Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicek , przecież lubisz zwierzątka ? co to ma znaczyć ? :))

biglebowsky - źle szukałeś - ta metka tam MUSI być ;) p.s. fajne zabawki masz w pokoiku :)

ja zrobiłem zdjecie u siebie w pracowni ale to mała kanciapka i musiałem zrobić je na raty i połączyć żeby ogarnąć całośc (co i tak sie nie udało) :)

p.s. czasami jest czyściej ;)

edit do postu poniżej - a co ? widziałem że w Pixarze tak se wieszają obrazki to też se powiesiłem ;) hehe - drugie stanowisko czeka na Ciebie oczywiście !

pracownia-panoramka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna masz te swoja kanciapke hehe widze ze 2gie stanowisko mi przyszykowales ? ;)

pozatym fajnie wygladaja te tablice zupelnie jak w pixarze hehe

 

ps. no jasne ze lubie zwierzatka :)

 

edit:

 

no masz szczecie ;D plask.gif bo jakby na kogo innego to sie policzymy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras dużo tego eee... wszystkiego widać że już jakiś czas studio sie rozwija ;)

Widze duże pudło po corelu i jeszcze większe po Photoshopie i zegar z człowiekiem witruwiańskim no i fotki dzieciaczków ;) hmm.. ile to sie o człowieku można dowiedzieć patrząć na stanowisko pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko to pewnie żeby szkrabeństwo nie wypychało cię z twojego fotela?:)
nie, to 2 stanowisko czeka na Klicka :) a co do Twoich zapalniczek to doliczyłem się 1 :) chyba że kot siedzi na czymś innym ? ;)

 

Jaras co u Ciebie robia fotki malych dzieci na scianie?(oprocz tego ze wisza) ;)
to jest tylko 1 dziecinka tylko że w różnych konfiguracjach :)

 

fikołek - masz zadatki na Detektywa Kwasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbieralem kiedys porcelanowe psy. ale mi przeszlo. teraz kolekcjonuje nieuzywane plytki cd... nie wiem po co. za to braciszek 9 letni ma kupe figurek w koszyku i na podlodze sie walaja, fajniejsze od waszych, bo juz rak nie maja i w ogole z historia, anie takie nufki wychuchane, lipa.

 

na scianach mam ochydna tapete, ale kto oglada sciany? a ostatnio sobie powiesilem dwa rysuneczki leszka zebrowskiego, ktore mi laskawie sprezentowal :)

 

aha moj mac to powermegamac g6 dostalem do testow, wiecie ktos z niego musi wycisnac te ostatnie poty ;P

 

stanowisko.jpg

zebro.jpg

 

a swoja droga, po co wam te samobierzne mopy, ktore wbrew nazwie w ogole nie sprzataja, szkoda tableta ;P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaale myslalem ze mi bedziecie wspolczuc, ze musze okladka od gdzie jest nemo zakrywac kiepawe niebieskie swiatelko z obudowy (chyba jednak zagladne do srodka i odnajde te kabelki co to zasilaja)

 

a monitor jeszcze nie moj... ah te kredyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck mam mam i nawet w srodku jakies dyskietki sa, niestety nie mam stacji do tego wiec nawet nie moge sprawdzic czy dzialaja :) ale jaki wystroj wnetrza za to oryginalny ;P

 

tomek, czyzby kolejny twardziel ktory siedzi w okularach przeciw slonecznych przed monitorem? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności