Skocz do zawartości

[wzornictwo?] ochładzacz do drinków?


boba

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

takie cos zrobilem ostatnio na konkurs designboom 'house party' ..niestety bez rezultatu, ..byc moze po prostu juz ktos cos takiego wymyslil wczesniej ; )

 

zapraszam do komentowania jesli ktos chce,

 

 

1.

mikihouseparty01qb5.jpg

 

 

2.

mikihouseparty02sw5.jpg

 

3.

mikihouseparty03cs6.jpg

 

 

ehh a wygrało cos troche podobnego nawet ; )

 

 

pozdrawiam, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Wiesz co.. z doświadczenia konkursów na designboom - moim zdaniem walą tam większość losowych, a fajnych pracek. Jeżeli masz z 3000 wybrać 50 to napewno wynik nie będzie przemyślany i miarodajny. Kilka razy zdarzyło się tak, żę wygrało coś czego byłem świadkiem, że zostało wysłane w kilku podobnych egzemplarzach przez kilka osób.

 

Nie wiem czy to zrozumiałe co powiedziałem, ale usiłuję powiedzieć, że w tym konkursie o wygranej przesądza w znacznej części szczęście a nie projekt.

 

Co do Twojego projektu to podoba mi się. Prosty, ale nie prostacki, zwięzły i ma szansę się sprawdzić. Fajnie wyglądałby w klubie jak dałoby się rozwiązać spływającą wodę po roztapianiu się lodu.

 

Podane wporzo, ale typografia już gorzej - zwaliłeś trochę też tymi kreskami ręcznymi ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, choc wymagalo by testow na grupie kilkunastu rozbujanych studentow w kawalerce :) A co do "maniery niepelnosprawnego umyslowo na planszach" zapewne uczyni Cie ona w przyszlosci slawnym (tzn jeszcze slawniejszym;) ale mysle, ze poki co ta konsekwencja dziala negatywnie na odbior fajnego projektu. Stoisz wiec przed wyborem, czy byc w zgodzie z soba czy wygrywac w konkursach. Kurcze.. mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh nom sprzedajnosc to jedno pokractwo umyslowe to drugie trza to umiejetnie wywazyc ... a twojemu maziumaziu boba, nie da sie ukryc, przydaloby sie zdziebkie zmanieryzowanie i dostosowanie do sprzedajnosci jak to slusznie pan lean zauwazyl, ;P

nie mniej sa tacy co sie tym szczegolnie nie przejmuja i jakos sie cholery jedne przebijaja wiec ja tam sie o cie nie martwie heh

 

ps. Maceo : nom duzo roznego syfu tam jest i zgadzam sie w zupelnosci ze to w duzej mierze kwestia szczescia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności