Jump to content
sebba

Pomocy

Recommended Posts

Chalek, widze jestes strasznie przeciwny.

Mysle ze sprawa zakonczy sie pozytywnie, odbylismy dluzszą rozmowę przez GG, wytłumaczyłem krok po kroku powstanie pracy (łącznie z screenshotami)

myślę że na tym skorzysta więcej niż straci

pikSar: jestem. Co innego pomoc w tym zeby ktos cos zrobil, co innego zrobienie czegos za kogos. Wiem, ze naszym kraju i naszej rzeczywistosci bede uwazany za dziwaka, ale nie uwazam pisania za kogos prac zaliczeniowych, robienia projektow, prac, przepisywania na egzaminach za pomoc. Pomoc to jest na tym forum, jak ktos sie pyta jak cos zrobic i ktos mu odpowiada.

startingmax: nie pograzaj sie, nie kazdy ma czas, nie kazdy ma ochote, nie kazdy ma mozliwosci, wszyscy pomagamy tu za darmo, wiec twoje slowa sa malo uzasadnione

siema :) sorki za nie obecnosc! piksar sorki ze Cie tutaj nie wspieralem, zaliczylem z czego bardzo sie ciesze :) na 5 :)

pikasr wykonal mi lampe, ale takze mnie zmotywowal do nauczenia sie oblsugi 3ds maxa co wlasnie robie!

Ci co sa przeciwni zeby komus pomagac sami na poczatku sobie pomagali chociazby tutorialami! Pytali sie jak co i do czego to tez jest pomoc! Wiec nie przesadzajamy! :/

Piksar wielkie dzieki i gratuluje zaliczyles :P

Admin czy tam Mod, prosze o zamkniecie tematu :)

a dzieki piksarowi, zrobilem samodzielnie pierwsza swoja prace w 3ds :) jego pomoc i slowa zmotywowaly mnie :)

moj rezultat:

839ccdf0b2a9d008.jpg

839ccdf0b2a9d008.html

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy