Jump to content
nicponim

nicponim UP UP !

Recommended Posts

Syto panie! Takich prac to ja gratuluje! Standardowy zestaw pytań: 1) ile zeszło mniej/więcej na jedną pracę? 2) były jakief refki czy z bani?

Pozdr

Jaka miazga!!! Tymi pracami przypieczętowałeś status full pro. Zresztą chyba sam się trochę przyznajesz do tego, bo się w końcu podpisałeś z imienia! Najbardziej mi imponuje u ciebie zintegrowanie zdjęć z malowaniem, efekty fotograficzne (blury, przepalenia, szumy itd) oraz oczywiście gęsty klimat. Po prostu szał w klapkach.

dziekowac wielce ludziska;]

Rotcore-co do skał- rysuje zazwyczaj bazową bryłe, nakladam kolor, światłocień, 'popękanym' brushem i selekcją zaczynam nadawac wstepny detal, nastepnie nakladam texture (najczesciej jest to tekstura pordzewiałej blachy)- to nadaje mi dodatkowy kolor, i majac coś takiego, jade juz detal zwykłym brushem;] łot cały sekret;]

Co do rodziałki- dpi 72 lub 150, ale ostatnio 72, i maxymalny wymiar krawedzi ~3500-5000

tr3buh- dziekować;]

mant-raz- no fakt, mam zamiar odsapnąć od ps'a i wrocić do ołówków i mazaków katując postaci.

thirdeye- stepsów nie mam, wszystko zostało na kompie u everów;p

resh- osz ja!

ZiN- dla Everów zamykalem sie w 6-8h+2h na doszlifowanie. Prace powstały ponad pol roku temu, teraz je jedynie troche podczyściłem. Refki zawsze są- przed startem szukam klimatu i inspiruje sie przegladajac rozne zdjecia- bez tego nie zaczynam. I pozniej szukam pojedynczych refek jezeli zajdzie taka potrzeba.

Artozi- z tym nazwiskiem to czysty przypadek, bo zgubilem brusha z 'logiem', wiec postanowilem po prostu sie podpisać-wiem wiem, brzmi jak ch*jowa wymówka;]

karola-j fuck, jam nie godzien;/

serio-thx!

Pogratulować dobrej roboty. Inspirujące jest oglądanie ich. Co ważne, są na równym poziomie wszystkie, osobiście to sobie bardzo cenię. Pzdr!

No fajny styl, fajny. Trochę tak mroczno, ale wszystko widać. Trochę połyskujące światło, ale nie za dużo. Niby taka abberacja, ale nie do końca. Mały glow, że moce światło, ale nie psuje pracy. Trochę plamy, trochę ziarno. Niby brudno, ale przejrzyście.

Fajnie, fajnie. :)

Słit focie. Daje 5*. ;)

Na pracach nie musisz się już podpisywać, wiadomo, że Twoje.

Inspirująca bomba :)

No to panowie poslodzili - czas na lyzke dziegciu... Osz ty! Dziegiec mi sie skonczyl...

Naprawde zacna robota. Ta abberacjo nie abberacja tez mi sie podobala - aczkolwiek nie naduzywaj jej bo spowszednieje ;] No i troche z highlightami szalejesz - taki niuans ale jabys walor ostrozniej stopniowal prace byly by jeszcze lepsze.

To se pomarudzilem a i tak wszelkie ochy i achy w peni zasluzone. Pracki super ;]

i jeszcze nie jest w top??!!, ej co kurr... grane

wiem ze to juz moj z 3 post, ale nie moge sie powstrzymac, za bardzo trafiles w moj gust z tym klimatem i pracami :))

twoje prace oraz Lacedemona sa najlepszymi jakie pojawily sie na tym portalu od bardzo dawna

Przepiękne prace! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Rasowe malarstwo... Podoba mi się mądra konsekwencja w prowadzeniu gamy.

Chciałbym cię gdzieś uszczypnąć, abyś nie obrósł w piórka za bardzo, ...ale nie mam za co ;) Chyba znowu muszę się schować na następne 3 lata, ...

twoje prace oraz Lacedemona sa najlepszymi jakie pojawily sie na tym portalu od bardzo dawna

100% racji dlatego ja się chowam do swoje nory .SZACENUK panowie jesteście genialni to miód dla oczu nie da się tego opisać słowami

@nicpoń

No to zaszalałeś, pracki bardzo mi się podobają. Od poprzedniej wrzuty można już mówić, że profesjonalny poziom, a ta wrzuta to przypieczętowała, gratuluje świetnej roboty. :)

@tr3buh

Ah te niedobre mody, śmią mieć własne życie :D

Edited by n-pigeon

Dołączam się do sporej już listy podziwiaczy.

Bardzo serdecznie gratuluję takiego postępu i wyników.

Powodzenia, pewnie niebawem będzie o Tobie głośno.

U nicponia jak zwykle hardkorowy lewel ;) genialne prace i świetny klimat.

Ten ostatni up jest świetny. W tradycyjnych coś jeszcze robisz czy tylko digital?(ciekaw jestem jeśli tak wyglądają digitale, to jak wyglądają u Ciebie tradycyjne ;))

Świetne, klimatyczne prace.... wyczuta przestrzeń i światło...po prostu gratuluje i mam nadzieję że niedługo znowu uraczysz nas czymś przyjemnym dla oka