Jump to content
Hatred

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

Lista była przygotowana dla AMD i trzymana na publicznym serwerze. Gość który to umieścił na publicznym serwerze pewnie już tam nie pracuje, heh.

o kurcze, prawdziwe demo i to do tego przed wydaniem gry? fachowy old school :)

edit: i do tego demo nie wymaga sciagania jakis absurdalnych gigabajtow.

edit2: pogralem z 20 min, na wiecej nie mam czasu. Wszystko dziala bez zadnych zgrzytow, bardzo ladnie wyglada itp. Zapowiada sie naprawde ladnie. Z rzeczy negatywnych: blur przy sprincie, i jak narazie kompletnie gubie sie przy roznych broniach, brakuje mi starego dobrego wybierania z klawiatury (chyba ze jest a przegapilem)

Edited by mirach

I to jest zdrowe podejście do tematu! Nie mam zbyt szybkiego internetu, więc poczekam trochę dłużej.

BTW Ile czasu zajmuje przejście demka, bo nie wiem czy zdołam się jakoś wcisnąć w kalendarz mojego braku czasu ;)

Demko super ino ... krotkie :D

Super robota, bardzo ladnie to wyglada, smiga plynnie i rozpierdziucha sie szykuje fachowa. Lubi takie naparzanki i chaos :)

Pobrałem, zagrałem, bardzo fajne. Gratulacje solidnej produkcji :)

Warto poinformować o demku na głównej! Jak trailery i making-offy się pojawiają to demko też może. :)

WY CZES. Nawet zginalem. Ze 2 razy. Ale calosci nie zaliczylem. Kolega krotko podsumowal environment - Just wonderful. Nie wiem coz mam pisac. Trzeba sie tylko spuszczac chyba :D :D :D :D. i5 760 2,8ghz, 4gb ramu GTS450. Ultra detale i smiga wszystko piknie i wspaniale....

Great Blow Job

Bardzo dobre! W Polsce będzie edycja pudełkowa? Jak tak to na bank kupuje. :)

Będzie, za 79zł ;)

Pograłem w demko. Klimat - cud miód, grywalność też na wysokim poziomie. Tylko czekać na full wersję.

lol co za menda to nagłośniła. Kazdy normalny programista robi takie rzeczy w kodzie. Mysle, ze troche przesadzaja redaktorzy z polityczna poprawnością.

no tak jakis programista straci prace, bo ktos nie mial jaj by odreagować zabijając ludzi, krojąc ich i marynując w słoikach babci.

Mam nadzieje, ze ta zemsta pozwoli mu zapanować nad nocnym moczeniem się.

Ciekawi mnie czy to nie jest forma marketingu: nie ważne co byle by się mówiło.

Jeśli chodzi o samą grę to na serwisie reddit.com dużo się mówi na jej temat a to coś znaczy. Zwykle panuje tam tygodniowa moda na różne gry (wcześniej był deus ex).

Przykład filmu z głównej

Kazdy normalny programista robi takie rzeczy w kodzie.

a myslalem ze robią to tylko ci z emocjonalnymi problemami i brakiem odwagi zeby powiedziec to glosno, ale jak sobie wpisze cos skrycie w kodzie to poczuje sie duzo lepiej i przestanie sie moczyc w nocy.

Guest Chrupek3D

ciekawe co by powiedzieli, jakbym im pokazał moje nazewnictwo objektow w Blenderze ;)

Czyli, ze jak sie w grze zabija innych to nie ma problemu a jak ktos chce w grze zostac dziwka, nawet feministyczna, to problem jest? :)

ciekawe co by powiedzieli, jakbym im pokazał moje nazewnictwo objektow w Blenderze ;)

Hmm a myślałem, że tylko ja tak robię.

mirach: każdy jakoś odreagowuje. Normalna sprawa. Programiści swój kod traktują jak swoje podwórko i to normalne. Też masz rzeczy za pomocą których odreagowujesz. Plackiem jest koles, ktory wyżył się szkodząc innej osobie nie będącej bezpośrednio celem. To był cios poniżej pasa, a każdy uderza tam gdzie sięga. To tyle.

Jeżeli to zemsta to spoko. Zemsta jest ok. Ale jeżeli stać kogoś tylko na taki ślepy strzał to jest plackiem. Koleś straci prace, PR nie będzie spał po nocach, gościa, który był celem mało to obejdzie.