Jump to content

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.

Recommended Posts

• Replies 17.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ten zywoplot nie jest jakiś specjalnie wysoki (30x90x200 chyba, nie pamietam szczeze mowiac, a nie mam pliku przed sobą teraz) wiec tych lisci i tak nie bylo by za duzo - co do rozmiaru to sie zgadzam mogly by byc nieco mniejsze (tak czy tak wyszlo z tego cos 200k poly :/) i coś hmm 12000 lisci na stronę czy jakoś tak

nie jest oteksturowany - tzn jest tylko material z diffuse kolorem nadanym i jakimis pierdołami, bez bitmap (vray)

a zrób rendera tak jak pierwszy na wprost tylko przesuń kamare 20cm w lewo.

ale patrzyłeś czy to tam gdzie kamera ? może Ty masz ukryte przedmioty a w ustawieniach zrobione żeby je renderowało..wiem banalne ale to dziwne na maxa

nic nie jest ukryte / renderzone bez kamery

a tu przesunieto w prawo i w lewo z tym samym dziadem...

myslalem o nastawach tego szkla ale nic specjanego nie wymyslilem :/

juz którys raz widze taką lipe przy pracy.

szafawieksze2df3.jpg

a u mnie anty visru nie wplywa na rzaden rendering.

a tutaj cos innego, nowego, niesamowitego i nudnego, nic ciekawego a zarazem niedopracowanego, nie zrozumialego ale tylko do ogladania wlasnego.

latoyv8.jpg

Witam

mam takie male pytanko. Co zrobic aby zblurowac odbicia. Efekt jak i ustawienia ponizej. Siedze i kombinuje juz ze 3godziny nie liczac czasu na rendery

144uz7.jpg

ustawienia

matsetsom8.jpg

normalnie bym na to wpadl ale mam jakies zacimienie umysowe. Wiec jak ktos jest wstanie pomoc to bede wdzieczny

Sahe

lepiej, ale parkiet wciąż zły. a właśnie wcześniej miałem napsiać ciegiełka też ble..

krzesło Ci lewituje.

co do materiały podłogi to nie wiem po co dajesz blura zmniejszonego na bumpa. popatrz sie jak u Ciebie w domu wygląda podłoga.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy