Skocz do zawartości

�Miłość w umyśle szaleńca�: All he loved...[Naked]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Bremen...a co do zarżnięcia...to jest to pewne wyjście...:] ale najpierw obowiązki przed przyjemnościami...

Updat :D jeszcze podłoga...nad którą cały czas rozmyślam i sam szaleniec...nad którym tesh nie wątpliwie rozmyślam :P

 

pozdrawiam zaglądających [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malika zgadzam się z Tobą :) Nie za koniecznie mi szło z tą bitwą...zwłaszcza że sam nie wiedziałem za koniecznie co złego robie :] Ale myśle że brak wzorowaniem się referencjami będzie dostatecznym błędem i nauczką dla mnie :)

 

Gior...Ciii...:P nikt nic nie widział :)

 

Pablo - mash racje i nie wszystko zależy od gustu :]

 

A to taka pre finalna wersja...bo może w między czasie coś mnie jeszcze oświeci :) Sorki za mocną kompresje ale niestety FTP nie czynny...:(

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy na pewno dobrym pomysłem było użycie wściekle zielonego koloru dla płynu wewnątrz tych pojemników. Przez to cała scena wyszła Ci zielona- dla fanów tego koloru jest to jak najbardziej w porządku- u mnie budzi raczej mieszane uczucia ;/ Pomyślałam, że jakby zamiast zielone, te pojeminki wypełnione były białą, półprzezroczystą cieczą możnaby wydobyć z tej pracowni więcej szczegółów, różnic w materiałach, z jakich są wykonane poszczególne elementy wyposażenia. Ponadto byłaby możliwość zróznicowania kolorów, umiejscowienia jakoś inaczej źródeł światła. Po głowie mi chodzi wygląd laboratoriów w filmie \"Solaris\"... Właśnie tak sobie wyobrażałam rozwinięcie szkicu. Bardziej by mi się wtedy podobało. Teraz- czuję niedosyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienes puscic cienie pod i za rurami gdzies o 100% dłuższe i zaczerniające lae nie kompletnie. Postaraj sie wyważyć cieniowanie bo tylko do tego sie czepic mozna.W ciemnych punktach mozesz dodac jakies diody czy coś dla klimaciku :) Aha proponuje zeby lampy nie rzucały plam światła dookoła siebie tylko raczej ostre reflekty i smużki wąskie na obiektach w zasięgu światła, jesli to metalowe czesci to wiesz jak one reaguja na światło. Dobre cieniowanie naprawde zudo zrobi tej pracy dobrego :) Bo jest poprostu świetna :)

Tak trzymaj popracuj i powodzenia [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, fajnie powychodziły te wszystkie rury i wentylatory,

 

Tylko niewiem czemu ale mi sie nasuwa taka historyjka, że ten koleś to najemnik(czy coś w tych klimatach), któremu jakiś doktorek zaglutował ukochaną, gdybyś nie pisał nie domyśliłbym się raczej, że to naukowiec...

 

Jeżeli nie biały to moze chociaż seledynowy kitel ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się takie kolory bardziej podobają. Przynajmniej pierwsze wrażenie mam dużo lepsze. Trochę szaleniec się \"schował\" w calej pracy i podłoga po lewej (ta bliżej nas) lekko gubi perspektywe - czasem wydaje mi się, że to półka a nie podłoga. Ale ogólnie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzezenie jest takie: uspokoiłes prace i zmieniłeś tonacje na bardziej zrownoważona. Dla oka jest jak najvardziej ok ale dla tematu i odbioru pracy troche na odwrot. Na prace patrzy sie przyjemniej ale teraz odieram to bardziej jako calkiem fajne s-f niz szalenstwo kleczacej osoby etc. Blinki na lampach robia dobrze ale kosztem mocy żarówek (wierz mi studiuje elektortechnike ;) ) Lepiej by to wyszło gdybys skontrastował obecna barwe lamp z zacienieniem miejsc do ktorych swiatło butli potencjalnie w lini prostej nie dochodzi dajac ostrzejsze cienie od strony zbiorników dając ostre reflekty światła od strony lamp i monitorów. Poza tym leander ma racje co do perspektywy podłoga ja troche gubi.Poza tym praca jest bardzo fajna, szczegolnie ze fajnie zes s-f w to władował :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam wszystkim...

 

Leander - owszem mash racje co do perspektywy...ale ja jeszcze za cienki jestem w te klocki :) To nie moja liga poprostu :P

 

Tiger co do elektrotechniki to się nie bój ja kończe elektronike :P Tyle że technikum nie high school :P Dzieki za comment...:)

 

malika - big thanks :)

 

pozdrawiam...[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności