Jump to content
chveti

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.

Recommended Posts

kolory ciepłe beżowe i jasne wnętrze. Kontrast by tu trochę pomógł ale muszę niestety jeszcze rozjaśnić dach. Mdło się zapowiada:(

Sroka, chyba gdzieś już widziałem tą kuchnię

Drzewa wyciąłeś, barbarzyńco

:D

Sroka8888 wizualizacja jest OK. Świetne światło ale widok za okna psuje całe ujęcie.

jak w/w widok na pierwszy rzut sprawia wrażenie 50 calowego TV

tak odbić nie ma kuchnia nie istnieje

i tak na dodatek

kameltest2.jpg

taki materialik mecze na szyldy

Edited by grafik3d

Tutaj nie chodzi o to, że widok za oknem jest zły. Brakuje po prostu odbić. ;)

Sroka: te lampki niby świecą a w szafkach żadne światło się nie odbija a okno wygląda faktycznie jak TV pozatym świetna wizka

mysle ze widok jest zly, w kwesti ekspozycji... fota tla jest na dlugim czasie naswietlania, a kuchnia nie, bo jest doswietlona przez co wyglada dziwnie, to raz, dwa brak odbic kuchni wszybie, trzy brak odbic swiatel miasta w meblach.

Nie siedzę teraz przy komputerze stacjonarnym więc nie powiem dokładnie. W opcjach/ustawienia katalogów(lub coś takiego) jest podana ścieżka do miejsca gdzie autocad robi sobie automatycznie backup. Jest to ukryty folder, a nazwy plików są pozmieniane. Właściwy plik poznasz po rozmiarze i dacie utworzenia.

Pozdro.

no Bonifatz fajne te drzewa, troche za bardzo "powichrowane" niektóre gałęzie, ale ogólne wrażenie jest git malina.

Jak wrażenia po przesiadce na GrowFX ?

Dzięki Loki!

Na razie ciężko, w dużej mierze opieram się na wzorach dostarczonych z GrowFx'em. Generalnie jest odrobinę trudniejszy od onyxa. Wyzwanie teraz zrobić jakiegoś fajnego iglaka.

Dzięki Loki!

Na razie ciężko, w dużej mierze opieram się na wzorach dostarczonych z GrowFx'em. Generalnie jest odrobinę trudniejszy od onyxa. Wyzwanie teraz zrobić jakiegoś fajnego iglaka.

jak kupowałeś? u nich na stronie czy przez tego niemieckiego posrednika jakiegos?

Loki : na Exlevel.com przez paypal i wyszlo PLN 1,554.72 za dodatkowe 50zl można dostać to na płycie.

Wiem, że kuleje, dlatego w sumie dałem. Ktoś tutaj ma jakiś taki ciekawy pomysł na kaustyki itp?

Sz.

Bonifatz: a ja nie widze obrazka z drzewem, a growfx staralem sie ogarnac, gdy jeszcze trial dzialal :) Na poczatku moze zawily, lecz po stosunkowo niewielkim czasie spedzonym z programem, staje sie intuicyjny.

Skoro juz przy drzewkach jestesmy, pytanie do wszelkich onyxowcow.

Ilu mpoly trzymacie sie tworzac drzewa? Zrobilem brzoze i wyszlo 4m poly, duzo? malo? ok? Steams tez importujecie, czy odpuszczacie ten element drzew?

ja steams odpuszczam, zas bez jaj :). ilosc poly mhm.. to zalezy jakie mozna zrobic ciekawa brzozke co ma 500k poly, a mozna tez taka co ma 10 i wiecej...

pressenter - daj z wnętrzami wkońcu

Odemnie z serii szybkie centra handlowe

kamera1finish1280.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy