Jump to content
Maceo

nawierzchnie kauczukowe i gumowe

Recommended Posts

poszukuję iformacji o technologii która pozwala osiągnąć podobną powierzchnię jak podłogi kauczukowe na placach zabaw, ale żeby było możliwe robienie gładkiej powierzchni najlepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masz chyba na mysli nawierzchnie tartanowe - takie stosuje sie na boiskach do siatkowki, kosza, ale jest to bardzo kosztowne - ostatnio np. robilem cos takiego - boisko do siatki - wymiary boiska to ( o ile sie nie myle ) - 18x9 + jakies 2 m z kazdej strony - koszt takiej nawierzchni - nie liczac asfaltu i innych warstw - to bylo jakies 20 tysiecy.sa to nawierzchnie antyposlizgowe - mozesz podzwonic do wykonawcow - znajdziesz cos na pewno w neciepozdro

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo wiem o jakie cechy nawierzchni Ci chodzi. Jeżeli ma to być jednolita powierzchnia o cechach amortyzujących to możesz się zastanowić nad tym rozwiązaniem https://www.gerflor.pl/profesjonalne-produkty/podloga/taraflex-comfort.html . Są to wykładziny spawane na miejscu można je rozkładać na poszadzkach legarowanych albo bezpośredni na wylewce. Moc amortyzacji P3 daje już duży komfort użytkowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy