Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

UT 3

tak samo ma update, samo UDK to tylko programowanie w us, chyba ze dostaniesz UDK z kodem źródłowym, a UT 3 to już pełny silnik płacisz i robisz z nim prawie co chcesz przebudowujesz i takie tam na własne potrzeby

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do mnie czasu nie miał napisać a tu proszę.. na forum się da :D

Chyba te nazwy coś mówią : ''Unreal Engine'' to nie to samo co ''Unreal Development Kit''

UDK jest bardziej narzędziem modderskim który umożliwia również powstanie samodzielnych(ale ograniczoncyh przez kod źródłowy) produkcji, wypuszczenie UDK miało na celu zdominowaie rynku silników, dzięki temu że jest tak łatwo dostępny, dobrze wspierany i updejtowany to chętniej sięgają po niego lajki, grupy modderskie, deweloperzy, graficy itd. w dodatku jest to jeden z prostszych silników w obsłudze mający takie potęzne właściwości.

edit:

strasznie to zamieszane.

Na stronie piszą:

The Unreal Development Kit (UDK) is the free edition of Unreal Engine 3 that offers uncompromised access to the same award-winning toolset used by many of the world’s best game developers.

UDK is used to create games, training simulations, 3D visualizations, digital films and more.

Wersja komercyjna rozni sie chyba tylko licencja, ew. dostepem do zrodel i niczym wiecej.

Nie jest zadnym "narzedziem moderskim".

Edited by Reanimator

a no racja, ale wydaje mi się że nie można powiedzieć że UDK jest pełnym silnikiem, dla mnie UDK to taki wypaśnie zaawansowany edytor który można lekko obrabiać coś jak gtk radiant ale bez kodu nie przerobisz tego na nic innego to zawsze będzie ten sam system zresztą pierwotnie UDK był dołączonym edytorem do Unreala tournamenta ;)

no dobrza przejezyczenie, zawsze myslalem ze jak sie kupi/dostanie UDK to z wszystkim to jest :) surce sa, nasi programersi pisza czasem rzeczy ktore potem wypluwane sa w UDK dla wszystkich, co do bloga to racja zagranicznym sie latwiej pisze nisz nam :D chodz wiekszosc po dochodzila pod koniec projektu :D

Nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz tak absurdalne wnioski, skoro z postaciowcow byl w tym filmie jedynie Pawel, ktory no... powiedzmy sobie szczerze, sroce spod ogona nie wylecial, a to dopiero czubek gory lodowej! ;))))))))

nie wiem jak by to brzmiało jak by polski aktorzyna mówił przetłumaczone

Cytat: namby pamby cock suckers

:)

Bad Company 2 pokazało, że można to zrobić całkiem sprawnie i z jajem. Pytanie tylko jak w ogóle przetłumaczyć tego typu teksty albo skillshoty, możecie coś zdradzić w tym temacie? Zostaną w wersji oryginalnej?