Jump to content
illy

Was jest Die nazwen of This Song?

Recommended Posts

ejj. znalazłem świetny kawałek dołączony do filmu, chyba peter gabriel. Niestety film 18+ wiec wole nie wklejać. są jakies serwisy typu jaka to melodia?

Ola-f:

:D

A tak na serio to wystarczyło przeczytać komentarze. Faktycznie świetna piosenka. Film też nie taki hard jak się spodziewałem:D

Edited by Lucek
  • Like 1

O dzieki lucek - moderator zadziałał i nie wyświetliło mi wątku jako nieprzeczytany więc nie widziałem, że wkleiłeś. Mogę wreszcie słuchać bez potrzeby usuwania zakładki jak jade do klienta ;D

p.s. to tam są komentarze? O.o

szukam zespoły z Kalifornii albo z Australii... kilku gości polaków którzy wyemigrowali robią hiphop z podkładem z samplowanych polskich jazzowych legend. pomoże ktoś?

Edited by Coyote

szukam zespoły z Kalifornii albo z Australii... kilku gości polaków którzy wyemigrowali robią hiphop z podkładem z samplowanych polskich jazzowych legend. pomoże ktoś?

?

• Like 1

Panie, panowie.

Teledysk - starszy czlowiek spiewa dosyc smutna piosenke, gra na pianinie. Taki wyciskacz lez poniekad. Kompletnie mi wylecialo z glowy, juz drugi raz. Melodii nawet nie zanuce, zadnego slowa chocby tytuly czy imienia...

Panie, panowie.

Teledysk - starszy czlowiek spiewa dosyc smutna piosenke, gra na pianinie. Taki wyciskacz lez poniekad. Kompletnie mi wylecialo z glowy, juz drugi raz. Melodii nawet nie zanuce, zadnego slowa chocby tytuly czy imienia...

?

Ostatnio mi chodzi po głowie piosenka którą pamiętam z czasów młodości i nie mogę jej ani znaleźć na sieci ani nawet przypomnieć tytułu.

Pamiętam tylko że kawałek pojawiał się czasem w tv w okolicy 1997-99 ( mniej więcej w tym czasie też pojawił się zespół Boomfunk MC`s )

Piosenka w stylu ambitniejszego techno-trance-dance`u :) a w teledysku dziewczyna z dużymi słuchawkami na uszach i okularach (goglach ? ) w których odbijały się różne obrazy.

Zdaje się że w trakcie teledysku spacerowała po plaży.

Pomóżcie bo mi to mózg wyżera :)

Wie ktoś może jak nazywa się ten remix piosenki XX - intro ?

Pozdrawiam Nowi

Gdybym swojego dzieciństwa nie poświęcił na TOCA World Touring Cars na psx to bym nie wiedział :D Ten utwór był w intrze tej gry i nazywa się: Overseer - 'Supermoves'

ktoś pamięta kawałek grany przez dwie panie na skrzypcach z końca lat 90 lub początku XXI wieku często leciał w TV, chyba przez dwie panie jeśli dobrze kojarzę dział się w jakimś parku