Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

ZOMG! Prawde powiedziawszy jak sie dowiedzialem o opoznieniu Witchera 2 to myslalem ze jakies drobne problemy techniczne i w godzinke sie wyrobia... 12 godzin pozniej wciaz lipa... masakra panowie masakra...

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Morte

Czekam na swoja kopie, ale niepokojace komentarze na fb z ta optymalizacja sa - czy ktos jest w stanie mi powiedzec czy to prawda, czy to dzieci dzialajace na pralkach narzekaja?

Wogole jak wrazenia, bo kurczaki doczekac sie nie moge.

Naprawde dobry jest ten Witcher. Jak sie czlowiek zapomni to jakby film ogladal ;]

Szkoda ze robota mnie goni i nie moge dluzej pograc ale jak na razie dobrze jest. Ucze sie walczyc jeszcze bo potyczki z kilkoma przeciwnikami sa dosc ciezkie do przezycia nawet na Normalu.

Na razie dwa bugi znalazlem, Reanimator daj tam zanc komus ;]

1. Nie ma nigdzie informacji ile rzeczy zostalo ci pod reka (masz torpedy w rece ale nie wiesz ile dopoki nie przeniesiesz ich z powrotem do inventory)

2. Gdy skonczy ci sie podreczna rzecz, nie znika jej ikonka! I wyglada ze masz jeszcze petarde ale jej nie masz. I giniesz ;]

Mam nadzieje ze uda mi sie jakos czas zoragnizowac zeby przysiasc na dluzej bo wciaga jak chodzenie po bagnach za Utopcami ;P

@Morte, obstawiam odpowiedź z pralkami.

Co do walk, zgadzam się że są dość trudne >.> na hardzie to nawet nie ma miejsca na najmniejsze potknięcie xD, aż przełączyłem na normal xD ale i tak bez dobrych bloków, uników i taktycznych zmian pozycji, nie da rady, bo od razu trup. Jak na razie najbardziej użyteczny znak to queen. To już kompletnie nie jest hack'n'slash, to coś ala gothic na sterydach.

Jeśli chodzi o grafikę... zmiotła mnie z powierzchni ziemi...

Fabuła również przednia i bardzo dramatyczna :)

To będzie RPG roku, jeśli nie gra roku.

No wlasnie mam misje ucieczki z wiezienia. Generalnie te walki sa naprawde ciekawe, trzeba urzywac praktycznie wszytskiego co sie ma, znakow, petard, pulapek, olejow eliksirow. Troche przytlacza to na poczatku, tyma brdziej ze gra niemal od razu rzuca cie na gleboka wode ;]

A zeby nie bylo tak monotonnie pierwsze oceny LA Noire:

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-l-a-noire/713930

http://uk.ps3.ign.com/articles/116/1168417p1.html

Kurde blaszka przestancie juz gadac o tej grze bo zagram gdzies za miesiac dopiero... ;)

Z tego co slucham to super, ze walki ciezkawe - przegiec nie lubie ale tez nie sprawia mi przyjemnosci jak sie przecinam przez wrogow mimochodem jak przez jakies krzaki... Ech chcialoby sie juz smignac w to cudo a tu jeszcze jedynka nie skonczona.. Tak czy owak wielkie gratulacje dle teamu tworcow.

ej... ale dlaczego nikt nie pomyslal o jednym prostym "invert mouse" w wiedzminie? Kazda walka to masakra dla mnie kompletny chaos bo kamera lata jak chce...

Edit, jesli ktos ma ten sam problem co ja to jest na to pare metod, na rozwiazanie naprowadzil mnie watek na GoG.

http://www.gog.com/en/forum/general/no_remapping_of_arrow_keys_for_movement_or_inverting_mouse_in_witcher_2/page2

Ja sobie ustawilem invert modyfikujac plik:

C:\users\user_name\Documents\Witcher 2\Config\user.ini

i dając minus dla tej wartosci: MouseSensitivityY

[MouseInput]

KeyboardCooldownSpeed=0.1

MouseDampX=7000

MouseDampY=7000

MouseSensitivityX=0.307692

MouseSensitivityY=-0.192308

MouseSmoothness=1

SensitivityX=0.5

SensitivityY=0.5

Smoothness=1

UseMouseDamp=false

Edited by mirach

@Creator - wez mnie nie wkurzaj...ja wiem ze LA noire miazdzy suty i wiem ze Red Dead Redemtion tez miazdzy suty i jeszcze wiem ze nie pogram sobie w te tytuly bo ( uwaga: w tym miejscu jakby nie bylo cenzury to by byla cala masa brzydkich wyrazow ;] ) jest wylacznie na konsole!!! Rockstar ma u mnie duzego minusa ze tak olewaja po chamsku pecetowcow :( :(