Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wielkie wszystkim!

WWWoj -nie widzialem, dobre!

pumax- nie chce sie z tym spieszyc, narazie kresle sceny i dopracowuje fabułe, chociaz nie wiem czy nie zostawic calej tej historii widzowi. Niestety jest to projekt po godzinach a tych nie mam za wiele w ciagu dnia;] Moze jakies dofinansowanie projektu ala kickstarter? Kufa nie wiem;p

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jasne, historia jest, nie dopracowana jeszcze w 100% ale jest;] Chcialem w formie szkicow/komixu, przedstawic wlasnie story na samym poczatku artbooka- tyle, ze teraz zastanawiam sie czy w ogole ją przedstawiac, czy nie lepiej pozostawić odbiorcy ten element niedopowiedzenia...

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaliditusZaliditey - zależy co czytasz :) Np SAGA jest przecudownie narysowana. Jednak zawsze jak coś super wygląda, to ukazuje się w taaak dużych odstępach czasowych że zupełnie człowiek przestaje się tym interesować :/ Komiksy mają to do siebie że najważniejsza jest historia. Jeśli story jest dobre, to nawet bardzo surowa krecha da radę ( dobrym przykładem jest np The Walking Dead do którego kreski ciężko było mi się przyzwyczaić a po kilku volumach tą kreskę po prostu uwielbiam - ten komiks się wręcz konsumuje a nie czyta) Dużo ludzi się tak ambitnie z motyką na księzyc pcha i planuje robić super uber pro kolorowy komiks w uber pro stylu a potem co do czego to nie są w stanie nawet pojedynczego zeszytu skończyć :3 Dlatego nie bez przyczyny komiksy wyglądają inaczej niż ilustracje. Komiks nawet rysowany na pałę wymaga więcej pracy niż pojedyncza ilustracja :D Osobiście traktuję komiks jako drugi typ projektu pod względem trudności do doprowadzenia do końca. Na pierwszym miejscu jest animacja :) (mówię oczywiście o projektach które robi się samodzielnie lub w mikro teamach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telthona- Z wszystkim co napisałaś się zgadzam, niestety również z własnego doświadczenia( moje niedokończone albumy )a reszta to już osobiste preferencje, o których można dyskutować latami. A że i one się zmieniają z czasem, to pewnie moglibyśmy sporo trunków i pubów zwiedzić i się droczyć, że aż miło :).

Nicponim- Zadając pytanie sam zbliżyłes się do odpowiedzi, trudno mi(a może innym tez) osobiście na tym etapie doradzić czy dopowiadać historię, kiedy nie widać całości, ale można już stwierdzić jedno, że taki albumik na półeczce to by było coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ewoluuje Ci stylistyka. Teraz może już trochę mniej drastycznie, ale i tak widocznie. Wcześniej widziałem że technikę Beksińskiego wplatałeś, co wyglądało świetnie, ale teraz doprowadziłeś to do czegoś zupełnie swojego.

Nie myślałeś kiedyś o zmalowaniu jakiś olejów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności