Jump to content
Hatred

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

Strasznie zwalili ten trailer, błąd w sztuce. Przerwy które chłodzą, może i są zabawne ale psują cały odbiór trailera. Napięcie powinno rosnąć równo liniowo i zakończyć jakimś jebnięciem. Natomiast a zabawną rzecz powinno się pokazać na końcu a nie podzielić nią trailer.

Tak czy siak na gre czekam.

Cenzura jest śmieszna. Niedługo ocenzurują cenzurę, bo może powodować niemoralne domysły co do tego, co cenzurowane. Pierwszy raz widziałem cenzurę sików. Póki co idę do kibla się demoralizować... za dużo mleka.

Pierwszy raz widziałem cenzurę sików

Generalnie masz racje z tym ze - choc byloby to bez precedensu - byc moze tym razem widac tam cos wiecej niz tylko siki..?

Rozwala mnie za kazdym razem to haslo na koncu :D Spelnieniem marzen by byla dla mnie zrobiona z klasa, kolejna czesc Shadow Warriora :D

You no mess with Lo Wang!

widać tylko siki, ale ocenzurowali by pewnie inni myśleli inaczej.

Wizualnie trochę stare ale dopóki nie każą mi sterować pojazdami będę chętny do gry. Podobało mi się "rest in pieces"

Podobało mi się "rest in pieces"

To już było w starym filmie 'Dark Angel' z Dolphem Lundgrenem.

Nie wiem czego Ty olaf po grafie oczekujesz, dopóki konsole tej generacji będą na rynku to grać można już tylko stylistyką, co w przypadku grafiki poniekąd realistycznej jest bardzo trudne.

Drepczemy w kółeczko, ot co.

ech, z djukiem to jest tak, ze i tak sie sprzeda:P mnei ten trailer nie zachecil, polowa obrazkow jest spoko graficznie, druga wyglada jak mod do 1go duke nukem...ale i tak gre kupie i tak:P Licze na sporo głupich zartow...nie tylko te w trailerze

Między 3 a 15 lutego beta Killzone 3 będzie otwarta.

Mapka będzie ta z filmiku

KZ2 średnio mi podszedł jeśli chodzi o multi, w dodatku wychodzi w najbliższym sąsiedztwie premiery Bulletstorm, a preorder już złożony. Szkoda tylko że się pospieszyłem i wziąłem wersję anglojęzyczną.

szczerze mówiąc to nie wiem skąd ta fascynacja dukiem, to chyba już tak jest, że nawet słaba graficznie strzelanina jeśli opiera się na cyckach i bluzganiu znajdzie swoje grono fanów :D

szczerze mówiąc to nie wiem skąd ta fascynacja dukiem, to chyba już tak jest, że nawet słaba graficznie strzelanina jeśli opiera się na cyckach i bluzganiu znajdzie swoje grono fanów :D

Za młody jesteś ;)

empek - ale ja nie narzekam, kilka ekranów wygladało trochę ubogo. Sam nie jestem wizualnym hedonistą, rzuciło się w oczy kilka słabszych fragmentów - jak ogladałem gameplaya z konferencji mialem lepsze wrażenia. Mi do grania wystarczy grafika z Colina1 ;)

A ja tam standardowo promuję produkcję PCF -

No a z racji że tyle tych nowych trailerów wyszło to zaproponuję jeszcze jeden -

:)

Może się uda zdążyć z premierą przed Dukiem... bo później to już koniec świata :D

Bardziej raczej jako ciekawostka. Mirror tekstury na autku bo:

a: malo pamieci na tekstury?

b: lepsza jakosc?

d: Nie mozna nie mirrorowanej robic?

f: konsole?

z8995626X,Silent-Hill--Downpour.jpg