Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety najbliższy kontakt z produkcją gier miałem wyłącznie przez dział lokalizacji, więc nie wiem jak to wygląda od kuchni. Natomiast faktycznie jest to dziwne, że tego typu rzeczy ukazują się w całości w necie. W końcu chyba jest rodzaj korporacyjnej hierarchii dostępu do danych, w zależności od szczebla i pani Basia z recepcji, jadąca na łindołsie xp bez fajerłola, nie ma dostępu do ostatniego buildu...

takich rzeczy sie nie uniknie, chyba ze by przy kazdym kto ma dostep do takiego builda postawic czlowieka ktory by sprawdzal czy tamten nie wynosi danych, ale to jeszcze by sie przydal ktos do pilnowania tego co pilnuje....nie da sie za bardzo tego powstrzymac!

Ja nie lubię zombiaków, nie oglądałem żadnych z nowych filmów, nie grałem w Left4Dead. Wolę historie o wampirach, ale takie klasyczne a nie ten cukierkowy brokacikowy shit.

Trailer dobry, zainteresował mnie i z chęcią zagram. Mam nadzieję, że przeciwnicy cały czas się składają z warstw tak jak było na filmiku z 2007 chyba.

Mnie też się zombiaki zdążyły znudzić, mimo że poza Residentem i Dead Rising to chyba w nic innego nie grałem, ale ten trailer jest świetny. Niektóre ujęcia głównego bohatera ocierają się o uncanny valley ;) Zgadzam się z Reanimatorem, że deczko za długi, ale wrażenie robi fenomenalne.

Ditto do powyzszych. Aczkolwiek mam wrazenie ze pomysl mocno czerpie z day of living dead. W sumie podobnie jak Dead rising caly koncept wzial praktycznie z day of living dead. Zombie w tropikach moze byc fajne :) Mam tylko nadzieje ze glowny bohater nie bedzie musial znowu byc jakims maczo ( nie koniecznie z aparatem foto). Opcja patrzenia na meskie posladki przez cala gre raczej mnie odrzuca. Ale za to jakas fajna niunia od tylu w bikini ....