Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plutko chodzi o wyjątkowo naciągany press release, gdzie podano ze gran turismo rozeszło się w 6mln egz. każdy pomysli ze część piąta a tak naprawde to wynik zbiorczy 1-5 z czego piąta czesc wg. wydawcy sprzedałą się w 0.5mln sztuk ale policzyli tylko wysyłkę do sklepów a nie faktyczną sprzedaż. To oznacza tylko jedno - wyniki sprzedaży GT5 mocno rozczarowują i PR staje na rzęsach ;)

Hyhy, cóż zrobili rewelacyjny core wyścigów i zapomnieli, że to jeszcze trzeba ubrać w grę która sprawia fun :)

Ja sobie premierówkę odpuszczam, pomimo, że sam system jazdy jest w GT5 super, tak w sam raz pomiędzy arcade, a symulacją. Pewnie kupię TDU2 zamiast, choć to zupełnie inne klimaty.

W ogole masa trailerow po VGA sie pojawila. Ogladajac ten od Uncharted 3 sobie pomyslalem ze troche jakosciowo odstaje... dopiero pozniej dotarlo do mnie ze to na silniku gry jest... A ta woda co sie pojawia na chwilke w gameplayu to chyba jakies male dzielo sztuki

W ogole masa trailerow po VGA sie pojawila. Ogladajac ten od Uncharted 3 sobie pomyslalem ze troche jakosciowo odstaje... dopiero pozniej dotarlo do mnie ze to na silniku gry jest... A ta woda co sie pojawia na chwilke w gameplayu to chyba jakies male dzielo sztuki

Co? To nie jest pre renderowane?!

Na moje oko to jest prerender >.>

Piasek też. Mam nadzieję że pustynia w grze da radę.

Edited by _michal
Jeśli to z silnika, to niech mi jeszcze ktoś powie że OpenGL wysiada jakością grafy przy Direct3D, a go wyśmieje ... xD

Przecież OpenGL ma dokładnie takie same możliwości jak Dx. To od sprzętu zależy, a nie od API. Dx ma większą penetrację rynku, ot co.

Przecież OpenGL ma dokładnie takie same możliwości jak Dx. To od sprzętu zależy, a nie od API. Dx ma większą penetrację rynku, ot co.

Ja to wiem i Ty to wiesz, ale brakowało mi konkretnego przykładu, już wcześniej używałem Uncha jako przykłądu w dyskusjach, ale to, to mnie przerosło xD w dodatku to jest wersja ES czyli lekko okrojona (chyba że dalej PS3 leci na wersji 1.0 wtedy jest bardzo okrojona)

Ogólnie jestem zachwycony, już od dawna planuje zakup PS3 głównie dla Unchartedów :D

PS

Zgadnijcie kto pracuje w Naughty Dog ;P

http://maciejkuciara.blogspot.com/2010/12/prepare-your-diapers.html

Warto, warto, choć na moje to mogliby poprawić elementy platformowe, bo te w porównaniu z Tomb Raiderami są koszmarne. Poza tym, obie części mają dokładnie taki sam szablon, co też trochę mnie zraziło. Reszta rządzi, skończyłem obie.

Warto, warto, choć na moje to mogliby poprawić elementy platformowe, bo te w porównaniu z Tomb Raiderami są koszmarne. Poza tym, obie części mają dokładnie taki sam szablon, co też trochę mnie zraziło. Reszta rządzi, skończyłem obie.

Mnie już przekonywać nie trzeba :) grałem trochę w jedynkę u kuzyna, oglądałem wszystkie materiały na hyperze i niecie. Ja po prostu muszę w to zagrać ;) nie ma bata.

O ja, zniknęło. W każdym razie pokazana była scena, w której Drake i Sully przechadzają się po płonącej świątyni. Jakościowo bardzo zbliżone do U2, czyli do maksa możliwości PS3 :)

Edit

News o nowym Call of Juarez

CoJ3

Zaczynam się bać. Jestem fanem jedynki i dwójki, oby pomysł na trzecią część nie przekreślił sukcesu serii ;)