oczywiscie discreet\'a byly najlepsze zreszta jak rok temu (mimo tlumaczenia michaela ze to wersja beta maxa6 hehehe) .. oraz pazura i wojtka pazdura .. bardzo mi sie podobaly... reszta sporo odstawala od powiedzenia o nic \"ciekawa\" .. ale przynajmniej sie wyspalem :))) .. moim zdaniem jezeli za rok beda warstaty (a beda) to trzeba by bylo pomyslec o jakims innym sposobie prowadzenia czesci warsztatowej ....

 

ludzie .. no jak to zawsze ludzie .. poznaje sie kogos i trzeba sie o ksywki pytac :d wtedy kogos mozna poznac i skojazyc z czyms .. to w sumie najprzyjemniejszy aspekt tego typu imprez :D .

 

 

niestety maxa nie wygralem !!! :/ hyhy .. beda inne sposobnosci do tego :D ..

 

niestety nie wzialem teraz aparatu czego zaluje .. adek troche fotek pstryknal wiec na pewno beda na stronie niedlugo.

 

co tam jeszcze? jedzenie (bufet na gorze) - niedobre :)) ...

 

aaaa .. bardzo mi sie podobala prezentacja (1 pietro)pana z firmy agraf tej tablicy multimedialnej .. naprawde mnie zainteresowal....

 

i to chyba wszystko .. pewnie o czyms jak zwykle zapomnialem .. ale to tak po krotce ..

 

pozdro

pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja All

 

Warsztaty byly konkretne . Sczegolnie 2 i 3 dzien. Pare wpadek ale to jest normalne i bez nich czlowiek by sie zwyczajnie nudzil hehe ......

Respect for Apparratus i ucieczka animations //!!!!!! no comments in that case ;-)

 

greetz

czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej rozśmieszyło to ze połowa nagrodzonych nie dostała nagród w czasie tzw. \"rozdania nagród\" :D, uścisk dłoni, dyplomik i do widzenia :)

 

animka ktora wygrała genialna ! szkoda tylko ze autor nie jest rownie dobry w prowadzeniu seminarium jak w tworzeniu animacji ....

 

PS. szkoda ze Mirrror nr9 nie dostal nagrody publicznosci, bo animka miala naprawde w sobie spora dawke humoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe.... jedyne, co zawaliliśmy to brak avatarów... no coosh, ja tylko z max3d.pl spotkałem Tomka, Scorpiego, czapsa i... chyba tyle stąd ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czwartek i piątek.

 

 

Hmmmm, jeśli chodzi o warsztaty to Michela i Tomka naprawdę świetnie się oglądało, jeszcze Pazur chyba ale na niego tylko zerkałem bo akurat byłem na pięterku. Reszta których oglądałem wypadła blado... Albo w sam raz do spanka, albo jakby miała za mało do przekazania na przeznaczony czas... A i jeszcze pierwszego dnia była jedna rozkoszna prezentacja... od której myślałem że dostanę skrętu kiszek ze śmiechu...

 

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony ponieważ można było sobie spokojnie poznać i porozmawiać z naprawdę konkretnymi ludźmi przez co atmosfera miejscami była naprawdę super na pięterku. I naprawdę dużo można było się dowiedzieć o nowej edycji maxa i różnych sztuczkach od Michela.

 

 

Hmmm, to chyba tyle na razie z moich odczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , co do warsztatow to bez zarzutu , bylem pierwszy raz , bo w pozostalych latach nie bylo na to czasu. Jedynym mankamentem, ktory mnie urazil, ale na szczescie wszystko sie skonczylo okej - chodzi mianowicie o nasza wspolna impreze w sobote ... Wrzucajcie jak najwiecej fotek jesli ktos ma ... Pozdrawiam wszystkich ... :) i za rok ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w czwartek i piatek lecz nie udalo mi sie uczestniczyc w wielu prezentacjach. Bylem za to na pokazie Michaela i mam okolo 50 fotek z pokazu maxa 6... moze niedlugo podrzuce Adkowi...

 

Z ogladanych prezentacji podobalo mi sie tylko Discreetowe i Janusza Rupika o streemingu, niezla byla tez prezentacja PNY i kart Nvidiowskich.... tak samo jak Gothama ubawila mnie jedna rozkoszna prezentacja pierwszego dnia... :D... dalej bylo juz cieniutko lacznie z prezentacja Tomasza Baginskiego a teksturowanie postaci do gier to poprostu byla chyba kpina z uczestnikow... tak samo pokaz drukarek HP, w ktorych zacinaja sie podajniki tuszu....

 

Na pieterku bylo o wiele lepiej... skaner 3d z polibudy to normalnie rekord swiata... a to co pokazywal Michael w nowym reaktorze maxa 6 to popostu cos nieopisanego.... pelen respekt... fajna byla tez zabawa w rozbijanie szyby na stoisku PVP - Grafix :D

 

na imprezie niestety nie bylem... ale nie zaluje :)

 

szkoda tylko ze na plakietkach byly nazwiska a nie Nicki...

 

do zobaczenia za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem całe 3 dni ... impreze oceniam jak napisałem w newsach bardzo pozytywnie. Wkrótce wrzuce na stronę trochę zdjęć (jak tylko je pozbieram) :)

 

Mati i pozostali - szkoda ,że nie krzyczeliście ... chciałem poznać jak najwięcej ludzi ,a przede wszystkim osoby z forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by boowa

Ja bylem w czwartek i piatek lecz nie udalo mi sie uczestniczyc w wielu prezentacjach. Bylem za to na pokazie Michaela i mam okolo 50 fotek z pokazu maxa 6... moze niedlugo podrzuce Adkowi...

 

Z ogladanych prezentacji podobalo mi sie tylko Discreetowe i Janusza Rupika o streemingu, niezla byla tez prezentacja PNY i kart Nvidiowskich.... tak samo jak Gothama ubawila mnie jedna rozkoszna prezentacja pierwszego dnia... :D... dalej bylo juz cieniutko lacznie z prezentacja Tomasza Baginskiego a teksturowanie postaci do gier to poprostu byla chyba kpina z uczestnikow... tak samo pokaz drukarek HP, w ktorych zacinaja sie podajniki tuszu....

 

Na pieterku bylo o wiele lepiej... skaner 3d z polibudy to normalnie rekord swiata... a to co pokazywal Michael w nowym reaktorze maxa 6 to popostu cos nieopisanego.... pelen respekt... fajna byla tez zabawa w rozbijanie szyby na stoisku PVP - Grafix :D

 

na imprezie niestety nie bylem... ale nie zaluje :)

 

szkoda tylko ze na plakietkach byly nazwiska a nie Nicki...

 

do zobaczenia za rok

 

nawet michael szyby nie rozbil :) - ale jakby sie faktycznie wszyscy zebrali to by sie udalo. 4 godziny, 18 grafikow, max 6 i wszystkie wodotryski - efekt? szyba wytrzymala w jednym kawalku. a co do naszego wykladu o streamingu? hehe... dzieki za komplement - z powodu spalenia mi kompa przez pana od audio ze studia (zainteresowani wiedza o co biega) - musialem improwizowac. next time wiecej piwa bedzie na imprezie.

 

a bizona to tym razem ja zaleje i nie wypuszcze z knajpy - po dwie tuby na pysk w irlandzkim - stawiam!

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boowa: ja sie wlasnie w weekend za szybe biore. fakt, ze najlepiej (to moja opinia) zrobic ja ze splajnow i wyloczyc - tak co by miec opor elementow. bo niszczenie chmury z boxa to chyba nie wyjdzie.

adek: ja bylem na forum ale daaawno... jak zmieniales kilka razy serwer to juz sie nie rejestrowalem. ale jakos mnie tak wkrecilo.

moze sie kiedys zmobilizuje i cos nawet do galerii wrzuce. ale wszysko co robie to komercha :( - nie moge tego prezentowac z racji umowy :(... buuu...

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adku_ lepszy z emnie kabareciarz niz prezenter :)

 

next time to sie po prostu przygotuje jekos konkretnie, no i nie na kacu

 

Nie powiem.. ale impra byla wypasiona !!

niespodziewalem sie ze forumiarze tak sie potrafia zakumac , praktycznie w locie

 

pozdro\\

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoas....

ty chlopie jak przybedziesz w koncu do zakopca to nie mysl, ze nie bedzie rewanzu na reke heheh ;-)) wtedy w tym irishpubie to bylem zmeczony i po paru piwkach juz,,,,, i to dlatego tylko przegralem ;-)))) hhehee zartuje

 

czekam na GG jak bedziesz planowal przyjazd to dawaj znac.

 

pozdro

czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności