Skocz do zawartości

Minibitwa 9: Spawn


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Bad Moon

kurt_hectic dzieki, tez mam taka nadzieje ale ostatnio mialem troche roboty z vreyem i ogolnie renderowanie wiec moze nei bedzie tak zle...

 

Bad Moon kurcze super refki do tej pory kozystalem z jakis komiksowych refek i tego co znalazlem na googlach, te wygladaja super i maja ciekawe rozwiazania, tylko teraz problem w tym ze bede musial od nowa robic te ochraniacza :D no nic zobaczymy... w kazdym razie wilkie dzieki napewno sie przydadza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra upd. bo dawno nie bylo..

sprawdzalem czy normalka bedzie sie trzymac modelu, na poczatku nie chciala :O po 1h renderowania przypomnielame sobie dlaczego nienawidzie v-reya :-) pozniej juz bylo lepiej, poszedlem do sklepu kupilem braxa i rzucilem na luz. efekty jak widac:

low poly + normalka, nie cala jeszcze, ale bede neczyl.

12rg3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuaaa wlasnie wstalem i przypelznolem do roboty. dzisiaj jest dobry dzien na konczenie tego modelu a na weekend zostawiam sobie textorwanie :D wczoraj zrobilem jeszcze praktycznie caly model poza rekoma i glowa bo musze ja jeszce raz wypalic.

w kazdym razie naprawde wilkie dzieki wszystkim za posty i mile slowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzieki panowie :-)

 

... nikt nic nie postuje to moze ja cos zapodam, narazie mecze troche texture i bawie sie kolorami ale wychodzi badziewieasto :/ ze juz nie wspominajac o pelerynie z ktora dalem sobie chwilowo spokoj, no coz z ty juz nie bedzie tak latwo i przyjemnie :]

powiedzcie co sadzicie, chetnie przyjme wszelkie sugestie.

19cz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mecze troche texture i bawie sie kolorami ale wychodzi badziewieasto :/ ze juz nie wspominajac o pelerynie z ktora dalem sobie chwilowo spokoj, no coz z ty juz nie bedzie tak latwo i przyjemnie :]

 

Jeśli chodzi o txt to jest wmiarę spoko - doczepiłbym się do tych ochraniaczy na rekach no i do tych zielonych oczu :) O pelerynie nie wpomne :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda. Tyle, że nie wszystko... Mi szczególnie nie podobają się te ochraniacze czy coś na rękach (chodzi oczywiście o tex)

Musisz to koniecznie pomęczyć, bo sam model z normal mapą wygląda bajecznie, a z texturką to już troche co innego...

 

Good luck ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzisaj udalo mi sie cokolwiek porobic .. powalczylem z texturkami itp. nie jest to jeszce to ale juz ma to sie ku koncowi. jutro bede robil pelerynke i dlonie.

http://www.sendspace.com/file/8p8l26

 

ledyr- hmm tak myslalem o tym zeby zrobic to naprawde pozadnie, ale najprosciej w swiecie nie mam czasu :/ moze nastepnym raziem :-)

 

obo - troszke poprawilem ale jesli chodzi kolor to nie chce przekombinowac, chce zeby to byl krwiscie czerwony, probwalem dodawac wiecej detalu ale nawet tego nie bylo widac wiec zrobilem tak jak widac.

 

Radzisz - nie gadaj tylko do roboty a sam bedziesz zapewne kiedys dawal rady :P

 

kurt_hectic- poprawialem to co mowiles ale wcale nie wygladalo lepiej ... z texturam to walcze caly czas :P i nie to nei metal ... tylko ... dobra nvm nie wiem co to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr- hmm tak myslalem o tym zeby zrobic to naprawde pozadnie, ale najprosciej w swiecie nie mam czasu :/ moze nastepnym raziem :-)
hmmm wiec wazniejszy jest w ogóle zakonczenie modelu minibitwie niz dobry poządny szczegolowy model ? :)

chyba ze miales na mysli to ze dokonczycz go po bitwie :D

 

edit :

racja zmien avatar ja tak zrobilem i nie zaluje :D:D buahahaha

 

a tak btw to model i tak wygląda świetnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka niczego sobie, idzie Ci coraz lepiej... jest taki myk> 360 dajesz w mov i wtedy masz w realtimie suwak i mozesz ogladac model.

odnosnie pracki to jest SPOX. jeszcze moglbys zdecydowac sie\ pojsc w ktoras strone:

1) albo solidna czysta praca ( taka jak klicka)

2) albo model totalnie zakrwawiony i bruny

3) albo jakies kolorowe japonskie gowno...

tak czy siak w kazdej z tych drog model powinien byc bardziej kolorowy i zdecydowany. zadeklaruj sie.

(najblizej mu do tej klickowej opcji.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty czasem spisz czlowieku?

pewnie nie spi bo wie ze to strata czasu :D

 

taa wlasnie lancuchy, dodaj wiecej detalu tak jak jakis pan kiedys robil jakiegos czarodzieja z niebieskim duszkiem na różdzce :D (buahaha) to tam bylo duzo detali to sie powzoruj

i koniecznie zrób cos z tym czerwonym bo strasznie dziwnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest troche lepiej. Pelerynka ma fajny materiał.

Daj jeszcze jak możesz normalny render z dwóch lub trzech rzutów, a nie animke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duzo dobrych modeli juz prawie skonczych, szkoda by była gdyby ktos sie nie wyrobil :)

klicek, mógłbys być troche skromniejszy co? :D joke :D

 

jak pomysle matys, ze masz jeszcz na to tydzień to az sie boje koncowego rezultatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede konczyl, bo nie moge myslec o niczym innym jak o nastepnych prackach, wele jeszcze mozna by poprawic ale nie mam tyle czasu zeby to solidnie poprawic...

naprawde dzieki wszystkim za zainteresowanie.

co do animacji to moze uda mi sie jeszcze cos w niedziele machnac ale do tego czasu mnie nie ma albo jestem nie w stanie :-)

pozdrawiam.

finalby1.jpg

mimo ze skonczylem krytyka i komentarze mile widziane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyszło, poprzez kolorystyke i sposob malowania oraz samą pozei oswietnie uzyskałes bardzo komiksowy charakter tej postaci i chyba o to chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności