Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

robot z pingwinami wgnietli mnie w ziemię:D

jeszczę będę tak kolorował jak ty!!

kurna to jest wręcz niesamowite jak operujesz kolorem nicponim!

jakieś rady, dobre ćwiczenia na wyczucie koloru i klimatu sceny?

pozdrawiam

no dzieki wielkie chlopaki!;]

vitamine-k: hah kurde, mi az glupio rady dawac, bo ja sam caly czas ich potrzebuje;p Ostatnio robie po prostu tak ze szukam fotki, ktora ma jakis ladny kolorek(fotka nie musi dotyczyc tematyki pracy, moze to byc krajobraz, martwa, portret -łan ch*j;p - liczy sie po prostu paleta barw. No i majac taka baze zamazuje caly arkusz kolorami w podobie podobnymi do tych z wyszukanej wczesniej palety. No a potem to juz wyszukiwanie form, dlubanie , nanoszenie dodatkowych kolorow -jednym słowem -sama zabawa;]

rzucam fotke ktora zainspirowała mnie do tych lodowych klimatow:

cave9.jpg

bardzo fajne...zarówno design postaci jak i sam sposób malowania obrazka..kolorystyka świetna...drzewa miotą najbardziej...to tak zupełnie z ręki czy masz jakieś patenty na takie fajne korony?

thx chlopy!

maciekG -niestety z łapy;/ Sporo drzewek machnąłem swego czasu ołowkiem, i jakos tak z przyzwyczajenia poszło wsio odręcznie... ale nie ukrywam ze wolalbym zrobic to jakims sprytnym patentem;]

@nicponim

heh..dlaczego niestety...pewnie dlatego tak fajnie wyszło, że z łapy..patenty to jednak tylko patenty:) a pytam bo zieleń to moja kula u nogi w każdej technice (ołówek, tusz, akwarela, Ps...zawsze źle :))

dziex chłopy!

ortheza- tu wieksza wersja, widać niestety wszelkie niedorobki i brzydkie mazie pędzla, no ale jak trzeba to rzucam:

fofofo.jpg

+ bonus ( dwa z kilkunastu/a w sumie nawet kilkudziesięciu rysunów klepanych do pewnego studia rysunku - razem z cinosławem z forum max3d katujemy ołowki ;]) niestety nie moge wrzucic wiecej )

olowek.jpg

Edited by nicponim