Jump to content
h4sh

Postać 3D: smutna indianka

Recommended Posts

niesamowite! super! jestem pod mega wrażeniem :)

aż się prosi o jakąś miłą scenkę i subtelne światełko

Pozdrawiam

Dawno nie było na tym forum takiego zagęszczenia świetnych prac jednego dnia i to od jednego usera ;)

Świetne

Modele na wysokim poziomie, miodek, nie chce mi się tego pisać w reszcie wątków. xD

(hej hmm dobra myśl wstawić z 15 modeli w oddzielnych wątkach i cała galeria moja ;] )

niesamowite! super! jestem pod mega wrażeniem :)

aż się prosi o jakąś miłą scenkę i subtelne światełko

Pozdrawiam

. ......

Guest _Kreska_

model ekstra ale jakos z twarzy nie wyglada na indianke, raczej na evangeline lilly te co w zagubionych grala :P

w tym watku pisze jak i jak dlugo robilem indianke

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=31242

w mudboxie jest perspektywa a z brushu nie. Zbrush jest czasem szybszy i sie do niego przyzwyczailem. Wiec w mudboxie upewniam sie ze sie wszystko trzyma kupy a detale to juz zbrush. To tyle :P

kreska: ten to ma oko :P . czesciowo z niej zdzieralem. Ale mam znajoma na pol indianke na pol polke wiec tak wyszlo...

wow super pracki demoreal też wymiata może jak bede miał tyle lat co ty to choć jeden model na takim poziomie zrobie :P

Lepiej juz chyba nie da rady, wszystko perfekto dopracowane. A czy to indianka czy nie - mniejsza z tym. Model przepiekny.

superowa, na prawde nie ma sie do czego czepnac. Troszke tylko nosek taki jakis nie wiem, za duzy, albo cos, troche w niektorych ujeciach jak Szninkiel wyglada, ale to juz czystej proby czepialstwo na sile. Super.

Napisze tak ogolnie o wszystkich modelach które wstawiłes

Genialne meshe, ciekawe przedstawienie. Dobrze że pokazujesz je w taki techniczny sposób, a nie silisz się na rozbudowane scenki. demoreel na 5+ ;)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy