Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Jimi Hendrix Legenda Gitary


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracka jest genialna pod względem pomysłu, stylu, kolorystyki. gratulacje!!!

Mam tylko jedno "ale". Nikt chyba nie zauważył, że gitara wisi w powietrzu! albo ja się tak słabo znam albo nie wiem co ale na mój gust brakuje PASA gitarowego!

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Klicek no chlopie tym razem to mnie zwaliles z fotela ale dalem rade sie pozbierac ;-) 5 starsow ode mnie masz jak nic!!!

 

zbuffer - Jimi Hendrix nie potrzebuje pasa na gitarke ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ile tu w finished works to nie przeszkadza, o tyle sędziowie bitwy mogą się przyczepić do braku paska od gitary. Nie przypominam sobie by Hendrix [ani kto kolwiek inny] był tak hardcorowy by trzymać gitarę w taki sposób bez paska do powieszenia tej gitary...

 

Tak poza tym pracka zaje...fajna :) Na bitwie masz mój głos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłałem 5 plasków na cgt, było by miło jakby Jimmy dostał awarda ;), W ogóle to polski tydzień na frontp. ;).

 

Co do samej pracy to niektóre wipy bardziej mi się podobały, do tego czuje się takie zawieszenie postaci w próżni (szkoda że jakieś tło się chociaż subtelnie nie przebija ;) ), ale podoba mi się, naprawdę fajna karykaturka.

 

Pozdrawiam,

 

edit: little-ninja- nie wiem jak teraz ale kiedyś była zasada aby nie umieszczać rekomendacji do bitew- aby nie faworyzowania nikogo w trakcie konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki za wszystkie komentarze :*

 

Piotrek - spoko :D

Andy_a - Dzieki :)

pikSar - Dzieki :)

hcpiter3d - no z tymi dluzszymi strunami byl fajny pomsyl, ale niechcialo mi sie renderowac 2gi raz ;D i tak o pasku na szyje w ogole zapomnialem co mi wszedzie wytykaja przynajmniej 10 razy :D

kliment woroszyłow - hehe dzieki, spoko mogę Ci oddac kilka :D

tymko - dzieki fajnie ze Ci sie podoba

DraB - Dzieki za DraB's Pulpit Award :D

Mr Pank - dzieki :D do de besta to jeszcze hohohohohohohohohohohohoh :) no zaanimowac by sie chcialo , ale nie umiem :D

ndru_w- Dzieki poraz kolejny :D

Zbuffer - Tak masz racje zapomnialem o nim w ogole :D

Raffaello - dzieki :D

Badyl - mowilem Ci tez o tym ze o czyms zapomne :D:D:D no i oczywiscie zapomnialem o pasie ;D

Kuciel - Dzieki o siatce zapomnij i tak tylko cage pokaze ;D

little-ninja - wielkie dzieki za doping :D

DarkStar - dzieki :D

Gotham - Wielkie dzieki :) dzieki za 5 plaskaczy na cgtalku i dzieki ze trzymasz za pracke kciuki, cieszyl bym sie bardzo mocno, ale mozliwe ze jeszcze tym razem nic z tego nie wyjdzie.

Masz racje z tym, tłem mogłem jednak zrobic jakies ale bałem sie o całosc hehe

 

Intervain - Dzieki :) milo wiedziec ze mamy oprocz Ani, taka zdolna pania ktora nas reprezentuje za granica :)

Tomek Kosiorek - Dzieki bardzo :)

 

Dzieki wszystkim za komentarze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca rewelacja, Ja po prostu wymiękam. Ale mam jedno zastrzeżenie. Mianowicie czy paznokieć kciuka ręki która, trzyma kostkę nie wpada w gitarę?? Czy mi się tylko zdaje? Przyjrzyjcie się na zoomie, bo coś jakoś ten paznokieć jest ucięty... Ale się czepiam, co nie??? Wspaniała robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mianowicie czy paznokieć kciuka ręki która, trzyma kostkę nie wpada w gitarę?? Czy mi się tylko zdaje? Przyjrzyjcie się na zoomie, bo coś jakoś ten paznokieć jest ucięty... Ale się czepiam, co nie???

 

Jeżeli istnieje coś takiego jak "szczyt czepialstwa" to jest właśnie to ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

świetny jimi, co tu dużo pisać, praca na ******** poziomie no i wkóńcu zaliczyłeś wjazd na cgtalka w wielkim stylu, tzn mocne wejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności