Jump to content
Hatred

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry

Recommended Posts

co do screenow bulletstorm ogolnie fajny klimacik. Najbardziej mi sie podobaja ksztalty budynkow w dalekim 3 planie ale kurde w wiekszosci skreenow mam wrazenie jak by to byla jedna i ta sama lokacja .Ogolnie fajowo tylko brak na tych skreenach w pierwszym planie jakis odjechanych asecikow ;)

bo to sa screeny tylko z jednego lvla :D wiec nic dziwnego ze takie wrazenie :D

wiem krzysiu wiem ale jak na level to torche za mala roznorodnoc .Wiesz ty inaczej odbierasz ta gre bo wiesz jak ona w calosci wyglada .My skazani jestesmy na pare skrinow tylko i w sumie ciezko cos wywnioskowac z nich . Narazie moge powiedziec ze skriny daja rade ale czy gniota ? Kurde tylko smaka narobiliscie .Czekamy na video gameplaya...

Edited by jacenty

czad, najwazniejsze ze jest walenie z buciora :) reszta sie nie liczy :)

Fajnie to wyglada nie powiem.. Wywiad tez fajny. Jedna rzecz która mnie martwi to fakt ze Epic wtraca wam co chwile swoje 3 grosze. Nie wiem dokladnie jak to wyglada od srodka, ale boje sie zeby nie wyszedl z tego kolejny "Epic`o-shit" co widac chciazby po dizajanie postaci ktore zalatuje troche gearsami albo UT. Nie dajcie sie na pewno macie lepsze pomysly od nich!! Taka moja rada na dzis. O!

Peace;]

Akurat to nie wyczyn mieć lepsze pomysły na design postaci niż te od Epica.(musiałem. ;) )

Tak czy siak na Bulletstorma czekam i jaram się bardzo. Prawie tak bardzo jak na Rage (przyjmijcie jako duży komplement).

Nie dajcie się zEpiczyć za mocno, walczcie o swoje żeby gra nie straciła charakteru. Nie jeden zajebisty tytuł spierdzielił się przez presje wydawcy.

nom niestety jak Epiki lykneli nasze enviro to maja dalej duzy wplyw na postacie.. :D

no muszą mieć, nikt w usa nie zidentyfikuje sie ze szczupłym bohaterem :)

będąc przy temacie designu postaci, ciekaw jestem jak myślicie, w których grach występują dobrze zaprojektowane (wizualnie) postacie?

mam nadzieję, że nie prowokuję zbyt dużego off-topa, ograniczcie się do nowych gier to będzie podchodzić pod "aktualności" ;)

moje typy to:

Brink

Lost Planet 2 (ze świetnymi animacji włącznie) http://www.youtube.com/watch?v=391jmN38GCU

Edited by mara

Guest Morte

Gry ostatnimi czasy maja fajny dizajn postaci moim skromnym zdaniem. Przedewszystim mass effect, bo pokazuje ze mozna stworzyc fajnie wygladajaca postac bez tysiaca jakis malych pierdol, ot proste swietnie wspolgrajace ze soba formy. Ezio z assyna nowego rowniez jest switenie zaprojektowany. Bioshock2 ze swoja big sister tez stoi wysoko w moim rankingu. Swietne sa rowniez postaci z TF2.

Co do twoich typow co do brinka sie zgadzam w 100%. co do LP2- niewiele widac na trailerku, te z jednki mi sie nawet podobaly ale jakos bez szalu.

w brinku przepiekna kolorystyka jest i oswietlenie .Shaderki tez fajne. NIe moge sie doczekac zeby przyjrzec sie tej grze z bliska.

odkąd odpaliłem nowego Splinetra to Sam Fisher stał sie moim ulubionym bohaterem gier na PC. W zwykłym sweterku a połączony ze świetnymi animacjami prezentuje sie kozacko !

zdecydowanie postacie z rage, ale to takie moje male zboczenie :)

Jak dla mnie powinno to pójść w stronę Star Wars Force Unleashed gdzie po prostu wzięto aktora i go odwzorowano w 100% (można go zobaczyć w poprzednim sezonie Smallville jako SPOILER ......................................... Doomsday) I nie można mu odmówić charyzmy

Mi osobiście postaci z Brinka się pdobają, może te gęby lekko przerysowane są, natomiast Rage to czysta klasa, wszystko do siebie pasuje, szczerze mówiąc to całość wygląda moim zdaniem najlepiej ze wszystkich nadchodzących głośnych tytułów. Co do Bulletsorma to ten zez mnie śmieszy lekko, a co do levelu że niby pusty jakiś taki - wg mnie kozacko i tak sobie myślę że ma na to wpływ dynamika gry, ze screenów i opisów wygląda na mega szybką, i słabo by było się odbijać od śmietników i innych gówien porozrzucanych co dwa kroki.

również wolę przerysowanie ponad realizm; dobrze kojarzę, że Brink na silniku Rage'a robią?

/edit

kurde, na wcześniejszej generacji - id tech 4, małe zdziwko :)

Edited by mara

Rage jest sexi :] Lubie ich textury i texturowanie . Textury sa brudne ,niedokladne ,ostroscia nie wala po oczach ,specyficzne :] ,a texturowanie naprawde ladnie posklejane :D .

Postacie z Brinka takze sa sexi :] . Lubie styl niedokonca realistyczny :]

Bink to jakas nieziemska przepysznosc! rage daje rade mocno :D bardzo chcialbym w to juz pogac :D