Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

noo ja troche zapozno wszedlem tu ale domyslam sie o jak firme chodzi i co wiecej takich firemek jest sporo co sa nie wyplacalne zatrudniaja ludzi i potem nie placa pod byle pretekstami. Nie wiem kurde co jest lepsze udwawnie ze takich firm nie ma czy pozwolenie im na trwanie.....Pozostaje chyba tylko poczta pantoflowa..

Na forach branżowych tłumaczy, biura i tłumacze mają swoje profile-wizytówki, można im wystawić ocenę wraz z komentarzem, wręcz można założyć temat pt. "uważajcie na firmę XXX" i po prostu poinformować ludzi — a władze portalu nie mają z tym żadnego problemu. Tyle że tam większość osób podaje swoje dane osobowe.

Jeszcze odnośnie starej dyskusji, pragnę przypomnieć o dwóch paragrafach a mianowicie tym dotyczącym zniesławienia i zniewagi (212, 216 kodeksu karnego). Anonimowość nie jest tu środkiem chroniący...

Nope, jest cała masa tłumaczy nieprzysięgłych (większość), natomiast w profilach ludzie podają swoje imiona, nazwiska, numery telefonów, a firmy praktycznie wszystkie dane — tak jest łatwiej nawiązać kontakt i dostać zlecenie. Gdyby Max3d.pl działało również na zasadzie ogłoszeń o pracę w systemie przetargowym czy aukcyjnym, to pewnie nie byłoby problemu. Wejdźcie sobie na portal typu Globtra.com

no to ja zakłądam bloga, gdzie pojade Adkowi jak powinien administrowac max3d.pl hehe

tak naprawde koles sie do niczego nie czepił za bardzo z grona spraw będących poza marudzeniem do bety lub własnego zdania. Link wklejonych chyba na potrzeby pozycjonowania :)

No dla niektórych ta gra może wyglądac dobrze, ale jak jest to AAA to raczej się wymaga niektórych rzeczy, ponad podstawowych, chodź moim zdaniem podstawowe rzeczy w tej grze kuleją.

btw. Ola-f jak by tak koleś jakiś się przyczepiał do innych gier lepsze gry by wychodziły. Niektóre firmy mają dobry QA bądź dobrych konsultantów (Patrz PCF/Techland/CDP gdzie chłamu się nie pokazuje) Tutaj chłam pokazano w moim mniemaniu. Swoją drogą poczytaj trochę bloga, bo chyba jestem jedyną osobą w polsce z tej branży, która dzieli się swoimi doświadczeniami publicznie nie dla pozycjonowania, ale po prostu by ktoś mógł się czegoś nauczyć/dowiedzieć.

• Like 1

tez wychodze z zalozenia, ze wszystko do czego sie przyj... zabłyśnie dzięki mnie ;) ale w tekscie wrzuciłeś sporo własnych opinii z kategorii "moim zdaniem" - czytajac widac ze nie masz dystansu i Twój odbiór wydaje się bardzo subiektywny.

intoxicate - a jak tam ten projekt gdzie jakiś amatorski team miał robić pod waszym nadzorem grę ? wyszło coś z tego?

ciekawi mnie tylko czemu nasza gra jedzie w tle w siedzibie ludkow od afterfala :D
nie mogą się doczekać premiery :D
ciekawi mnie tylko czemu nasza gra jedzie w tle w siedzibie ludkow od afterfala :D

Zdaje się, że to akurat ujęcie z pracowni uczelni, nie ze studia. Widać wszyscy czekają z niecierpliwością ;).

A miło było zresztą maczać palce w takiej produkcji, nie powiem.

- Piotr

Intoxicate - mnie tylko dziwi, czemu Ty im jeszcze bomby nie podłożyłeś? ;) Piszesz subiektywnie, piszesz emocjonalnie - i bardzo dobrze, bo to onegdaj Twoje dziecko było (afterfall etc.) i masz prawo się wkurzyć i przysłowiową "kur*ą" rzucić. Swoją drogą, że sposób prezentacji, ględzenia i to, co na ekranie ma miejsce - nie powala.

Fable - 2ga część kicha, trzecia pewnie też - lubię Fable, ale to pierwsze - sweet!

To Brotherhood bedzie tez mial jakiegos storyline'a? Bo najpierw myslalem ze bedzie wylacznie multi a teraz juz trudno powiedziec. BTW - jesli multi bedzie tak miodny jak na filmikach to chyba zamienie sie w nolife'a :D