Jump to content
Pindarr

Mity i Legendy:"Wolverine"

Recommended Posts

Witam:).Bedzie to kolejna bitwa ktora zaczne i prawdopodobnie kolejna ktorej nie skoncze:D.Ale zobaczymy.Postaci chyba nie trzeba przedstawiac bo kazdy ja zna.Na poczatek postac a pozniej sie zobaczy.Zycze powodzenia wszystkim.

arttp7.jpg

Pindarr -> legenda legenda... możesz napisać więcej o legendzie Wolverina ? :)

erghm. To jest moim zdaniem przegięcie z lekka. Za bardzo rozciągnąłeś temat bitwy. O ile Norrisa można jeszcze zrozumiec, tak wolva nie.

Odnosnie zwiazku wolverina z tematem bitwy:

1.Film animowany "X-Men - The Legend of Wolverine (1992)"

legenduo3.jpg

2.Wolverine jako jedna z figurek z serii "Marvel Legends" wypuszczona przez Marvela.

Tak wiec uznalem ze Wolverine jest zywa legenda zarowno Marvel'a jak i komiksu.Wiecej argumentow nie mam.Za wszystkie bardzo przepraszam:).

Na koniec pierwsze proby wymodelowania glowy.

Heh, mi też się wydaje ze wolverine to żadna legenda a tym bardziej mit...

Co do samego modelu to jeszcze troche za mało, żeby komentować.

czepiacie sie. chce chłopak niech robi najwyzej sie nie zalapie, chuck norris tez nie mit i legenda a ze bylo o nimglosno z powodu tekstów to nikt sie nei czepia.

rozmawiałem z Pindarrem o tym i ja mu daję zielone światło do robienia tej pracy :)

No to jak leru dał tej pracy błogosławieństwo...czymże jesteśmy by sprzeciwiac się jego woli. Jedynie prochem, pyłem tego forum.

silent hill tez nie jest legenda, przeciez byla tylko gra i film (no i jeszcze komiksy i takie tam pierdoly..) podobnie jak xmen, a nikt sie nie sprzeciwial:p

Guest User190

Rozbieżność z temtem swoją drogą, ale jak on mi spiep**y ulubionego bohatera z Xów to zabiję :P

Powodzenia :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy