Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecej spoilerow! Moze opowiadajcie na bierzaco historie, w miare przechodzenia.. Bo przeciez z pewnoscia wszyscy mieli kupiona gre na przedplaty a teraz graja w najlepsze, prawda? Smok, kurtka jego mac...

Ale mi na gula wjeżdżacie... A mój piec się do giercowania nie nadaje.Co prawda jeszcze jedynki nie skończyłem (ta jeszcze uciągnie) ale może zdążę zanim 2 wyjdzie na Xboxa. Bo wyjdzie...prawda...? Powiedzcie, że wyjdzie? O_O

Nic mi na ten temat nie wiadomo :P

@Nezumi

Smok był już na trailerach :D

@EC

Na Xa wyjdzie, ale nie wiadomo czy na PS3 też :P (ja obstawiam że nie)

@Ardeni

Już - zdaje się że Gop - mówił o wersji na konsole :) nie musisz udawać :) po za tym heloł gra obsługuje pada xD

Edited by n-pigeon
Może chcecie osobny wątek na wiedźmina? bo ja często do tego tematu zaglądam i mi smaka na grę robicie co chwilę :P

No właśnie, właśnie, okrutnicy... może chociaż ponarzekajcie trochę to mi żal tak nie będzie, że mój antyczny blaszak Wieśka nie godzien. :(

@EC

Na Xa wyjdzie, ale nie wiadomo czy na PS3 też :P (ja obstawiam że nie)

Pytanie tylko, kiedy... i czy w ogóle...O jedynce też czytałem swego czasu, że będzie na X'a a potem coś się posypało, jakiś konflikt z inną firmą czy coś i sobie na Xsie nie pograłem tylko na piecu musiałem. A nie lubię na piecu grać. ;/

@EC wyyyyjdzie na bank, jedynkę chcieli na konsolach, a dwójka jest stworzona by grać na padzie, dodatkowo zrobili własny Engine, więc pewnie przygotowali się na konsole

Istnieje ważniejsze pytanie, kiedy udostępnią edytor, że udostępnią, też była wzmianka xD

te, nezumi....pierwsza misja to byla. A gre kupilem dzisaij w MM :P 99 pln i bajerancki wisior

Ja prewencyjnie, zanim sie zacznie "a wtedy jak Tris poszla szukac pierscienia z ksiazecym herbem to mega mi sie podobala ta zasadzka co ja czarownik zrobil... Zaskoczyla mnie jak cholera, a was?" :D

Cholernie mi sie podoba dwojeczka - a mowie to tylko po filmikach, artykulach i postach. Filmiki miazdza - nie moge sie doczekac swojej kopii a na razie brne przez koncowke jedynki :D

Tak, przedmuchałem laser, próbowałem skopiować pliki, zrobić obraz; nagrywarka sony kupiona dla jednego zlecenia i używana sporadycznie do instalacji gier, co przychodziło bez problemów. Do czasu. Odczyt pierwszych lepszych Grida i Orange boxa 8-16x, wiesiek 2.4x i zwiech przy 50%. Pewnie babol przy sesjach DL.

wiedzmak wymiata, jedno pytanko, mam problema bo nie wiem jak ekwipunek otworzyc, nie wiem, ani w ksiazeczce ani w ustawieniach klawiatury ni ma okienka "ekwipunek", pomozecie???

ok mam slepy jestem:P pozdrawiam i przyjemnego grania

Edited by plasti

@plasti

wciśnij I, dziennik jest pod J

@Nazumi

No nareszcie to kończysz :) tylko uważaj na Magistra bo to morderca :O

@Ardeni

Zdziwił bym się gdyby nie było żadnych błędów. Serio. :)

A ja jestem ciekawy dlaczego nie ma recenzji wiedzmina w sieci( no dobra kilka jest, ale w najwazniejszych serwisach to nie ma), na gametrailers na przyklad to juz dawno powinna byc...

Nie rozeslaliscie im wczesniej kopii czy jak? ign pisze ze nie dostalo kopii a inny serwis ze maja problemy techniczne z kodem

Audiowizualnie jest pięknie, można by się pokusić o stwierdzenie, że to nowy standard, ale walka mi się coraz mniej podoba. Nie wiem czy wzorowaliście się na DAII, ale to błąd. Ta jaskinia z odradzającymi się co kawałek potworami jest naprawdę kretyńskim pomysłem. Wszystkie aspekty RPG przesłania mi w tej chwili bezmózga zręcznościowa sieczka.

A ja jestem ciekawy dlaczego nie ma recenzji wiedzmina w sieci( no dobra kilka jest, ale w najwazniejszych serwisach to nie ma), na gametrailers na przyklad to juz dawno powinna byc...

Być może zbierają szczękę z podłogi i trochę im zajmie dojście do siebie. Z ciekawości zajrzałem do instrukcji, przebrnąłem przez połowę i mózg mi się zlasował. Trochę za dużo nowości jak na jeden raz, trzeba będzie chyba grać na czuja :)