Jump to content
Sign in to follow this  
adek

WYNIKI !!! NOWE LOGO MAX3D.PL

Recommended Posts

Konkurs LOGO MAX3D.PL � wyniki !!!

Najwyższy czas ogłosić wyniki konkursu związanego z logo Max3d.pl. Po pierwsze chciałem wszystkim pogratulować i podziękować za wzięcie udziału w konkursie. Naprawdę po frekwencji i Waszych pracach widać ,iż losy max3d.pl nie są Wam obojętne.

Wybór loga był trudny. Spośród wszystkich propozycji początkowo z pomocą zaprzyjaźnionych agencji reklamowych wybraliśmy ok. 10 logotypów które przeszły pierwszą selekcję.

* WYBÓR LOGA

Logotypy zostały wybrane przez pracowników Agencji Reklamowych:

Publikator

McCann&Ericsson Europe

Ogilvy Poland

Satchi&Satchi Spain

Euro RSCG/Dialog Galicja

Awangarda Warszawa

Awangarda Wrocław

Każda z osób wybierających dostała 28 logotypów, z których miała wybrać najlepsze ich zdaniem propozycje. Te loga, które miały najwięcej hitów dostały się do finałowej 10.

Łącznie osób w Jury było: 11

w tym:

2 Dyrektorów Kreatywnych

3 Dyrektorów Artystycznych

1 Brand Account Manager

4 Projektantów

1 Dyrektor Produkcji BTL

* * * *

Powolutku wyłanialiśmy kolejnych finalistów. Naprawdę rozmowy były długie i zawzięte. Każda propozycja została omówiona.

W końcu w trójce finalistów oraz zwycięzców znaleźli się:

Adam Gronowski (boowa), Tomasz Szkodziński (leander) oraz Marcin Nowrotek (GrafMax).

Naprawdę duże gratulacje dla tych Panów!!

W tym momencie trójka finalistów zaproponowała ,iż stworzy wspólnie nowe logo serwisu.

Nowe logo serwisu:

logomax3dforum.gif

NAGRODY!!!

Zgodnie z ustaleniami zwycięzcy otrzymają Katedrę w wersji na DVD. Natomiast boowa i leander jako moderatorzy forum Max3d.pl postanowili przekazać swoje wygrane na rzecz nagród w kolejnych edycjach Bitwy 3D. Stali się zatem również fundatorami nagród w kolejnych �bitwach� !!! Naprawdę piękna postawa. Dziękuję w swoim imieniu i imieniu przyszłych zwycięzców Bitew!

Po raz kolejny duże brawa dla zwycięzców i wszystkich uczestników!

Adrian �adek� Kajda

http://www.max3d.pl

Uzupełnienie do wyników.

\"1.gif\" to prace zakwalifikowane do

drugiego etapu.

1.gif

Kolejno autorami są: Marcin_ps, boowa, boowa, leander,barti2003, boowa, GrafMax, PENdzel, leander, Marcin_ps, Marcin_ps

\"2.gif\" propozycje z drugiego etapu

autorzy: grafmax/boowa/leander

2.gif

Ja dorzucę jeszcze wersje tzw. wypasione na koszulki i gadgety...

pozdrawiam

Log1.jpg

Log2.jpg

muszę przyznać, że nowe logo mi się bardzo podoba [spox]:D gratuluję zwycięzcom !! [piwo][piwo][piwo]

w dziale logo max3d.pl na forum są wszystkie projekty ...

fajny avatar [lol2][lol2][lol2]

a pytanie jest jak najbardziej na miejscu :D

pozdrawiam..[piwo]

narazie ze względu na moją pracę postaram się zmienić kolorystyke strony z nowym logo nie zmieniając struktury bo naprawde jest troszkę zamieszana (jeśli chodzi o php).

Zaczęły mi się studia + praca na uczelni i troche cienko z czasem ... ale właśnie pracuje nad tym także bedzie dobrze...

opracowałem również nowy system newsów ...

ale o tym narazie nie chce pisać :)

Nie, żebym się czepiał, ale skoro nazwa w logo jest po angielsku, to dlaczego jest wortal, a nie vortal?

Polisz sidżi łortal [lol]

hehe... masz chyba racje :)

takie dostałem i nie zwracałem na to uwagi :) opps...

Wobec tego czekam na zmiane

PS. Jeśli chodziło ci o rozmiar avatara, to juz zmieniłem. Po prostu miałem mały problem z ftp\'em... :D

No i doczekałem się :d

Mam tylko jedną wątpliwość - czy to mnie się pomyliło, czy logo miało być szare na czarnym tle? Ten pomidorowy akcent według mnie jest do kitu :(

to logo jest szare ale pod design zrobiło się w pewnym miejscu lekko pomarańczowe :)

mi tez sie podoba - z reszta wiedzialem ze tak bedzie.

ponawiam pytanie zadane wyzej: kiedy koszulki?? nie moge sie doczekac.. czy moge prosic o wygenerowanie maila jak juz dowiemy sie terminow i cen?? bo ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na sledzenie nowosci na stronie wiec prosilbym o taki list albo u2u

pozdrufka

Ja mam wątpliwości co do idei tego loga. Jest gdzieś jakieś uzasadnienie? Dlaczego jest takie \"ostre i agresywne\"? Jak dla mnie za bardzo eksponuje dynamikę strony(na początku skojarzyło mi się zegarem-nie wiem czy o to chodzi), a za mało mówi o kreacji i tworzeniu nowych trędów( co, jak mi się wydaję, powinno być priorytetem dla strony tego typu; podstawą istnieja oprogramowania 3d jest tworzenie).

dzięki za uwagę

Zegar - nie. Logo to jak lepiej obrazuje wersja 3D przedstawia bramę - portal. Gdy się dobrze przyjrzymy zobaczymy ze sama brama zas przedstawia napis \"3D\" :]

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy