Jump to content

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest ant-3d

wracajac do wiedzmina 2 ktory jest super to mam pytanie. Czy ktos w Was mial taki problem ze niektore napisy sie nie wyswietlaja i bardzo czesto nie wyswietlaja sie opcje dialogowe podczas rozmowy? One sa i mozna je kliknac tyle ze ich nie widac.

EDIT: HA, efekt mokrych powierzchni mi to rozwalal :)

EDIT2: a jednak nie, za chwile dalej sie rypie :((

EDIT3: chyba bug jakis :( Na wysokich ustawieniach gra mi chodzi dobrze ale mam ten problem z napisami i wyswietalniem dialogow do wyboru, tzn. czasem sa czasem nie ma. Na ustawieniach minimalnych w ogole sie nie wyswietlaja a gra lata. Ma ktos podobny problem?

EDIT4: :) problem rozwiazany dzieki forum cd projektu :) wystarczylo zainstalowac najnowsze stery od nividi w wersji jeszcze beta

Edited by ant-3d

bardzo porządna promocja zarówno marki Wiedźmin jak i CD projektu. Niby nie wiele, ale reklama działa :)

Dziś śledziłem wątek rozmowy znajomych na facebook - kilka osób komentowało link do informacji o tym co dostał Obama.

Finał był taki że 2 osoby kupiły W2 - "Obama ma, to ja też kupię". Fakt może to nie miarodajne i nie jakieś specjalnie ważne ale z 2 strony - medialnie i PRowo bardzo dobra zagrywka. Promocja firmy z naszego padołu przełoży się pewnie na rozpoznawalność innych firm growych - tak trzymać!

bardzo porządna promocja zarówno marki Wiedźmin jak i CD projektu. Niby nie wiele, ale reklama działa :)

Dziś śledziłem wątek rozmowy znajomych na facebook - kilka osób komentowało link do informacji o tym co dostał Obama.

Finał był taki że 2 osoby kupiły W2 - "Obama ma, to ja też kupię". Fakt może to nie miarodajne i nie jakieś specjalnie ważne ale z 2 strony - medialnie i PRowo bardzo dobra zagrywka. Promocja firmy z naszego padołu przełoży się pewnie na rozpoznawalność innych firm growych - tak trzymać!

w polsce i tak wszedzie wiedzmina widac...skad wiesz czy w Hameryce wogole ktos slyszal ze Obama dostal Wiedzka:P Ale dobrze, niech chlopina sobie pogra...

smutne wiesci :( niestety ludzie to nie maja gustu, zaby sprzedaz wieslawa tak spadla...http://www.gamezilla.pl/content/sprzedaz-gier-w-wielkiej-brytanii-la-noire-ponownie-na-szczycie

tr3buh - Gust jest pojęciem względnym ;) Ja do jedynki siadałem 3 razy i zawsze kończyło się na góra 2 godzinach i odłożeniu na półkę na długie miesiące. Lubię gry RPG, lubię gry dla dorosłych graczy (ze względu na poruszanie trudnych tematów, a nie ze względu na gołe baby, czy litry krwi), ale Wiesiek do mnie nie trafił. Jestem pod wrażeniem jakości i jedynki i dwójki, ale to nie moje story.

Niestety wyjscie z gra tylko na PC odbija sie potem w takich zestawieniach.

Pisze niestety, bo nie chodzi tylko o miejsce na liscie i ilosc sprzedanych kopii, ale o mozliwosc szerszego zaistnienia marki.

Guest Morte

Ja nie wiem jak jest w polsce, ale w GB wogole wiedzmina nie widac. LA Noire ma kilka bilbordow na kazdej stacji metra, wszedzie jest tez brink, ale witchera ni widu ni slychu.

OMG OMG OMG OMG OMG !!!!!!!! AAAAAAAAHAHAHAHAHA!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :D

doskonala wiadomosc! Ostatnio zaastanawialem sie, czy nie odkurzyc swojego PS2, zeby pograc w MGS2 i 3, a tu taka wiadomosc :D

Jedynka jest w PSStorze juz, pewnie dlatego jej tu nie ma;)