Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za nazwe odpowiedzialny pewnie jest Maxim Verehin i Oleg (chuvabak)

Jasne ze nazwa jest przejaskrawiona, po prostu grupa osob,a coraz bardziej znajomych, ktore gada o pierdolach, wymiania sie pogladami, linkami i rozmawia glownie na skypie. Czesc z osob pewnie sie co jakis czas spotyka ze soba. Wiec 'super 'i 'friends' nalezy traktowac raczej z przymrozeniem oka. Grupa jest wieksza niz lista prac ktora zostala wyswietlona. Czesc osob nie wyrobila sie z czasem,albo miala mase prac na glowie i nie podołała (np. Sergey Kolesov-Peleng) ktory rowniez jest w grupie.

Ja to traktuje jako grupe osob- glownie freelancerow, ktorzy pozamykani w czterech scianach maja jakis ze sobą kontakt, wszystko robione for fun. A tematy sa raczej dobra inicjatywą by oderwac sie od zlecen i zrobic cos innego. Tez dobra okazja by zobaczyc jak inne osoby mogą zaatakować ten sam temat

pzdr i dzieki za komentarze;]

OŁ MAJ GAT..!! Oj Nicponiu Nicponiu.. a tak niepozornie kiedyś zaczynałeś. Fakt, że było to kilka lat do tyłu. Ale gdy patrzę jaką drogę pokonałeś i jak cudownie się rozwijasz jako artysta, to pozostaje mi tylko pokłonić się przed Tobą. Wielki szacun. Nie mogę oderwać wzroku od Twoich prac.

Guest porrr13

Boję się pomyśleć co stanie się jak "puścisz" wyobraźnię i zrobisz jakąś serie czy coś w ten deseń (nie nastawioną na potwory etc.) Byłaby miazga. Tomcat luźny i zarąbisty jednocześnie. Pierwszy wymiata.

Dziex!

Morbid- oleiste pacniecia to brushe z setu Shaddiego- gdzies na necie krazy paczka. Konkretnie jeden brush, ktorego uzywam w 90%

porrr13- dzieki! No wlasnie plan jest by zrobic artbooka "Tomcat' - takze trzymac kciuki, sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie;]

jeszcze raz dzieki i pzdr!

Heh... Chciałbym choć w 1/1000 tak nawijać : ] Gratuluje całokształtu, Koty super, strasznie fajny temat i klimat. Zrobili Cię w laboratorium czy masz problemy ze spaniem i malujesz 24/h ?:)

• 2 weeks later...